Kde zoženiem mini vaňu 120x70?

Profilova fotka
Prosim vas nema niekto skusenost s mini vanou,je to klasicka vana o rozmeroch 120x70,mame vlmi malu kupelnu,kedze ideme stavat domcek,nebudeme ju murovat,len ju chcem trosku premenit ;-) neviete kde by som ju kupila,maju ju v merkurymarkete?Prosim pomozte
Odpovedať
Profilova fotka
ved merkury market má svoju www stránku, skús pozriet, alebo daj do googla rozmery vane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dala som ale merkury ma taku stranku ze na nej nevidis konkretne produkty ale len vseobecne a nevidim na rozmery vani tych fotiek.
Odpovedať
Fi JIKA má oceľovú vaňu RIGA 120x70 cm /aj 130, 140/ a majú aj sedavú vaňu 105x70. Pozri stránku, ale neviem či nie je .cz
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem ale ja hladam ci niekto nevie kde v kosiciach predavaju take vane
Odpovedať
Profilova fotka
mravvcek - poradím ti predajňu LIGNUM CD Košice
Odpovedať
Profilova fotka
arieska si uzasna a napises mi prosim ta kde je ta predajna konkretne?
Odpovedať
A-KERAMIKA /web stránku/
Odpovedať
Nejako mi vypadlo, že web stránka je pod názbom lignumcd
Odpovedať
Profilova fotka
Uz som to nasla na hutnickej,ok zajtra sa tam pojdem pozriet.Dakujem este raz krasne si zlata
Odpovedať
O.K. veľa šťastia, aby si dobre nakúpila
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahoj, chcem poprosit o vas nazor : na jar ideme rekonstruovat panelakovu kupelnu velkost 1,6 x 1,8 m a predbezne uvazujeme nad vanou 120x70 cm, jednak mame este male dieta a jednak radi si sem- tam polezime vo vani ( v tejto asi s pokrcenymi nohami, ale polezime :-) ). Na vanu planujeme dat sklenenu zastenu - prakticke pri sprchovani....Do kupelne chcem dalej zmestit pracku s vrchnym otvaranim, nad pracku skrinku, umyvadlo so skrinkou 60 cm a pri pouziti malej vane by mi ostal aj "manipulacny" priestor... Co hovorite na takuto realizaciu - prípadne za a proti .... Za vsetky nazory, pripomienky vopred dakujem....
Odpovedať
Profilova fotka
@janinkaza skus pozriet tuto temu: http://www.modrastrecha.sk/forum/tema... mozno tam najdes inspiracie, a snad aj taku malu cinziakovu kupelnu s vanou, aku planujes aj ty ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@cerler, dik.... tutu temu som uz pozrela, aj sa inspirovala :-) , ale o malej vani nic...dokonca som nenanasla ani ziadne foto z realnej kupelne...to foto by fakt bodlo, ak niekto ma...
Odpovedať
Profilova fotka
@janinkaza v ktorej casti toho priestoru budes mat tu vanu? na stene 1,6m al. 1,8? a na kt. stene budu dvere do kupelne a v akej polohe - v strede steny, ci niekde na kraji? inak - pozeral si uz ponuku takychto malych vani?
Odpovedať
ja mam vybranu takuto malu vanu pre deti, lebo pre dospelakov chcem sprchovy, mne sa paci lilia od rako a neskusala si nejaky vizual akoby to usporiadanie k sebe sedelo?
