Sprchovy na mieru

Profilova fotka
Ahojte mate skusenosti niekto s atypickymi dverami do sprchoveho? Davali ste si niekto robit na mieru? Neviem či sem patrí moja otázka, ale skúsim 😊 Potrebovala by som trojdielne s tým, že na bokoch sú pevné a v strede budú dvere otvárajúce sa do vonka. Neviem ako sa odborne nazývajú, tak píšem laicky. S kým máte dobrú skúsenosť, ak ste objednávali? Ďakujem za každú radu 🙂
Odpovedať
@evidza dobre sklenarstvo ti to spravi na mieru aj so vsetkymi kovaniami a montazou, samozrejme z bezpecnostneho skla. Sklenarstiev, ktore toto robia nie je vobec malo, treba oslovit niekoho v okoli Ja som si davala robit zasteny na mieru a nebol s tym problem.
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 jooj vdaka vyskusam 😉 🙂 😉
Odpovedať
@evidza si z NR, skús nitrasklo.
Odpovedať
Profilova fotka
Prakticka rada.. ked su otvarave dovonku a nebudes po sprchovani utierat sklo budes mat zakvapkanu smyklavu podlahu.
Odpovedať
Nebolo by ti lepšie keby sa ten stred do jednej alebo druhej strany zasúval?
Odpovedať
@wolodymyr to vyriesi uterak na zemi alebo predlozka, ale ucinnejsie je vycvicit osadenstvo domacnosti pouzit po sprchovani stierku. Robota na 20 sekund usetri polhodinove pucovanie skla tyzden co tyzden a este sa neokyda dlazka pred sprchacom @cielo33 vies aka zabava je cistit zasuvacie dvere? Vies, ze cely ten posuvny mechanizmus ja najslabsie miesto systemu
Odpovedať
@zita19 presne ako pises, my sme tiez vycviceny a po kazdom sprchovani zoberieme do ruk stierku, trva to par minut a potom manzelka nemusi furt po nas upratovat 😄
Odpovedať
V sklenarstve ti spravia na mieru takmer akykolvek rozmer, cenovo si neviem predstavit ako to je. No otvaranie von, nie je zrovna prakticke riesenie, no priprav sa na bud potopu v kupelni ak mas deti a mop bude mat stale miesto v kupelni. Popripade uteraky po zemi
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 neviem aké to je čistiť to máš pravdu. Posuvný systém by som nehanil sú ozaj niektoré perfektné a skôr sa bojim zalomenia otváravých dverí ako pokazenia posuvných.
Odpovedať
My sme objednali od hüppe na mieru. Cez ptacka. Boli zamerat a cca o 2 tyzdne to ma prist. Kut ma 120x90. Bok 90 je pevny a 40 na druhom boku je pevne. 80 dvere sa otvaraju von.
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 Mame posuvne ale teda problem s cistenim vobec nemam, neviem aky by tam mal byt problem. Nastriekam, co mam taku aktivnu penu, necham posobit, osprchujem a potom clinom dolestim a vybavene.
Odpovedať
@hosmanikova moze byt, ja co som kedy stretla posuvne systemy, tak to nebolo take easy peasy. Mozno som nemala stastie na ten spravny...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ak je na to priestor, je praktickejšie ak sa dvere daju otvárať aj dnu, aj von. Treba na to asi nejaké speci pánty. Akurát som kupila take dvere, len ich ešte nemáme namontované, lebo akurát prerabame. Od skleneneho čohokoľvek na sprchaci ma úspešne odhovorili dve kamošky, ze pri tej tvrdej vode co tu mame, je to na h.. Takze sme to vymysleli inak, sklenené budu len dvere.
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 Zalezi asi aj od typu, od kvality a mnoho ineho, ale teda ja problem nemam. Trochu sice som lutovala, ze sme dali cire sklo, ale to len kym som neprisla na to cim ho cistit 🙂 Teraz mi uz ani to nevadi 🙂
Odpovedať
@evidza akurat to riesim a tu sa mozes inspirovat roznymi moznostami. https://www.rasub.sk/sprchov-dvere-do... ja napr. do spodnej kupelky idem davat zalamovacie.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?