Ručná záchodová sprška versus bidet

Zobraz úvodný príspevok
Mate s tym niekto skusenosti ? Povodne sme si chceli dat do noveho domu bidet, ale kvoli uspore priestoru nam poradili rucnu sprsku. Architekt nam tvrdi, ze na nu netreba ziadne vyvody, ze sa len namontuje na sifon umyvadla. Niekde na internete som ale videla, ze je namontovana pri zachode a nebola vobec napojena na umyvadlo. Moze mi niekto poradit ?
Odpovedať
Profilova fotka
Mám takú otázku všeobecného používania... ako to funguje v paneláku s rodinou ohľadom uterákov na záchode. Keďže hygienu treba dodržiavať každý má mať vlastný uterák na zadnicu. Ako v toalete sa dá vyvešať 3-4 uteráčiky?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@snoop001 POZOR! Ten zákon rieši iba ZŤP! "Občanovi s ťažkým zdravotným postihnutím, ktorý je podľa posudku vydaného podľa § 57 odkázaný na pomôcku"
Odpovedať
Profilova fotka
@frantik111 však existujú papierové utierky ! ktoré sa po použití neperu,ale splachujú :-)
Odpovedať
@frantik111 daju sa aj poskladat do ruriciek do krabice + kosik na spinave uteraciky-proste jednorazova zalezitos a do pracky. Alebo v dome je viac wc a aj bidetov,alebo ako u nas bidet pouziva len jeden clen.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@hunkess prosim ta, mas skusenosti s inou, ktora by mala byt lepsia?
Odpovedať
@hunkess pozerala som , no ale s takymto tlacitko mi to pride neprakticke...uz sme si objednali isto kvapkajucu, ale isto bude lepsie manipulovatelna...gombik ma vstrede. ale dakujem zatial :)+
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte dal by niekto obrázok ako vyzerá to vecko s tou sprškou, mi máme jedno samostatné vecko, tam by som to nedala ale máme sprchový kút kde je druhé vecko, a tam by to mohlo byť, lenže umývadlo je na druhej stene teda oproti geberitu ako potom dostanem tú spršku k tomu záchodu ??? Vo veľkje kúpeľni nemáme vecko tam sme to nechceli dať kvôli estetike.
Odpovedať
Profilova fotka
@martus64 tu je fotka kde je vidiet wc+bidet a pri nom aj sprska, na stene je sprchova podomietkova bateria: http://www.modrastrecha.sk/blog/dada3... a na dalsej foto je samostne wc, tam je len sprska.
Odpovedať
@martus64 da sa to dat aj na umyvadlo oproti /podla vzdialenosti/ obrazky su na nete
Odpovedať
10 rokov mam bidetovu sprsku a neviem si ju vynachvalit. Vedla WC je umyvadlo, kde je napojena.Pre mna rozhodne lepsie ako bidet.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@martus64 Pre bidetovú spršku potrebujete prívod studenej i teplej vody. Ak máte umývadlo oproti, jediný spôsob, ako sa voda dostane do sprške je prostredníctvom hadičky zo špeci umývadlovej batérie, ktorá má ešte jeden vývod. Zmieša vodu a prepínačom si volíte výtok buď do umývadla, alebo do spršky. Tahať ale hadicu cez kúpeľňu od steny k stene nie je určite praktické :) Ideálne ak je rozvod teplej a studenej vody ťahaný poza toaletu, alebo v jej blízkosti. Vtedy je možná dodatočná montáž podomietkovej batérie a bidetovej spršky - odnesú to len 1-2 kusy obkladu, ktoré po montáži vymeníte. Spršku aj ovládanie tak budete mať po ruke vedľa/za toaletou.
Odpovedať
@olise69 neni problem s rozievanim vodu a pod?
Odpovedať
Profilova fotka
@martus64 ja to mam takto. Som maximalne spokojna. Jednoduchu sprchovu bateriu na stenu sme dali. Nechcela som investovat do podomietkovej. @sysell chce to len prax ;-)
Odpovedať
@sysell ziadny problem- pustim vodu v umyvadle, kde je zospodu napojena a prepnem na rukovati sprsky vodu . / mame zn Oras/
Odpovedať
@jankazb a ked pouzivas tu sprsku, pouzijes to mydlo co mas hore polozene, alebo ten domestos? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lubomird podla potreby :-D
Odpovedať
@jankazb Prepac, to bolo len zo srandy, sa tu rehlim na tom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lubomird je mi to jasne, zvladam vtipky velmi dobre ;-) .
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Má prosím niekto skúsenosť s objednávaním zo stránky bidet-shower.eu? Konkrétne chcem kúpiť tento set, ak niekto má, ako ste spokojní? http://www.bidet-shower.eu/eshop/mixs...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
Uvažujem nad bidetovou spŕškou ale môžem ju napojiť iba na studenu vodu. Ma to význam dá sa použiť?
Odpovedať
Mňa by skôr zaujímalo aký je postup použitia spršky. S bidetom skúsenosti mám, so sprškou nie... a uvažujem ktoré vybrať. Najprv sa človek vykaká, tak sa umyje a všetko naraz spláchne? 😄 😄 Alebo sa vykaká spláchne a tak sa umyje a opäť spláchne ( tú mydlovú penu ) ?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?