Skrinka s dvojumyvadlom....áno či nie

Chcela by som sa opýtať ty čo máte dvojumyvadlo ste spokojní alebo je to zbytočne a staci iba jedno?
Odpovedať
1
2
My máme a spokojnosť, využité na 100%
Odpovedať
Otazka sice na tych co maju dvojumyvadlo.... My mame len jedno umyvadlo. U nas staci.. Ale podla mna dvojumyvadlo je super ked chodite z domu v rovnakom case a potrebujete sa umyvat naraz. Pripadne deti sa umyju naraz.
Odpovedať
@iwka2208 výhodné je pre viac členov domácnosti v jednej kúpelni, alebo dvojdres v kuchyni je praktickejší
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, v minulom dome sme mali jednu kupelnu, dvaja rodicia, 1 male dieta, 1 babatko, mali sme dvojumyvadlo, vyuzili sme. Teraz mame dve kupelne, jednoumyvadlo pre rodicov - to vyuziva len manzel, deti maju v kupelni dvojumyvadlo, jedno pre nich, jedno pre mna.... 😆 V buducom dome su dve kupelne, kazda s jednym umyvadlom, no v detskej je sirka umyvadla v skrinke 100 cm. Ako pise duzu, ak ste viaceri a jedna kupelna, volila by som dvojumyvadlo.
Odpovedať
My prave teraz menime jedno umyvadlo za dvojumyvadlo. Nehovorim, ze by sa nedalo zit s jednym, ale ak sa da, urcite treba ist do dvoch. Staci, ze jeden sa chce umyt a druhy ocesat, namalovat...a uz si vadite. Ja som rozhodne za dvojumyvadlo. Sme 5-clenna rodina, aj ked nie su vzdy vsetci doma, lebo starsi synovia studuju, bude to, podla mna, pohodlnejsie.
Odpovedať
Profilova fotka
Keď je v kúpelni priestor na dve umývadlá, netreba ani zbytočne špekulovať. Jasne že je to praktické a pri rôznych situáciách to pochopíš. Prvotné náklady na umývadlo a armatúru sú akceptovateľné.
Odpovedať
Tiez nad tym rozmyslam, ale kupelne budu dve, deti nemam a ja sam umyvadlo pouzivam len na umyvanie ruk, holenie a vyplutie zubnej pasty...
Odpovedať
Profilova fotka
@iwka2208 pokial mate na to priestor, tak si dajte aj dve, isto to vyuzijete.
Odpovedať
My sme to vyriesili tak, ze mame jedno na dlzku 1,2 metra 🙂
Odpovedať
mame dve kupelne a v hornej velkej mame nieco take: https://www.siko.sk/umyvadlo-laufen-p... teda dve baterie ale velke umyvadlo, uprednostnil som to pred 2ma oddelenymi vedla seba - vyuzivaju to hlavne deti, mozu sa umyvat spolu ma to dostatocnu sirku 120cm, takze pohodka
Odpovedať
Mne pridu zbytocne dve umyvadla, radsej jedno velke.
Odpovedať
My sme chceli sirsiu skrinku, a vsetky bezne 2-umyvadla so skrinkou mali max 120cm. Tak sme si dali spravit skrinku na mieru a mame tam 2 umyvadla na doske, s odkladacim priestorom medzi nimi. Za mna teda urcite 2-umyvadlo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ondro_26 pozri si moj link, je tam jedno velke a dve baterie
Odpovedať
@atak77 ja sa chcem spytat, ci mas aj tu skrinku pod umyvadlom taku, ako si dal link na obrazok. Zaujima ma, ze ked su tam tie velke suple, podla mna je to nepohodlne, jednak zavadzia tebe, ked ho otvoris a este moze zavadzat aj druhej osobe vedla mna, ak by nebol deleny, ale v kuse cez celu sirku umyvadla. Ja to prave teraz riesim, mne sa to velmi paci, ale neviem, ci je to aj prakticke
Odpovedať
@gklin my máme tu skrinku so 4 suflikmi, je to tak určite praktickejšie, ako jeden dlhy sufel.
Odpovedať
Pridám sa. Mate niekto na šírke 100 alebo 120cm skrinku s doskou na vrchu a 2 umyvadla?
Odpovedať
@fugas20 100/120 je malo na 2 umyvadla (standardneho rozmeru), pocitaj min. cca 40-50cm na umyvadlo + medzera medzi nimi + medzera na krajoch, v tomto pripade by som volil radsej 90cm umyvadlo na sirku toto je 1550x550mm (vizualizacia) - a je to ltt
Odpovedať
@sgi320 možno menšie umyvadla by sa dalo. No musím to premyslieť.
Odpovedať
@fugas20 mensie ako 40cm? take WC umyvatko? ma to zmysel? pocitaj, 40cm x 2 = 80 cm, pri 120cm Ti ostava 40cm, ktore musis rozdelit na 3 casti, cize 20cm medzi umyvadlami a 10 cm od hrany umyvadla po hranu skrinky a to sa este treba zamysliet aj nad tym, ze pri tej metrovej, pripadne 120cm skrinke stoja 2 ludia a umyvaju si chrup - ten vlavo, ak je pravak, bude laktom trieskat toho vpravo do celuste, fakt to nie je dobre riesenie, pod 140cm by som nesiel do 2 umyvadiel (to je absolutne minimum), radsej jedno vacsie
Odpovedať
@sgi320 dole mám 100cm jedno umyvadlo. No môžem ísť aj do 140cm ale iba vrchna doska a skrinka užšia ale neviem ako by to vyzeralo
Odpovedať
@sgi320 aj tu je supel cez celu sirku, je to velmi pekne, efektne ale trochu pochybujem o praktickosti...
Odpovedať
@gklin nikomu nic nezavadzia, tie suflatky sa neotvaraju skoro nikdy ...
Odpovedať
@atak77 neotvaraju? Ako to? A kde mate vsetky mozne drobnosti, ktore patria do kupelne? Kremy, sminky pre nas baby, vodicky, spreje, olejceky 🤔 🙂 . Tak ja tie suple chcem pouzivat, nie ich mat na okrasu
Odpovedať
@gklin v druhej kupelni :D
Odpovedať
@atak77 nad takým niečím rozmýšľam keď sa smiem spýtať na rozmer a koľko vás vyšlo umývadlo so skrinkou ďakujem
Odpovedať
@iwka2208 120cm a ceny su pozri hocikde na webe, sa mi zda ze to stalo okolo 400, v zlave mozno menej, komplet umyvadlo aj skrinka ...
Odpovedať
@iwka2208 ak mas normalnu kupelku a zmesti sa urcite dvojumyvadlo s delenou skrinku, nech nemusite prosit polovicku aby odstupila koli otvaraniu nedeleneho suflika koli uspore 50E!
Odpovedať
@gklin kde tu? 🙂 na mojich obrazkoch su 4 zasuvky v skrinke
Odpovedať
My sme mali v novom dome dvojumyvadlo a boli sme piati. Vyuzivalo sa len jedno. Po rekonstrukcii kupelne, ked sme ostali v dome len dvaja, sme dali jedno. Dcera ma dvojumyvadlo, su styria a uziva len jedno. Nikdy sa v kupelni neumyvaju naraz dvaja. Je to intimna zona a jeden druheme do nej nelezie.
Odpovedať
@sgi320 aha ano, pozeram to cez mobil a zdalo sa mi, ze nie su delene tie suple, takze fajn 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?