Sprchova zastena

Ahojte 🙂 mám jeden dosť veľký problém a to že nemôžem zohnať sprchovu zastenu. Potreboval by som ju v rozmere 1400x 2100 a vyššie . Problém je ten že všade majú vyrobené zásteny len do výšky 2000mm 😞 neviete poradiť kde sa dajú zohnať vyššie ?
Odpovedať
Profilova fotka
@majokx - treba navstivit lokalneho sklenara
Odpovedať
Dajte si spraviť na mieru u sklenara. Dobrý senar zabezpečí aj montaz
Odpovedať
Napadla mi aj táto možnosť 🙂
Odpovedať
@majokx Máš pravdu, že bežne sa zásteny robia do výšky 1901 - 200 cm. My sme tiež chceli vyššiu sprchovú zástenu, lebo syn má 193 cm. Treba si pozrieť výrobcov sprchových zástien, ktorí robia na mieru. My máme dve zásteny na mieru - jednu nám robili v Roltechnik (teraz sa firma volá Roth : https://www.roth-slovakia.sk/sprchova... ) a druhú v Radaway . Obe majú 210 cm. Zvyčajne každých 10 cm navyše zvyšuje cenu o 10% alebo za atyp dáte o 10-30 % viac)
Odpovedať
Profilova fotka
U sklenara ti to spravia podla tvojich poziadaviek
Odpovedať
@majokx A k čomu je to dobré? Nikdy v živote tam voda nedostriekne.
Odpovedať
@ ruren. Koli tomu že hneď vedľa sprchovej zásteny mám dvere a bol by som nerád keby mi na ne spliechala voda . Tak isto sme vysoký a ked pustíš vrchnú sprchu isto sa od teba volake kvapky odrazia na tie dvere . Bol som na to upozornený hneď ked mi montovali interiérové dvere .
Odpovedať
Zasteny na mieru robi aj firma Interiersklo.
Odpovedať
Už som zohnal firmu čo mi to vyrobí pracuje sa na tom 🙂
Odpovedať
znacka Huppe by mala mať aj vyssie..
Odpovedať
tiez sme davali robit u sklenara, vyska 240 cm sirka 100 cm. Doviezli, aj namontovali, este predtym nam poskytli hlinikove lišty do ktorych sa potom zastena vlozila.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?