Uchytenie Geberit Duofix - podlaha 25cm

Ahojte, prosím o radu ohľadom osadenia Geberit Duofix keď výška podlahy je 25cm (16cm polystyrén EPS150 + 7cm poter). Chcel by som ho uchytiť o základovú dosku, ale štandardne je určený len pre podlahy do 20cm. Viem, že predávajú predlžovacie nožičky, ale ich cena je dosť prestrelená od 30,-Eur a dostupnosť tiež nič moc. Je lepšie vybetónovať nejakú pätku aspoň 10cm vysokú alebo to podložiť nejakou betónovou kockou (napríklad obrubníkom)? Ďakujem
Odpovedať
@marselino7 preco to neuchytis do poteru?
Odpovedať
@marselino7 ja teda neviem ale ja mam 31cm podlahu a bol priamo na platni, ziadne nozicky som nedokupoval a vagris bol presne tam kde mal byt.
Odpovedať
@palo18 no to by bolo fajn, nemám to otestované ako sa dajú vytiahnuť tie nožičky, v popise je uvedené že pre podlahy do 20cm. Možno že sa tie nožičky dajú viac vytiahnuť, len či potom nestrácajú nejakú pevnosť...tak to asi skorej odskúšam a potom budem riešiť...ďakujem za info
Odpovedať
@cukrik25 poter bude anhydrit, neviem či to je vhodné do toho uchytiť...predsudky...máš s tým skúsenosť?
Odpovedať
@marselino7 mam sice betonovy, ale ano islo to do poteru...
Odpovedať
Profilova fotka
Mam skladbu podlahy 23cm a kupil som bezny geberit a tie nozicky su dostatocne dlhe s bohatou rezervou.
Odpovedať
@marselino7 mam vysku podlahy od platne cca 25cm a islo to v pohode. Povol skrutky a zisti kolko sa daju nozicky vysunut.
Odpovedať
@epto ok, dakujem za info
Odpovedať
@roberto18 super, tak to vyskusam ked pridu. Dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?