Máte skúsenosť s Rimless - Rimfree technológiou splachovania?

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň, máte niekto skúsenosť s touto technológiou splachovania ? Vopred ďakujem za príspevky
Odpovedať
mame nove wc keramag renova NR 1.plan rimfree a super, nespliecha von vobec nic, spokojnost :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Mna by zaujimalo ci nespliecha, ked do toho mocite? Ci vsetci triafate do vody? :) Mam skusenost len s rimless pisoarmi a tie by som teda nekupoval...
Odpovedať
@vykricnik nevies s cervickom trafit, tak si k tomu sadni
Odpovedať
@vykricnik triafaj do praveho horneho rohu tesne and hladinu vody, a inokedy do laveho horneho, ale ako sa hovori na stojaka sa zle nielen striela :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@rebecca363 haha
Odpovedať
Mame od villeroy boch avento a je to parada.Nic nespliecha.Je ale pravda,ze u nas sa toalety zatvaraju...
Odpovedať
My mame jika mio a voda je vsade. A ako tak citam, problem nebude v systeme splachovania ako takeho, ale v konkretnom wc. Takze ja konkretne mio neodporucam. Este podotykam, ze na staznost nam reagovali, ze si mame znizit tie L vody, ktorymi sa splachuje. Vodar samozrejme spravne poznamenal, ze potom to splachne a voda bude aj tak mimo. Mal pravdu
Odpovedať
@emmme napíšte : Ráčte malé hovná srat , lebo velké nechce voda brat...Toto napíš do jiky na mio , dobrá reklama..
Odpovedať
Kolo nova pro rimfree, vsetko ok
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@emmme Neviem ci mate nadrzku Geberit alebo nieco ine, ale aspon mne (mam kobinaciu Jika Mio + Geberit DuoFix) pomohlo vymenenie jedneho dielu - Geberit diel 240.476.00.1 / https://www.hornbach.sk/shop/Diel-pro... .....hoci musim uznat ze to nepomohlo na 100%, ale je to urcite lepsie ako ked tam bol povodny diel. Aj par dalsich ludi spominalo ze im to pomohlo....
Odpovedať
Profilova fotka
Mame Duravit DuraStyle rimless + geberit a nic nespliecha obcas dohora par kvapiek ale mimo misu nic ani kvapka
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@niko2 @poisonblu @emmme Ahojte, máme vybrate WC jika mio ale po vašich skúsenostiach začínam váhať ci to je dobrý výber. Bez odhliadnutia na spliechajucu vodu dali by ste ho ešte raz alebo radšej už inú značku? Vďaka 😊
Odpovedať
Ahoj, tiež mám bezramcekove WC misy Camargue kupene v Bauhaus. Chcel som hlavne plný tvar, teda skrutkovy mechanizmus je skrytý v mise, prístup je zo spodu. Ide o závesné WC ku splachovacu Geberit. Uz by som to druhýkrát nekúpil. Za prvé, z misy spliecha voda ak silno splachnem. Za druhé, priemer potrubia v sifone je tak maly, ze sa pri väčšom "náklade " spolahlivo zapcha. Po tretie, jednu z dvoch mis som uz dva krat musel odmontovat a nanovo osadiť. Z nejakého dôvodu sa po čase uvoľní a WC vždy zavrzga ked si tam niekto sadne.
Odpovedať
@luckapav Za mna je ta misa uplne v pohode, vyhovujem mi 😄 😄 (well, je to iba WC misa).... suhlasim s @robo91 misa je pekna, plnych tvarov (ziadne divne zahyby alebo viditelne otvory na skrutky atd, takze vyzera velmi elegantne (to mi celkom vadilo na vacsine inych WC mis - ze tam boli divnych tvarov hlavne v oblasti uchytenia na stenu). Co sa tyka samotneho rimless, podla mna taktiez v pohode, subjektivne mam pocit ze je s tym trosku menej roboty pri cisteni, ale asi iba o cosi (cize to nebol v mojom pripade dealbreaker) Mne zatial nevrzga (musim zaklopat), neviem ci to nebude zavisiet aj od toho ci je za misou sadrokarton alebo Ytong (ja mam Ytong do vysky geberitu, potom odskok / policku a nasledne dvierka do sachty v sadrokartone (panelakovy byt)....(berte s rezervou) nie som na toto odbornik .....ta spliechajuca voda mi vsak vadi. Ako som spominal vymena dielu na Geberit nadrzke pomohla, ale neodstranila to spliechanie uplne...ale popravde neviem ci je to v mise, v geberite alebo v kombinacii.
Odpovedať
@kreola mame bidet a wc 2v1 rimless, je to super, som spokojna. Mame toto https://wcbidet.eu/shop/detail/203 Vodu sme doviedli aj teplu a dali termo hlavicu, pre istotu 😄
Odpovedať
@kreola az teraz som si vsimnla, ze toto je sto rocna diskusia a isto uz mas vyriesene.. ale tak mozno pomoze dalsiemu.. 😄
Odpovedať
@akvi Ano veru vyriesene :-). My mame tento model https://wcbidet.eu/shop/detail/199, pred 2 rokmi sme ho kupili pod 300 eur v inom eshope :-). Tiez sme spokojni, mame v dome 2 :-).
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch

Odpoveď na príspevok od niko2:

@poisonblu Ahoj, prepac ze takto oneskorene :-(…
@niko2 prosim Vas mate skusenosti s tym ze tento splavhovaci system je hlucny ako komunisticky wc dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?