Kúpeľňový nábytok

Profilova fotka
Pekný deň prajem, idem si k vám opäť po radu. Máme 3m dlhú stenu v kúpeľni, kde by som chcela dať len zrkadlo a umývadla so skrinkou cca 2m. No všade, čo som pozerala majú skrinky dlhé len 1m. Chcem vás poprosiť o inšpirácie ak máte takto dlhú skrinku pod umývadlom a kde ste kupovali ? Poprípade dávali ste robiť stolárovi ? Vopred dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ked mas konkretnu predstavu aj o rozmeroch tak najidealnejsie mas normalne dat vyrobit stolarovi. len neviem aky mate rozpocet lebo to bude o nieco drahsie, s tym treba ratat
Odpovedať
@awril666 kedze moju predstavu o skrinke nesplnalo nic, dala som si ju vyrobit, a mame umyvadlo na dosku a doska je taka dlha aby pod nu vosla aj pracka. Skrinka je z drevotriesky, predna strana nejaka kuchynska dvierkovina a doska je pracovna kuchynska. Ja som maximalne spokojna, hlavne s cenou.
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 prosim vas robil vam to stolar ? Ako dlho ju mate - nepučnie ten materiál ? Mne bolo povedane ze do kupelne sa dava iny material kvoli vlhkosti
Odpovedať
@awril666 ano, stolar a dal zaruku 2 roky. Zatial nic nepuchne. Uz je tam rok
Odpovedať
Prečo by mal prosím ťa materiál pučať?
Odpovedať
Pokiaľ nebudete vodu rozlievať kade tade, tak nemá prečo pučať čosi. To vôbec nie. Cez stolára to budeš mať najlepšie, keď chceš presný rozmer a nič nevieš také nájsť a je možné, že ťa to vyjde cca rovnako ako keby si hotovú kupovala.
Odpovedať
Profilova fotka
@cippka lebo manžel je kačica 🤣 a voda v kupelni je všade. A ja mám v kúpelni saunu ked sa sprchujem, tak preto rozmyšlam ako skrinka zareaguje na vodu a vlhkost
Odpovedať
Profilova fotka
@zdenoo1 preto ma zaujimalo ci nema niekto skusenosti s nejakym vyrobcom co ma v ponuke aj takyto nabytok vacsich rozmerov. Lebo ak by som si vyskladala z viacerych komponentov tak to stoji viac ako cela kupelna. 🤷‍♀️ Asi skusim toho stolara 🙂
Odpovedať
Lak – farba na kúpeľňových skrinkách sa začal ani nie po roku užívanie v bežnej panelákovej kúpeľne s ventilátorom a vaňou zo zástenou praskať a opadávať. Reklamácia neuznaná, podľa reklamačného oddelenia Geberit – Kolo sú kúpeľňové skrinky odolné len voči bežnej vzdušnej vlhkosti. Reklamačné oddelenie nekomunikuje s veľkoobchodom ani priamo zo zákazníkom.
Odpovedať
@awril666 Kupelnovy nabytok mame z Topolcian, firma Kronzi. Este nebyvame, neviem posudit trvacnost. V ponuke maju kupelnovy skrinky do 2 m. Ale ponukaju aj vyrobu na mieru.
Odpovedať
Profilova fotka
@awril666 my sme mali z ikei v kupelni nabytok a problem sme nemali ani po rokoch. Sice sauna bola v kupelni zakazdym, ked sa zena kupala, ale nejako sa to neukazalo na tom nabytku. Takze my sme aj s tymto v poho 😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?