Sprchový kút 100*100

Profilova fotka
uvažujeme nad alternatívou vaňa- sprcháč, a to sprchový kút s hlbšou vaničkou. nakoľko nám to priestor dovoľuje, chcela by som rozmer 100*100, no zistila som, že je celkom problém v ponuke. klasických nízkych vaničiek v tomto rozmere je veľa, no hlbokých nič moc. riešil niekto v poslednej dobe rovnaký problém? či mám radšej znovu prejsť s priateľom k diskusií či sprchu alebo vaňu? :-S ďakujem
Odpovedať
@mariijas sprchový kút je podľa mňa to naj,naj riešenie .Daj si do googla vanička a mne našlo Kolo hlbka 21 cm ,cca od 100 E,ale bol 90x90,ale určite nájdeš aj väčší,my teraz prerábame kúpeľňu a budeme dávať sprcháč Pilas120x80,tiež sme uvažovali nad žľabom,ale nakoniec tiež vanička a po prečítaní o žľabe som rada,že sme sa tak rozhodli, vaničku máme keramickú-6cm hlbokú,ak ti môžem poradiť kupuj naraz kút+vaničku+sifon.My sme mali problém s odpadom vodár ho dal do steny,ale kto by robil dieru do novej vaničky?! tak odpad musel prerobiť do zeme,aby bol odspodu .Najlepšie je keď ide človek niečo robiť,aby to už mal kúpené ako píšem kvôli odpadu,elektrike my tam budeme mať aj práčku,WC geberit-2in1,my sme si dali ešte sprchový panel stál 202E, boli sme v PL kupovať obkladačky v mm 1m2 16 E,v PL 10 E,želám dobrý výber :-)
Odpovedať
za cenu vaničky radšej kúpiť źlab a vymurovať vydrži dlhšie a bude podľa predstáv
Odpovedať
@marta2610 kde v pl ste boli na obkladačky? ak môžeš tak daj presnú adresu - do IP. ďakujem ti
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@marta2610 ďakujem :) želám tiež pevné nervy k prerábke :)
Odpovedať
Profilova fotka
@forus182 mňa tiež láka sprcháč so žlabom, ale hlbšiu vaničku zvažujeme do budúcna kvôli deťom, aby sa mali kde "čvachtať" bez potreby niekde skladovať vaničku
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?