Práčka Beko EV 6102

Chcem sa Vas opytat mate niekto konkretne tuto pracku??a ak ano,ako ste s nou spokojny??Rozmyslam nad jej kupou,pride mi uplne jednoducha,nic navyse,super cena.Zaujimaju ma aj popripade ine BEKO znacky praciek,Vase skusenosti,ako dlho ju pouzivate,kazivost atd...vdaka.
Odpovedať
Profilova fotka
mam susicku beco v triede A,ma asi mesiac...som spokojna.... 2,85kw spotreba -stala 500eur..jednoducha obsluha..super vecicka .mame perzske macky a toto je aj na odchlpenie....pocula som ze jedine beco maju pracky ktor pomahaju pradlu od chlpov psov aj maciek....tak na tu si pockammmmm....
Odpovedať
Ahoj ja mam z beca skoro vsetko mikrovlnku chladnicku sporak aj pracku. pracku mam 4mesiac zatial spokojnoat beco mozem len odporucit.my sme na pracku dostali 5rokov zaruku trebalo vyplnit volajaky dotaznik. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@viktor82 smiem poprosit zn.tej vasej pracky??.-)vdaka!
Odpovedať
Profilova fotka
my máme práčku aj sušičku Beko. Práčku používame 2,5 roka a zatiaľ bez problémov. Neviem presne typ, ale môžem zistiť, keď prídem domov. Sušičku máme asi 2 roky a tiež žiaden problém.
Odpovedať
Profilova fotka
Práčku nemáme Beko ale všetko ostatné ako mikrovlnou, trúbu, varnú dosku, digestor a umývačku máme Beko. Bývame už skoro rok a žiaden problém. Ešte sa chystám kúpiť Beko sušičku.
Odpovedať
mám práčku rok,8kg WMB 810 45 LA,stála ma aj s dovozom 320EUR,ale pozor na záruku-ja som kúpila cez net cez neautorizovaného predajcu a tak mám záruku len 2 roky-treba si vždy overiť koľko rokov je záruka a podľa toho sa zariadiť a za tie peniaze je supeeeeer,ale sušička sa mi nepáči-oproti ostatným modelom sa ťažko otvára-iste by som raz urvala rúčku
Odpovedať
beko WMB 61231CSPTM jendnoducha ale super
Odpovedať
@aldream no my sme mali BEKO pracku 10 rokov a nemozem na nu povedat krive slovo... Iba ze uz ma na konci aj hnevala lebo nie a nie sa pokazit :-D cena asi 7 tis na tu dobu a po 7 rokoch sa pokazila prvy krat - lozisko oprava 10 EUR. Akurat vcera sa pokazila - tiez som ze kupim zase BEKO ale teraz som hladal najlepsi pomer cena vykon tak som vybral A+++ Whirlpool AWO/D 45140
Odpovedať
@fricko no a na zn. tej Vasej 10roc.-BEKO pracky si uz nepamatas??bola by som vdacna :-)
Odpovedať
@zankam ano budem rada,ak mi napises aj presnu zn.tej BEKO pracky.......totiz som rozhodnuta pre BEKO,len neviem este aky typ si vyberiem......
Odpovedať
@aldream pozri aj keby som ti povedal presny model naco ti to bude ? aj tak sa uz nevyraba a bola to eneg. trieda B co je na dnesne pomery naozaj ubohe. Ale ked budem doma pozriem sa nato
Odpovedať
@fricko jjjaaaaaaaaj tak to ano :-) no az sa uz nevyrabaju tieto modely tak ano,asi to bude zbytocne....ja mam skusenosti s tymito prackami zo zahranicia,presnejsie z Angl, a tu na SK z podnajomnych bytov-max.spokojnost,jednod.ovladanie,ja o inej zn. ani nerozmyslam 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@zankam ahoj,asi si na mna zabudla:-)---- Mozem poprosit o typ tej Vasej pracky BEKO??.-)dakujeem :-N
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?