Baterie mexen

Profilova fotka
Čo hovoríte na baterie mexen sú síce lacné len neviem čo Id nich čakať keďže chcem cierne
Odpovedať
Aké ste nakoniec kúpili?
Odpovedať
Profilova fotka
@kattibi kúpili sme mexen bývame od novembra a v pohode ľahká údržba
Odpovedať
A môžte mi aj napísať, ktoré konkrétne ste kúpili?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, aj my rozmyslame nad tymito bateriami, ale obavam sa nizkej kvality, pri tak nizkej cene. Tiez chceme cierne. Kde ste ich prosím kupovali? Dakujem za odpoveď.
Odpovedať
Ste s nimi spokojní? Rozhodujem sa medzi Mexen a Slezák-RAV.
Odpovedať
ja tiež rozmýšľam, že zoberieme čierne mexen do spodnej kúpeľne. Mám doma ja rav slezák a aj hansgrohe, za 1,5r používania pri kvalite vody v KE nevidím dôvod kupovať drahé batérie. Plus chcem od nich walk-in zásteny sprch.kúta. Tiež by ma zaujímali skúsenosti s týmito batériami.
Odpovedať
Profilova fotka
@monika_lucanova_ivanova netreba sa bat sú úplne v pohode my sme vyskúšali a zatiaľ super
Odpovedať
@patko33 to ste ma potešili vybrala som sprchové dvere mexen alebo Rea ktorá značka je lepšia? obe sú poľské
Odpovedať
Profilova fotka
@decembrovka77 neviem ktorá je lepšia my mame mexen
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@patko33 ako ste spokojny so sprchovym kutom (ci dverami) znacky Mexen?
Odpovedať
Profilova fotka
@sucky1 mame len baterie mexen
Odpovedať
@patko33 vdaka a spokojnost? Ako dlho ich uz mate?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Od novembra bývame a zatiaľ v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
@decembrovka77 MEXEN je vraj kvalitnejší ako REA. Tu v NZ máme aj my objednané a boli sme tam osobne. My sme vybrali aj podomietkové WC MEXEN. No uvidíme čo to bude zač ale majiteľ nás ubezpečoval že to bude v poriadku, aj batérie aj wecka aj sprchová stena walk in.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
Daju sa niekde Mexen baterievidiet nazivo?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@marekrakita Ako ste spokojní po určitom čase ? Tiež uvažujem nad tym
Odpovedať
Profilova fotka
@ers89 Ahoj, v pohode, Nemáš sa čoho báť. My sme spokojný. Istotne lepsie ako z MM lebo tie naozaj vydržia pol roka prinajlepsom rok a potom su odsúdené na vymenu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Sprchové vaničky Mexen má niekto?
Odpovedať
@marekrakita ked som robil jadro v niekdajsom byte, vsetko bolo z MM. Obklady, rury, sanita, .....vsetko je funkcne, dodnes ziadna porucha, odprsknuta dlazba, ci obklad.....ale to bol rok 2009. Mozno boli vtedy kvalitnejsie. Vzdy ked idem na navstevu toho bytu, skontrolujem to 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Mexen/Rea su len "akoze Polske". Su to len cinske baterie + novy nazov firmy. Drvivu vacsinu dizajnovych baterii co maju v ponuke som nasiel taktiez na Aliexprese. Tym nevravim, ze nie su spolahlive len som sa chcel podelit s informaciou. Inac mam v plane kupovat cierny sprchovy set Rea a oplati sa to kupit priamo z polska cez Allegro.pl. Baterie su aj o niekolko desiatok euro lacnejsie ako cez slovensky e-shop.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Zdravim, my sme kupovali Mexen 3x kupelnove baterie, sprchovy set do kúta, 2x WC misu Mexen Rico, tlacidla na podomietkove splachovanie, sklenenu zastenu a musim skonstatovat, ze co sa tyka baterii, tak 1 z troch baterii mala slaby prietok vody, no po reklamacii nam poslali novu a ta funguje perfektne, co sa týka WC tak neodporucam Mexen Rico nakolko obe misy maju pravdepodobne zle navrhnuty dizajn nakolko nieje mozne spláchnuť niekedy ani útržok papiera. Po uznanej reklamácií od nás vyžadovali foto znehodnotených WC mís, resp. mal som poškodiť mechanicky keramiku a až následne mi boli vrátené peniaze. Čo sa týka setu do sprchovacieho kúta nemám výhrady až na niekedy až nemožné nastavenie studenej vody(pootočenie kohútika) na kohútiku termostatickej batérie (dočasne pomohlo strieknuť trochu WD40 🙂). Myslím, že za tie peniaze je to dobrá kúpa, ale treba rátať s výmenou o pár rokov a treba mať aj šťastie na funkčný produkt. Kupované z Heavenshop.sk.
Odpovedať
@mires1907 ja mam misy mexen lena a tiez sa mi zdalo ze nedobre splachuje, akurat ked som nahadzoval druhu, tak som nenainstaloval difuzer do geberitu a zda sa ze teraz je to ok. Od mexenu mam vanu a biele stojankove baterie aj hlinikove sprchove zlaby, ktore boli lacnejsie ako plastove od alca /tento vyrobca neskutocne podrazel svoje vyrobky/ tiez som kupoval z heavenshopu
Odpovedať
@rapidek no ja som skusal nastavovat prietok vody, tlacidlo a pod. ale stale mi to rovnako zle splachuje, vies mi povedat co je difuzer, da sa to nejak odmontovat cez tlacilo ?
Odpovedať
@mires1907 je to plastovy kruzok, ktory upravuje a znizuje prietok z nadrzky. Treba dat dole misu. https://www.hornbach.sk/p/skrtiaci-ve...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Ahojte, tiez zvazujeme do domu kupu baterii od Mexen. Ake mate po case skusenosti? Nie su hlucne ? Ten hluk ma asi najviac zaujima. Aktualne co mame v byte su strasne hlucne. Chceli by sme konkretne seriu Milo. Dakujem za info
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?