Skúsenosti s čiernymi batériami v kúpeľni

Zobraz úvodný príspevok
Zdravim, mate niekto v kupelni cierne matne baterie ? Aka je udrzba ? Dizajnovo sa mi to velmi paci ale mame tvrdu vodu obavam sa ze to nebude spravna volba... dakujem za rady
Odpovedať
@julaj prosím aky je nazov tej skupiny? Ďakujem
Odpovedať
Ja mám čierne batérie všade aj drez a je pravda že je na nich kameň vidieť viac ako na nerezi klamala by som keby poviem že nie ALE! Do rozprašovača som si zriadila 1:1 ocot s vodou a cca 3x do týždňa to všade nastriekam oplachnem a mám to čisté bez roboty 🤷🏼‍♀️
Odpovedať
@marka_to veľmi komplikovaný 😄 ale posielam screen názvu,tak skús vyhladat
Odpovedať
@marka_to pisem do SS 🙂
Odpovedať
@evkacka Mozem aj ja poprosit znaku do spravy? Dakujem velmi pekne 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@evkacka kde ste kupovali čierne batérie? Ďakujem
Odpovedať
@paulinkaf tvoj napad vyskusam v kuchyni. tam mame ciernu bateriu a aj drez. je to narocne na udrzbu, no odkvapkavac je permanente zalozeny, tak to az tak nevidno :-D ale mam aj ciernu pracovnu dosku, takze vsetko vidiet.
Odpovedať
@leatea daj vedieť ako sa ti to podarilo 😊 ja inak ako s octom doma nečistím všetko možné 😅
Odpovedať
@paulinkaf doteraz som to riesila tak, ze kupelnovy sprej doniesla a nastriekala na to. no potom este aspon 5x cistila kuchynskym saponatom. ocot som pouzila nezriedeny len. no spravim si taky sprej ako si odporucila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@paulinkaf len pri niektorych veciach s octom opatrne, poznam pripad, ze octovou vodou cistili obkladacky a ostali flaky :/
Odpovedať
@hakaman dakujem za upozornenie 😊 budem si dávať väčší pozor
Odpovedať
Profilova fotka
Mame ciernu bateriu vo wecku a nikdy viac, na jedinu mi ani ten ocot nezabera, ine cistice doma ani nepouzivame, ostatne baterie po 4 rokoch ako nove z krabice, tato jedina hnusna🙁
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja som nakoniec kúpila do jednej kúpeľne čierne batérie OMNIRES. Sú super. Údržba -len pretriem uterákom po sprchovaní,aby neostali kvapky( po sprche ) a je to.
Odpovedať
celé je to len o údržbe, treba počítať s tým, že bude možno trocha náročnejšia, ale je to podľa mňa len o zvyku nič viac, takže ak sa ti páčia, tak prečo nie
Odpovedať
Profilova fotka
@paulinkaf ahoj, môžem sa spýtať, aké máte umývadlo? Ďakujem
Odpovedať
@paulinkaf aj ja poprosím odkiaľ je umývadlo a tá vrchná doska je aký materiál?
Odpovedať
@jankaambr @pirhina Ahojte, umývadlo je konkrétne toto a vrchná doska je dub wotan 😊 https://www.sanitino.sk/aqualine-sist...
Odpovedať
Profilova fotka
@paulinkaf ten wotan je pekny, tmavy, je to este take neokukane drevo 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@paulinkaf dakujem pekne 🙂
Odpovedať
@svitokf ďakujem aj mne sa páči 😊 aj kuchyňu mám takú a som spokojná
Odpovedať
@evkacka ***Dobry den, prosim Vas, mozete mi dat info kde ste kupovali cierne baterie a aku mate znacku a ci ste spokojna? Dakujem pekne
Odpovedať
@evkacka akú značku máte batérii a sprchy a nejaké zhodnotenie po dlhodobom používaní
Odpovedať
@evkacka Akú značku máte batérii a sprchy a nejaké zhodnotenie po dlhodobom užívaní
Odpovedať
Profilova fotka
@evkacka ahoj to je valvex loft? Dakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@paulinkaf perfektna kuchyna, farba je to aka? To nie je biela, to je nieco ine nie?? Kludne mi prosim ta nazov do IP posli 🙂
Odpovedať
@majak0 ďakujem 😊 no nie je to taká žiarivá biela, ale je biela. Na foto to asi skresľuje kvôli teplému osvetleniu. Presný názov bohužiaľ neviem ani vo faktúre som sa nedočítala 😏
Odpovedať
Profilova fotka
@julaj môžem sa spýtať odkiaľ ste ich objednávali? Nasla som rôzne pochybné stránky tak pre istotu
Odpovedať
@lydia_kovacsova kupovala som v Poľsku v obchodnom dome castorama.
Odpovedať
Dobrý deň, rada by som obnovila túto diskusiu, ak by sa našli ďalšie skúsenosti s čiernymi batériami do kúpelne ...sem s nimi 🙂... My sme sa už pre ne rozhodli, ale rada by som ešte počula nejaké skúsenosti s údržbou. Zároveň, ak si niekto zariaďuje kúpelňu do čierna, kúpili sme moderný sprchový žľab čierny, ale zlú veľkosť. Kúpili sme 90 cm a potrebujeme 80 cm. Takže ho posunieme za výrazne nižšiu cenu ako sa predáva. Je nový zabalený so zárukou. Foto a info tu v bazári. pekný deň
Odpovedať
takýto
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?