Obklady dlažby Hornbach, Obi, Siko

Ahojte, máte skúsenosti s tým, že ste si objednali dlažbu, obklad z týchto e-shopov? Hornbach, Obi, Siko, čo odporúčate? Počula som napr.že z Merkury nie sú dobré, lebo sú tam rozdiely v rozmeroch. Ďakujem za odpovede.
Odpovedať
@veronikavevika my máme komplet kúpelňu + kuchynskú zástenu obloženú a všetku dlažbu z MM. ak si odmyslím fakt, že obklad kúpelne bol dosť krehký tak inak s ním nebol žiadny problém. Dlažba je gresová, ta je naopak dooosť pevná až sa nereže úplne najľahšie tou najobyčajnejšou rezačkou 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikavevika my sme kupovali v obi a tiez uplne v pohode. Nemali sme problem 🙂
Odpovedať
tiez pozerame dlazby a obklad, mne sa paci typ street line z MM cena je o polovicu nizsia ako v dlazba co sa mi pacila v siku, ale tiez som pocula nejaky nazor na MM ze nemusia byt rovnake kusy alebo ze su rozne farebne odtiene. Preto stale spekulujem ci radsej kupit v siko drahsie mozno kvalitnejsie / mozno nie/ ale az tak ma farebne nezaujali.
Odpovedať
@veronikavevika nielen rizmer ale aj farebnost. Ale to najdete vsade kde je naozaj lacny obklad len v merkury je takeho viac...
Odpovedať
@winkysmile siko riesi aj sarzu a to som v merkury nezazil.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?