Návrh kúpeĺne

Ahojte, poradte ako navrhnut kupelnu, kupelna ma 2x3m, jedina podmietka je ze je v kupelni kotol po pravej strane hore a pod kotlom by bola pracka. Je tam moznost mat vanu aspon 160cm, sprchovy kut 90x90, wc a umyvadlo? Podla prilozeneho navrhu? Na lavej strane je este male okno v strede.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. S dverami sa da hybat?
Odpovedať
@lenkito10 ahoj, dvere su napevno. Povodne je tam priprava na wc pod oknom sprcha alebo vana a umyvadlo s kotlom tam kde je, ale za kazdu cenu by som chcel sprchu a vanu,wc nie je pidmienka, to je samostatne vedla.
Odpovedať
V tom prvom návrhu by som vymenila umývadlo a wc. Wc zaberie cca 70cm do "hĺbky" rovnako ako vaňa, ktorá by bola hneď vedľa. Umývadlo zvykne byť "užšie" ako 70 cm a teda bude popri ňom ľahší prístup do sprchy.
Odpovedať
Profilova fotka
.
Odpovedať
@lenkito10 toto je podľa mňa najlepší návrh. Dáva to hlavu aj pätu
Odpovedať
Tiez sa mi pozdava najlepsi asi ten od @lenkito10. Najprv sa mi nepacilo to wc opeoti dveram ale asi to bude dobre. Este mozno by nebolo zle porozmyslat ako bez wc.
Odpovedať
Profilova fotka
@martin_demo no ved to je ten isty aky ti opisala zltalienka hore, dokonca aj s argumentami. Akurat vanu odmerat, aka by sa tam hodila naj. Aky tvar. Bez wc tak isto, no bez wc a s dlhsou vanou, alebo miestom na uloznu skrinku/kos na pradlo... Keby sa dvere mohli posunut, mohla byt sprcha za nimi. WC oproti dveram nic moc, no lepsie ako hned vlavo od dveri. Zalezi ci ho tam potrebujes alebo nie. Je to natesno, ale pouzitelne. Miesto tam zostane tak akurat.
Odpovedať
@lenkito10 jasne, dakujem.len som sa chcel iustit ze neplanujeme az taku blbost.
Odpovedať
Profilova fotka
Ten tvoj návrh mi príde dosť nepraktický, ten čo ti vytvorila pani je lepši, treba ho zvážiť 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkito10 velmi pekne si to navrhla, takto to bude isto lepsie ako povodny navrh 😉 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ahojte, čo by ste prosím pomenili na tomto rozmiestnení, resp. ako by ste rozmiestnili veci v tejto kúpeľni? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@marselino7 ahoj. Jedine, co mi vadi, je pracka so susickou vedla vane. Bud ich dat do skrinky, alebo pod pracovnu dosku. Skus ten posledny.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lenkito10 co si pridala ten posledny obrazok ten sa mi zda najschodnejsi, nebude vidiet wc hned ako sa dvere otvoria, pracka so susickou bude za dverami, to by mohlo byt uplne v pohode 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Som za ten posledný návrh. Tie predošlé mi prídu také natisnuté, moc veľa vecí pokope.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?