Menu Forum

Koľko trvá obloženie 100 m2?

12. sep 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
adkakk
Registrovala sa 26. mája 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 35 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
adkakk
Registrovala sa 26. mája 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 35 príspevkov.
 Zdravím,
neviete mi prosím povedať koľko majstrom trvalo kým Vám obložili kúpeľne v dome aa položili dlažbu v technickej miestnosti a predsieni? lebo my potrebujeme obložiť spolu 100 m2-dve kúpeľne, jedno WC a položiť podlahu v technickej, predsieni a komore (12,5 m2). Lebo nám jeden majster povedal, že to bude trvať 14 dní-ale bol príšerne drahý aa druhý, lacnejší tvrdí, že mu to bude trvať 25 dní..je to možné?? ako beriem do úvahy, že máme len tehlu, takže najprv to treba omietnuť..bude pokladať devi rohože a led-ky medzi obklad..ale aj tak, nie je to trochu dlho? keď prerábka bytového jadra trvá 6-10 dní? Za Vaše názory ďakujem
12. sep 2014 o 11:54  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
topvideo
319
Registroval sa 4. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2207 príspevkov. Má 107 priateľov. Okres Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
topvideo
319
Registroval sa 4. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2207 príspevkov. Má 107 priateľov. Okres Topoľčany.
 majstri ti nebudú klamať, asi to toľko trvá, záleží od zložitosti, množstva rezania a detailov.
Mňa to teraz tiež čaká...
12. sep 2014 o 11:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janspanik (31 r.)
Kupelnovy-manual
Jan Spanik PRO

Interiér - kuchyne, kúpeľne - Okres Žilina
14
fotoportrét
fotoportrét
janspanik (31 r.)
Kupelnovy-manual
Jan Spanik PRO

Interiér - kuchyne, kúpeľne - Okres Žilina
14
 @adkakk Časový horizont pokládky je priamo úmerný zložitosti pokládky. Ak ide aj o predprípravu (vyrovnanie, omietnutie nahrubo), rohože + zapustenie osvetlenia/podsvietenia tak 14dní je ešte dobrý termín. Každý technologický postup má nejaký ten čas na schnutie a pokiaľ sa veľa meria a reže, ide to pomalšie.
Sú určite aj majstri, ktorým to trvá pár dní, no výsledok potom aj tak vyzerá. Kvalitná robota trochu trvá emoticon
12. sep 2014 o 15:58  •  www.kupelnovy-manual.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
16. sep 2014 o 23:59 • kupelnanamieru