Termostatické batérie

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte... rozmýšľam nad termostacikou batériou máme problémy z nastaveným teploty vody ked sa spruchujeme alebo kupeme...a dosť velke... lenze citala som ze termostaticke baterie sa vyrabaju len ze maju opacne privod vody tepla je na lavo a studena na pravo? je to tak alebo sa da kupit aj klasicky ? dakujem ... lebo mi uz mame prerobenu kupelnu a zistili sme to az po prerabke....a vyburavat kus steny mi nejak priatel nechce dovolit... dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, obnovujem diskusiu, keďže tu sa o tomto probléme diskutovalo najviac. Čo znamená, že bateria nefunguje správne, keď je teplá voda na opačnej strane? Netečie voda, tečie len horúca alebo tečie len studená? Pýtam sa ,lebo sme kúpili Eisl termostatickú batériu a po inštalácii podľa návodu nefunguje tak ako má. Pri nastavení na studenú vodu, funguje silný prúd studenej, keď ale pridávam teplú, napríklad na 38°, tak prúd vody veľmi zoslabne a tečie stále studená. Stretol sa s tým niekto? V dome máme všetky prívody teplej naľavo a studenej napravo, nepredpokladám, že zrovna v jedinej sprche by sme mali prívod opačne.... úprimne,moc sa mi nepozdáva nápad otočiť batériu dole hlavou,lebo všetky popisky budú zospodu a skrutka, ktorá má byť zospodu bude na vrchu - nevyzerá to pekne. Je to čerstvá záležitosť, ešte sme ju nestihli skúsiť otočiť, či bude fungovať normálne.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?