Musí mať táto kúpeľňa špeciálny náter?

Ahojte chceli by sme takúto spodnú kúpeľňu ktorá bude používaná len hlavne ako WC. Sprcha len výnimočne (pre návštevu) keďže to bude na spodnom poschodí. Chcem ten obklad tak ako na foto len na podlahu, sprcháč a okolo geberitu. To čo bude vymaľované musí byť nejaký špeciálny náter v kúpeľni alebo stačí klasická umývateľná farba? Ďakujem
Odpovedať
staci umyvatelna ak tam nebude moc vlhko. Ak bude moc vlhko nepomoze ani protiplesnova...
Odpovedať
@zita19 tak keď sa tam nebude sprchovať denne nemalo by tam byt vlhko či áno? Keď to bude hlavne ako Wcko?
Odpovedať
@paulac93 ja mam kupelnu rovnako ako bude vasa, obklad a malovka. Denne vyuzivana aj na sprchovanie a zatial nijaka pliesen. Myslim, ze obcasne sprchovanie nenarobi nic.
Odpovedať
@zita19 ved aj strop v kúpeľni sa neobklada a vydrží tak snáď to bude okej. Mate na tom nejaký finálny náter laku alebo protiplesňový alebo niečo speci?
Odpovedať
@paulac93 teraz tam je nejaky uplne obycajna farby z OBI co tam naplacali ked robili jadro. Strop je sadrokarton. Ma to tak pol roka, zatial nic znepokojive nevidim
Odpovedať
@paulac93 Tam, kde nemám v kúpeľni obklad (napr. strop, či pás steny pod stropom), mám obyčajnú bielu interiérovú farbu. A žiadny problém.
Odpovedať
Stačí jednoduchá maľovka priedušná. Nič špeciálne tam nie je potrebné, môže skôr poškodiť. Treba však po sprchovaní nechať otvorené dvere a aby tam nebol chlad.
Odpovedať
Profilova fotka
Mame 2 kupelky - jedna s oknom, druha iba odsavac. Normalny nater a nemame problem. Strop je beton, podlahovka plus tam mame radiator, ale hreje na TC cize velky vykon to nie je. Vieme dokurit, ale to nerobime...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?