Sprchový kút 1100x800 s vaničkou

Profilova fotka
ahojte, máte niekto takto spravený sprchový kút? nevieme nájsť do našej kúpelne, chceli by sme investovat do 700e za všetko. poraďte nejakú dobrú značku. ďakujem
Odpovedať
@jaja1707 ahoj, skús pozrieť kolo-séria GEO6.....tam by to mohlo byť v tej cene. Trochu ťažšie sa bude hľadať vanička v takom rozmere ako sprchovací kút. Napríklad Ravak - Gigant pro je v rozmere 110x80 - tá je z liateho mramoru. Nad podlahovým žľabom si nerozmýšľala?
Odpovedať
@jaja1707 prip. pozri moznosti atypov http://www.ravak.sk/sk/moznosti-riese...
Odpovedať
Profilova fotka
@flu5ky chvíľu sme rozmýšľali, že len žľab,ale na údržbu sa mi zdá lepšia vanička. my sme zatiaľ obzerali sanswiss aj ravak,ale všetko vyjde dosť draho. idem teda ešte poštudovať :) ďakujem..
Odpovedať
Profilova fotka
@horsey ďakujem
Odpovedať
@jaja1707 My ideme taký robiť,ale murovaný.
Odpovedať
Väčší rozmer kúta je potrebný od pása vyššie. Vanička môže byť aj menšia, napr. 100 x 80 ..80 x 80 - takú skôr najdete. A na jednu 80ku stranu /predpokladám že aspoň 1- 2 steny budú murované/ prirobíte 10 - 30 cm obložený soklik na položenie veci /šampón,..../ prip aj na sadnutie.
Odpovedať
Profilova fotka
@lila7 aj nad tým sme rozmyslali,len to by sme mali tmu v sprchači, potom sme rozmýslali sklobeton,ale to zase kvoli dvierkam padlo.. nevieme sa proste rozhodnut a hlave ten rozmer,aby tam hlavne chlapovi bolo pohodlne a mal dost miesta :)
Odpovedať
Profilova fotka
@neprd Ďakujem a posúvam radu majstrovi ;)
Odpovedať
@jaja1707 my budeme mať vlastne murovany spodok,ostatne bude sklo
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja1707: ja mam Kolo 110x90, ale bez vanicky, tu mam murovanu a zlab, dala sa k tomu kutu kupit aj vanicka
Odpovedať
@jaja1707 vanicka sa nikdy dobre cistit nebude, nikdy oproti len obkladu, dlazby a zlabu. S vanickami som si odzila svoje. Ja by som este porozmyslala a pripadne sa sla k niekomu pozriet ako vyzera vanicka po roku.
Odpovedať
Profilova fotka
@jojo2jojo tak ja by som povedala,že naopak dlažba + špárovačka je zložitejšia na udržiavanie, že sa na tom hneď kameň chytí...ale nemám skúsenosti so sprcháčom,lebo doma máme len vaňu,tak teraz som zostala v pomykove.. :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jojo2jojo vanicka sa udrzuje jednoduchsie ako spary v dlazbe. zlate dobre gulicky co sme mali kedysi, vybrala som deklik,utrela do pap.utierky,vybrala spinu a bolo, teraz to skoro metrove cudo kym ocistim ...... Co sa tyka dizajnu vyzera to super, ale prakticke tie zlaby z mojho pohladu niesu.
Odpovedať
@jaja1707 Tiež máme v sprcháčoch vaničky, smaltované, aj po 4 rokoch vyzerajú ako nové, údržba je podľa mňa jednoduchá. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska "zlaté dobré guličky " si môžeš kúpiť aj teraz, prečo si si ich nekúpila? Keď metrové čudo je zlé?
Odpovedať
@thorin nikdy si nekupil nieco co si neskor olutoval?
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska ale kúpil :-D, hovorí sa tomu kognitívná disonancia. Tzv. :Zlý pocit z nákupu.
Odpovedať
@jaja1707 Nieco take maju v MM stoji daco cez 200, na tu cenu vyzera ozaj dost dobre, pekne hlinikove profily, dobre montovala, aj kolieska vyzeraju ceslom solidne, je k tomu aj vanicka, ja mam bez.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?