Kúpeľňa

Ahojte, čo poviete na takéto riešenie kúpeľni ? Ktorá má veľkosť 2x3m okno veľkosti 1x0,5m a dvere 0,7m. Ktorá obsahuje rohovú vaňu (nebola v ponuke tak len náčrt), závesné wc, umývadlo, pracku, plus rebríkovy radiátor. Ak máte lepšie inšpirácie, môžete ich ponúknuť
Odpovedať
takéto
Odpovedať
rohova vana je najhorsie riesenie, na to kolko miesta zabera neposkytne o nic viac luxusu na kupanie a ak nemas doma Saxanu, tak zakazdym ked ju bude treba pucovat bude treba do nej skocit aby sa dociahlo az do rohu
Odpovedať
@patulicek ta rohova vana musi byt? Lebo zaberie pol kupelne a viac z nej neziskas ako z klasickej. Este ake upravy sa daju robit? Je to existujuci priestor s rozvodmi alebo su mozne aj ine riesenia?
Odpovedať
Je to len návrh do budúcej kúpeľne kde ešte nesu žiadne rozvody. Vaňa nemusí byt rohová, to bol len môj návrh.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja len dodam ze na zavesne wc rataj priestor minimalne 80 cm. Rohovu vanu by som uplne vylucila. Bud klasika alebo sprchac. Treba ratat s nejakou skrinkou kde budete mat nejake serepeticky, cistiace napriklad, kos na pradlo. Z tohoto hladiska by som volila, asi sprchac a mas kopec miesta este v kupelke.
Odpovedať
@patulicek tak napriklad nieco taketo. Pracka by mohla byt pod pultom vedla umyvadla. Ked je priestor pre radiator pod oknom tak tam a potom vedla umyvadla sa zmesti aj skrinka pripadne dole kos, hore policky/skrinka
Odpovedať
alebo usporiadanie takto. S jedným umývadlom a práčkou. Len neviem či sa to zmestí rozmerovo .
Odpovedať
@patulicek
Odpovedať
@patulicek mne pride 70 cm pre sprchovy dost malo
Odpovedať
Môžes sa spýtat na meno programu kde navrhujete tieto kúpeľňe?
Odpovedať
Ahojte, poradte prosim, ktory z tychto dvoch nakresov vybrat? Dvere sa mozno budu aj von otvarat ale potom nebude to wc ako tak schovate...Neviem sa rozhodnut ako to usporiadat dakujem
Odpovedať
@kattika25 podla mna celkom idealny rozmer kupelne V tvojom navrhu ked nechces vidiet zachod tak vedla dveri nejaku stienku. Ja by som zachod skryla do kuta k oknu za stienku. So skrinkami s umyvadlom sa mozes vyhrat. Bud jeden dlhy pult alebo zakomponovat aj vysoku skrinku. Radiator pod okno. Dvere do stredu a zariadenie vlavo, vpravo a v strede vznikne velky priestor kde si vies dat stolicku, stojan na uteraky alebo cokolvek a stale sa vies pohodlne hybat. Keby si chcela tak sa ti aj sprchovy walk in vpohode zmesti. https://pin.it/5oU6rsN https://pin.it/1LxzjNT
Odpovedať
Článok sa načítava...
@wivik aj takto je to krasne, porozmyslam aj nad tymto..prosim ta v akom programe si to robila? Dakujem
Odpovedať
@kattika25 to je aplikacia v mobile floor plan creator
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Máte niekto dvere do vane? Také pre seniorov či telesne hendikepovaných ľudí? Zháňam referencie - či to ozaj netečie ani pri naplnení vane, s ktorou firmou ste spokojní a približná cena, keď sa osádzajú do hotovej vane.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?