Menu Forum

Sprchový kút Ravak Brilliant Bsdps 120 x 90

9. okt 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
natalienka12
2
Registrovala sa 15. júna 2011 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 7 príspevkov a 1 album. Má 24 priateľov. Bánovce nad Bebravou, okres Bánovce nad Bebravou.
  • Staviam dom
    Trenčín, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
natalienka12
2
Registrovala sa 15. júna 2011 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 7 príspevkov a 1 album. Má 24 priateľov. Bánovce nad Bebravou, okres Bánovce nad Bebravou.
  • Staviam dom
    Trenčín, Slovensko
 Uvažujeme nad týmto kútom + k nemu vanička z mramoru máte ho niekto? Chceme ten najväčší aký robia keďže máme veľkú kúpeľňu.
16. okt 2012 o 15:32  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
20. nov 2012 o 12:17 • katka2203
fotoportrét
fotoportrét
janjanov
Registroval sa 2. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 12 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
janjanov
Registroval sa 2. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 12 príspevkov. Okres Bratislava.
 montoval som ho, ale bez vaničky, iba so sprchovým žľabom a je to super. Sklo keďže je priehľadné je vhodné ho častejšie čistiť, ale toto prevedenie má úpravu skla pre ľahšie čistenie tak je to vcelku bezproblémové. Keď máš možnosť maximálneho rozmeru, tak len doporučujem! Sprchový kút som kupoval ako inak cez internet, a k spokojnosti. Ak bude záujem doporučím aj link....
12. sep 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
treborztv
Registroval sa 1. apríla 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 6 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
treborztv
Registroval sa 1. apríla 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 6 príspevkov.
 Prosím o link na tento sprchový kút. Kde ste ho kupovali a došiel v poriadku bojím sa ho objednávať cez net.
9. okt 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to