Aký typ sprchového kútu zvoliť?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte. Potrebujeme sa rozhodnúť aký sprchac dat. Chceme iba 1 sklenenú stenu no všetci nás presviedčajú že to voda bude spliechat von tam kde nebude stena. Ze to nebude dobre. Aké máte vy sprchace? Ako ste spokojný? 😊
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
A co takto ? Miesta mas dost. Akurat zastavit dvere nech nebuchnu do sprchoveho. Tiez som za co najvascie okno. Nie miniatury.
Odpovedať
@lenkito10 presne takto som to skusila aj nakreslit len mi to pride trochu stiesnene pri umyvadle. A oni chcu aj rohovu vanu.
Odpovedať
Profilova fotka
30 cm pred umyvadlom by mohlo stacit.
Odpovedať
No neviem ale mne ta kupelna pride pre styroch dost mala. Treba zavesit 4 uteraky, 4 osusky, ja by som aj stolicku chcela aby som mala kde oblecenie prehodit, chyba mi tam skrinka pre kozmetiku a veci do zasoby. Pri tak velkom dome sa mi ziada mat vacsiu kupelnu ked je len jedna.
Odpovedať
Profilova fotka
My to mame takto, nemenila by som, samozrejme nejake pravidla treba dodrziavat, napr. smer vody do steny...
Odpovedať
@ingrid77 na chvilu ma zmiatla fotka. Som myslela ze okno je v sprchovom :-D . Este aky ma rozmer?
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkito10 nedá sa s dispozíciou už nič robiť nakoľko dom už stojí a všetko je pripravené na obklad a dlažbu 😊
Odpovedať
@rkorba Dakujeme, kupelna je stale v procese-tak na 80%- a kedze my vyuzivame inu kupelnu a toto je hostovska, asi este nejaku chvilu ani uplne hotova nebude..
Odpovedať
@martinak15 Co to je aky obklad prosím ta?
Odpovedať
@dragomir1 ktory myslis? Hnedý normalka 20x60 a sedy (nedorobeny) 60x60
Odpovedať
Kombinacia s wc
Odpovedať
@martinak15 Myslel som značku
Odpovedať
Článok sa načítava...
A teda ten sedy
Odpovedať
@dragomir1 je to poliak....ale netreba vsetko hejtovat. Obklad je dost kvalitný a hlavne rovny. Znacka je Paradyz cena cca 20e/m2
Odpovedať
@martinak15 Mne sa praveze lubi, tiez som nasiel podobnu len zial nevidel naživo. A tiez polska. Vies mi poslat do spravy názov a z kade si objednával?
Odpovedať
@dragomir1 ja som z čadce. Objednaval som v K-Store (veľké stavebnici pri Čadci) maju ju aj v Castorame ale do polska sa teraz nedostanes 🙂 presný stitok
Odpovedať
@slecinqa1 Ja mam 80x100, bez vanicky, sklo z Nitrasklo (250€), k tomu nanotechnologiu na sklo a uplne v pohode.. Pred otvoreny priestor davam aj tak uterak, ktory zhltne par kvapiek, ja sa nan postavim, zabalim sa, stierkou zotriem sklo, zem ku zlabu a uterak polozim na radiator.. Za mna super.. Tiez mam dvere tak, ze otvaram a za nimi sklo walk-in, na zemi mam zarazku, takze brzdi 🙂 Vedla walk-in mam umyvadlo, oproti wc a vana.. Vsetko sa zmesti, ked sa chce.. Skus si to usporiadanie v 2D konfiguratori kupelne www.siko.sk Pre predstavu..
Odpovedať
@martinak15 Nemas aj foto kupelne?
Odpovedať
zdravím, neporadíte mi toto je moj podorys a pri rekonstrukcii chceme miesto vane sprchu a plus umiestnit do tejto kupelne aj pracku. Co mi poradite dat sprchu na miesto umyvadla alebo tam dat pracku čo by ste zvolili? Dakujem za pripomienky.
Odpovedať
@lubica201 ked sa ti zmesti sprchovy (neviem precitat cislo) oproti dveram tak by som ho tam dala. A v mieste vane by som urobila pult dosku, v nej umyvadlo a pod dosku pracku. My mame oproti dveram sprchovy a medzi nimi priestor asi meter. Dvere kupelne sa nam otvaraju vonku ale uz by som dala posuvne. A sprchovy mame tiez s otvaratelnymi dverami von. Aky siroky a hlboky chces dat sprchovy?
Odpovedať
@wivik rozmer tam kde je umyvadlo je sirka 80 a hlbka 50cm musel by sa domurovat murik aspon 40cm aby bola sprcha 80X90 alebo miesto murika tam dat sklo v sirke 40cm aby to neposobilo velmi tazko.
Odpovedať
@lubica201 my sme mali podobnu situaciu a tiez sme trosku vytiahli murik medzi sachtou a sprchovym
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Moze byt, miesto vane umyvadlo a miesto umyvadla sprchu. Sprcha by mohla koncit v jednej linii s umyvadlom, tak by mala 100cm. (50cm hlbka toho vymurovaneho + 50cm hlbka umyvadla). Pracka k dveram, malo by zostat 75 cm medzi umyvadlom a prackou. Ale aj moznost umyvadlo k dveram, vedla neho sklenena sprcha 80x95 (na miesto vane) a pracka s policami-uloznou skrinkou az po strop oproti dveram... Potom ale pozor na otvaranie dveri v sprche, (stacili by 70 + 20 pevne sklo), nech ich pracka nebrzdi, lebo bude vycnievat 10 cm.
Odpovedať
@wivik dobrý deň, môžem sa prosím opýtať v akom programe je kreslena ta kúpelňa? Ďakujem, Jana
Odpovedať
@roth to mam aplikaciu v mobile floor plan creator
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?