Umyvadlo do technickej miestnosti

Nemate typ na umyvadlo do technickej miestnosti? Bude sluzit na "spinave" umyvanie (topanky od blata...) Mozno by bolo lepsie aby bolo plastove a cim vacsie. Najnizsiu cenu som nasiel v Merkury M. (okolo 90eur).
Odpovedať
1
2
@quako2 my sme na tento ucel davali do technickej drez, obycajny nerezovy za 90e tiez
Odpovedať
Profilova fotka
@quako2 Ja som si dal peknú keramickú výlevku. A nad ňu zo steny pákovú (nie stojankovú!) batériu do takej výšky, že môžem do výlevky postaviť kýbel, keď doňho napúšťam vodu. A na mriežku špinavé topánky, keď ich tu umývam... http://www.dumtechno.cz/hotely-a-penz... http://www.kupelnasnov.sk/ideal-stand... http://www.dumtechno.cz/keramicky-dre...
Odpovedať
Ikea Boholmen
Odpovedať
@quako2 my máme tiež z merkury marketu plastové, dosť veľké a spokojnosť :-) ja osobne by som nerez nedávala
Odpovedať
Profilova fotka
@quako2 ikea, velke nerezove, cena ak si dobre pamatam 50e. a da sakupit od nich aj skrinka ktomu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
@02lenka02 preco by ste nerezove nedavala?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Ahojte, aké umývadlo máte v technickej? Neuvažovali sme nad tým, v podstate sme chceli práčku a sušičku vedľa seba, kvôli priestoru na skladanie prádla. Ale keďže treba vylievať vodu zo sušičky a prepierať škrvny na oblečení, uvažujeme nad umývadlom. Fotky potešia.
Odpovedať
Profilova fotka
@bellatrix27 ,,treba vylievať vodu zo sušičky" to nie je pravda, stačí napojiť sušičku na odpad
Odpovedať
@bellatrix27 My máme v technickej prací kút s práčkou, sušičkou a výlevkou, viď obrázok. Výlevku mám obyčajnú laminátovú, ak si dobre pamätám, tak je to táto: https://www.siko.sk/vylevka-zavesna-n... @iamriso Nie každá sušička má predprípravu na odčerpávanie vody priamo do odpadu. Z tých treba vodu vylievať. Ja som kupoval tak, aby to bolo možné napojiť.
Odpovedať
@bellatrix27 preboha to aku mate susicku?
Odpovedať
@chrobak7 ďakujem, budeme kupovať tak, aby sa dala napojiť na odpad. Každopádne nie je na škodu mať v technickej umývadlo. Ďakujem za radu 😉
Odpovedať
@bellatrix27 umývadlo v technickej je najlepšia vec, akú si ľudia často zabúdajú dávať. Akosi nikomu nedochádza, kde bude umývať topánky od blata, kde namočí pradlo, co treba odprat, kde umyje stetec od farby, kde napusti vodu do vedra a pod. Nám to došlo až keď sme mali hotovo a mala som 1x umývať špinavé topánky, no v tom "dizajnovom" umyvadle v kupelni mi to bolo dosť sprosté 😅 Našťastie sa to u nas dalo dorobiť a moja rada - treba čo najväčšie a v pohodlnej výške, čiže vyššie, ako byva klasické.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@akvi ďakujem krásne, aké mate vy?
Odpovedať
Ani mne to nedochadza, v zivote som neumyval topanky od blata. Ani bagandze, na tych to zasche a opadne same. A keby som velmi chcel, tak to oprskam hadicou vonku.
Odpovedať
@vykricnik to bude mozno tým, že si jeden z tých, ktorý to nemusí riešiť, lebo to robí manželka. Moje decko malo keď bolo malé len jedny cizmy za sezónu, takže umyvala som pomerne často. Tak isto ogrcane a okyckane, okakane veci som potrebovala niekam dat odmočiť, to si asi tiež v živote nerobil. A čokoľvek väčšie a spinavsie, napríklad mačacie wc, alebo vedro keď potrebujem umyť, tak kde inde? A ano, v lete aj ja vela veci umyvam vonku, ale v zime určite nie.
Odpovedať
@bellatrix27 mali sme dlho taký väčší drez kovový, ale teraz sme prerábali technickú, lebo som chcela veľkú pracovnú plochu, aj na skladanie prádla a pod. tak sme menili aj umyvadlo a mam teraz plastové, aj keď to bolo pôvodne určené na niečo iné, sme to upcyklovali. Je úplne jedno, či plastové, či kovové, ale za mňa čo najväčšie a aj najhlbšie, aké nájdeš.
Odpovedať
@akvi Šmudlovia si také veci umyjú priamo v kuchyni v dreze. A potom si tam umyjú šálku. Pre istotu s tou istou hubkou. 😄 😮
Odpovedať
@akvi tak som rad, ze mate v zivote co potrebujete. Mozno to tak nepotrebuje kazdy.
Odpovedať
@vykricnik pripomínas mi jedného môjho kamoša, co vyhlasil, že oni doma vôbec neumyvaju okná, jeho manželka sediaca vedľa vyprskla kávu, keď to počula. Tak si proste ten šťastný človek, čo v domácnosti toho asi vela nemusí robiť.
Odpovedať
@akvi mozno sa len nevalam v bahne...
Odpovedať
@vykricnik no vidíš, to bude určite tým. Takže si do tejto témy priniesol veľmi podnetné rady. Tí, co sa nevalaju v blate, nepotrebuju umývadlo v technickej miestnosti !!! No koľkým teraz odľahlo, poďakujte vykricnikovi 👍
Odpovedať
Nuz, priniesol som do temy radu, ze sa da zit aj bez toho a odnasam si ju aj prec, lebo som tu narazil iba na ufrflanu megeru, ktora vie presne co robim a kto sa o mna stara. Pekny den.
Odpovedať
@akvi ja ti za radu ďakujem. Usvedčilo ma to v tom, že umývadlo tam dáme. Presne, máme deti a umývanie topánok v malom umývadle keramickom mi nie je po chuti. Aj mačacie wc. Aj namáčanie . Ďakujem
Odpovedať
@vykricnik aj tebe pekný deň. Urazkami druhých ukazujes co si zač.
Odpovedať
@akvi prosim vas, precitajte si co ste mi adresovali a prestante ma oznacovat. Kde sa tu daju blokovat uzivatelia?
Odpovedať
@bellatrix27 ak stavias novy dom susicku si urcite napoj na odpad. Rovnako ako pracku. Nemusis z nej nic vylievat.
Odpovedať
Profilova fotka
To by mi ani nenapadlo spravit nejak inak, nez to nedat vsetko na odpad.
Odpovedať
@andyno @sykorka75 Ďakujem, dáme určite aj sušičku na odpad. Máme ju doma 3 roky a nenapojenú na odpad. Tak mi ani nenapadlo, že sa to dá. V ďalších 3 domácnostiach co máme v okolí, tiež majú sušičku tak, ze z nej vylievajú vodu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Ahojte, tak ideme dať do technickej umývadlo. Ktoré bude v pracovnej doske (tá bude aj nad sušičkou a práčkou). Aký máte priestor medzi práčkou a doskou?
Odpovedať
@quako2 hladaj vylevka, bezne cena okolo 40-50
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?