Kúpeľňa s technickou

Profilova fotka
Ahojte, chcela by som poprosiť o názory, skúsenosti, ktorý z pôdorysov kúpeľne by ste volili? Z dôvodu, že na chodbe nechceme veľa dverí, sme spojili technickú miestnosť s kúpeľňou. Dvere budú pravdepodobne otváracie dovnútra, posuvné asi nedáme nakoniec. Dá sa ešte so všetkým hýbať. Ďakujem ❤️
Odpovedať
Profilova fotka
@beba.k mne sa ten druhý návrh viac páči, kde je vaňa pod oknom 🙂
Odpovedať
@beba.k ahoj mne sa paci navrh 2 az na to exponovane WCko
Odpovedať
A co nieco take? Wc schovane za dverami, vana duo s bateriou a odtokom v strede...
Odpovedať
Profilova fotka
@paulus33 ďakujem za návrh, aj toto sme rozmýšľali, no susedná izba je spálňa, tak neviem či by to splachovanie wcka "nerušilo". Podľa teba ho nedávať do prechodu do technickej? A áno vaňu určite s odtokom v strede 🙂
Odpovedať
@beba.k Mne sa paci druha moznost - technicke veci su pekne pokope a oddelene os zvysku kupelne. Ale neviem ako by mal vyzerat ten sprchovy kut - od vane bude tiez oddeleny sklom? Ak nie, tak vzdy pri sprchovani bude komplet mokra ja cela vana a wc je tak dost v strede, cize viac sa mi paci ako to navrhla @paulus33
Odpovedať
Profilova fotka
@fokuska mal by to byť walk in sprchovací kút, a áno, to wcko tam potom dosť zavadzia v priestore. Ďakujem za názor 🙂
Odpovedať
Ja som vo vlastnom dome neriesil taketo veci. Viac bude pocut splachnutie cez posuvne dvere, pripadne cez klasické dvere, kde je pri podlahe vzdy 1cm medzera, potom je tu utlm dvier, takze toto by som naozaj neriesil... Walkin kut by bol super aj v tom mojom usporiadaní, popravde nepacil sa mi uplne prirazeny k vani, takze ak tam vies mat medzeru tak je to fajn.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?