Odpovedať
@cerler vanu uz mam pozretu, bola by to teiko klasik aj s bocnym a celnym panelom.... rozmiestnenie : vana + pracka na stene 1,8 m vpravo od dveri ( dvere su uplne nakraji vľavo ). oproti dveram umyvadlo, pri takomto rozmiestneni mi ostane volny priestor cca 1,4 x 0,9 m... mam aj nakres, ale mam ho vo worde a to sa mi to neda preniest :-|
Odpovedať
@ketinecka rozmiestnenie v kupelni nie je problem, len akosi vaham, ci nedat radsej sprchovy box.....skor hladam nazory ludi, ktori uz maju malu vanu a ako su s tymto riesenim spokojni....dik
Odpovedať
Profilova fotka
@janinkaza pri tom rozmiestneni by som urobila mensiu vymenu - umyvadlo by ostalo oproti dveram a vedla nho vanu... s.70cm, dl.1,2m a vedla vane ta pracka... cize pracka by bola vpravo od dveri... no v takej vani sa pohodlne neda kupat, pre deti to bude raj... my sice mame vacsiu kupelnu a vanu v dl.1,7m, ale zatial som sa ja osobne len sprchovala... takze ak vanu nepouzivas deno-denne na klasicke kupanie s relaxom vo vani v polohe lezmo... tak je vyber aj takejto malej vane ok. ak by si chcela vymenit vani za kut... tk ten kut dat vpravo od dveri... aspon 90/90cm
Odpovedať
@cerler dakujem za radu, to umiestnenie sme tak planovali, potvrdila si mi, ze to bude o.k.....denno-denne sa nekupem, ale relax niekolkokrat za mesiac tak to ano - sviecky, pena, sol a tak :-) , preto stale zvazujeme za a proti...uvazovali sme aj nad velkou klasickou vanou, ale zda sa mi to velky luxus na nas priestor....no a sprchovy box / kut ...neviem, neviem... este raz dik za postrehy.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janinkaza a nemohli by ste pripadne posunut dvere v ramci tej steny? potom by ste prip. mohli mat aj taku dispoziciu: vana 160/70cm - oproti dveram (na celu s. kupelne) vpravo od dveri - vedla vane umývalo 60cm vlavo za dverami pracka a vedla nej by vysiel aj priestor pre kos na bielizen - medzi pracko a vanou... ale dvere by museli byt takmer v strede tej steny 1,6m...
Odpovedať
@cerler dvere nie su problem, tie sa daju "posuvat" po tej stene 1,6 m...problem su skor rozvody na pracku, museli by sa instalovat cez "dva kuty/rohy" a sekat do panelu a to mm nechce :-|
Odpovedať
@janinkaza určite sa rozhodnite pre vańu aj keď je malinká ;-) mám až 2 známych ktorý si dali len sprchovací kút ,teraz prišli deti a šup-šup prerábajú na vane ;-) takže môj názor je jednoznačne-vaňa aj keď malá-v kúpeľni sa nebudete nahánať takže by som do toho šla aj na úkor stiesnených priestorov ;-)
Odpovedať
ravak Avokado- malé ale pekné
Odpovedať
@livia76 dakujem za nazor....
Odpovedať
Profilova fotka
@janinkaza osobne si myslim, ze vana od Ravaku Avocado je fakt len pre male deti... skus pripadne pozriet na tuto od ceskeho vyrobcu Riho - Yukon 160/90/47cm - na stenu 160cm, vedla vane umývadlo so skrinkou 60cm a vedla toho pracka... dvere mozu ostat v polohe ako momentalne mate. Vana je obrovska, pohodlna, a sucasne setri priestor kde vmestis potom umývadlo... moja mamina ju ma tiez doma... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a tu je vana Yukon v kupelni... mama ma pri tej zuzenej casti v nike prácku...
Odpovedať
@cerler dnes s mm rozobrali ten tvoj "prvý" návrh s vaňou 160cm...a normálne sa nám začína čím ďalej tým viac pozdávať, aj keď by bolo treba drážkovanie do panelu...bolo by to klasická vaňa 160 cm na celú stenu oproti dverám, vpravo umývadlo, vľavo práčku ( asi by som si kúpila spredu otváraciu slim-ku ) a nad práčku by som umiestnila skrinka, dvere by sme umiestnili do stredu steny ( toto je totiž z pohľadu z vonku úplne jedno, kde sú umiestnené )....takto by v kúpelni vznikol pohodlný prístup k vani, perfektný "manipulačný" priestor okolo a pred umývadlom a tiež jednoduchý prístup ku pračke... :-) začínam byť týmto Tvojim návrhom fakt nadšená a skoro aj stotožnená, teraz je to už len na mm, ako pojme tie prípravy na vodu a sekanie do panelu...ďakujem za tipy na vane, ale ja by som si predstavovala skor "klasiku" + pouzili by sme asi aj predny panel, celkom sa nám takéto prevedie vane pozdáva....
Odpovedať
@janinkaza avocado nie, to je krpate, ak aj nie yukon, aspon riho delta ;-) a fotku jednej minikupelne mam vo fotoblogu ;-)
Odpovedať
@vivere dakujem za nazor, popozeram a zvazime...pokukala som aj tvoj album : mate to velmi pekne.... :-)
Odpovedať
@janinkaza vdaka, stale dokoncujeme a doladujeme ;-) ale hlavne som stale neolutovala to, ako som si vymyslela riesenie tej minikupelne. este dobre, ze vymysleli asymetricke vane :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?