Kúpeľňové štúdio v Košiciach - dobrý výber obkladov

Dobrý večer, poradíte mi nejaké kúpeľnové štúdio, predajňu s dobrým výberom obkladov v Košiciach? Nie predajne typu OBI, Merkury market. Ďakujem
Odpovedať
Ceska keramika na Dunajskej, Solidstav na Juznej, Rako v Barci, Ingema pri Steel arene, Ptacek pri krizovatke Secovska - Presovska, Empiria pod Furcou oproti vojenskej akademii, este daco je pri Bytovom podniku na Opatovskej
Odpovedať
Ingema je na juznej triede, za steel arenou je elkem, eso na popradskej, keramiga gs za pumpou na opatovskej, vodoarm na slovenskej vedla rampovej a este empiria pod furcou. Do tychto sa asi najviac oplati pozriet.
Odpovedať
doplnim Robkerk na Mieri. Pochodil som toho vela, nakoniec som aj tak nakupil v Hornbachu (dlazba na cele prizemie) a Merkury (dlazba a obklad v kupelni) 🙂
Odpovedať
vodoarm tu uz je - odporucam naozaj tam zajst pozriet. niesu najlacnejsi, ale maju vacsinu veci skladom. plus tam maju dizajnerku na navrhy.
Odpovedať
Ďakujem 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
a oplati v studiu si zakupit vsetko? Aj umyvadlo a baterie? Maju ok nenavysene ceny? Alebo si radsej vsetko preverovat? Chcem aj navrh...takze ak je obklad u nich len trosku drahsi ako cez net, tak sa asi oplati brat cez nich vsak? Ci musim uplne vsetko?
Odpovedať
@martuska2 zoberieš co chceš. Keď nič, zaplatíš za vizu a zháňaš si vo vlastnej réžii, ale zas urobia aj kladacsky plán a kúpiš len toľko co na počítajú. Sanitku, nábytok, inštalačný materiál vôbec od nich nemusíš brat. A neviem ako to je so stavebnou chémiu, obkladaci zvyčajne majú svoje obľúbené a vedia si ich aj zabezpečiť. Aspoň ti lepší to robia tak, alebo aspoň dajú zoznam co a koľko nakúpiť.
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 firma robi cely dom aj kupelku spravia, stavebny material daju oni ja len obklad, sanitu atd..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?