Umely kvet

Zobraz úvodný príspevok
Zdravim ma niekto realnu skusenost s umelymi kvetmi, ktore posobia ako zive? Potrebovala by som do kupelne a zive mi nevydrzia ziadne, preto hladam umely zo vzhladom ako zivy. Mate niekto tip a odskusane kde taky zakupim? Viem na internete je toho plno, ale ja radsej overenu skusenost. Dakujem
Odpovedať
1
2
vies co mam pocit, ze ono je to uz take zauzivane alebo ako by som to nazvala 🙂 kedysi sa davali tiez umele kvety vsade a prave v tej kupelni to tak uzivi tie kachlicky, ze to posobi viac utulne 🙂
Odpovedať
@fasox a preco nie? Terza je to celkom moderne mat niecoi zeleneho ci uz vkupelni alebo aj na wc na nejakej policke. Podla mna to ten priestor vo vseobecnosti ozivi a zutulni
Odpovedať
@juliana434 a nemoze to byt aj v tom, ze by sa ludia bali tej vlhkosti, aby kvety neznicila? vies ako u zivych je to take, ze hlina by mohla mat plesen, ale nevadilo by nieco aj umelym, keby boli v takomto prostredi?
Odpovedať
Kvalitne umele kvety nie je ako znicit a vlhkost im nevadi. Ked vidis ze su mokre, tak nie je taky problem ich raz od casu trocha pretriet. Ako podla mna nemaju ako splesniviet
Odpovedať
@44olina vies co to si napriklad nemyslim, ved umely kvietok je tak robeny aby pekne vydrzal v hocijakych podmienkach by som povedala 🙂 @juliana434 hej presne, a proste ked existuje na ne aj sprej, ktorym ich mozes striekat a to v principe, no nehovorim hned ze na styl vody ale rozumies.
Odpovedať
@niki266 a ty mas toho doma viac co sa tyka umelych kvetov? lebo to by ma potom zaujimalo, ze ked si ich nakupis rozne ci uz druhy alebo velkosti, nebije sa to nejako? vies ze ci to uz potom neposobi tak, ze je toho moc alebo ja neviem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@bibiana177 veď a čo je na tom zlé ak má človek doma viac druhov rastlín
Odpovedať
@bibiana177 ano mam rozne a co sa tyka nakupu to tak pocitovo vyberam 🙂 zapnem si danu stranku a uz hladam, ze kde a k comu by sa mi doma aka hodila 🙂 nie nie ako podla mna to neposobi vobec rusivo 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?