Rimless/ Rimfree wc

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Pekný deň, plánujeme kúpiť toaletu a páči sa nám konkrétne závesné WC geberit glacera alfa Rim ex. Nestretli sme sa ešte s týmto typom WC, kde nie je vnútorný splachovací kruh, nemáte ho náhodou niekto? Pripadne skúsenosti? Keďže to nemá "rámiky" , nestrieka voda mimo misu? Ďakujem.
Odpovedať
1
2
@tana134 vyberame zavesne wc a velmi by ma zaujimali vase skusenosti po case. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@hrusilov vybrali sme ideal standard tesi rimless, ešte stále nie sme v štádiu montáže, reálnu skúsenosť vám neviem dať 😕
Odpovedať
@hrusilov ahoj, ak sa môžem pridať, my sme kúpili Jika Mio obidva, niektorí tu na fóre ho neodporúčali že špliecha voda, no môžem povedať že absolútne žiadny problém, nič nešpliecha, sme spokojní
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, prosim vas, ako mate riesene "vonacky" do tychto WC? Viem, ze vela moznosti nemam, ale mozno ma niekto nejaku speci fintu. Klasicke zavesne na tom mat nemozem, lebo potom zachod horsie splachuje. Do nadrzky nechcem nic davat a tie nalepovacie na misu su slabota. 😕
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo som zvedavá akú ďalšiu alternatívu ti niekto poradí... je ešte dačo iné na výber?
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo prečo zamieňať možnosť alt. do nádržky?
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo malo byt "zamietaš"
Odpovedať
@ooo načo dávať zbytočnosť na záchod? Ak je záchod čistý tak tam netreba dávať žiadne voňavé hlúposti. S hygienou to nemá nič spoločne skôr naopak. Toto je podľa Môjho názoru totálny marketingový oj..b a veľmi veľa ľudí to zožrali aj s navijakom.
Odpovedať
Profilova fotka
@spikerhc Dakujem za nazor, ale pytam sa na moznost nieco dat a nie na moznost nedat.
Odpovedať
Profilova fotka
@cerler Asi kvoli tomu, ze keby som tam nieco zavesila (lebo hodit hocico len tak do nadrzky nemozem), tak keby sa to nahodou uvolnilo, dole sa to zasprajclo a tym padom by splachovanie neuzatvaralo na dne nadrzky.
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo máš závesné wc, ci klasické (s keramickou nadrzkou)? Ak závesné, tak to ma nadrzku zabudovanú pod sadrokartónom, alebo zamurovanu. Viacerí výrobcovia v dnešnej dobe vyrábajú k týmto podomietkovym systémom v rámci wc tlačítka, možnosť vložiť tam tu "voňačku" ako ty nazývaš... tak potom nie je problém, ak sa to rieši takto, aby sa tam niečo upchalo.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?