Aké sú vane Kaldewei?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, ideme prerabat kupelnu. Zaujimalo by ma, ci niektora z vas ma doma smaltovu vanu od firmy Kaldewei. Ak ano, velmi rada by som uvitala, ktory model a nejake recenzie k tomu. Dakujem vsetkym
Odpovedať
Profilova fotka
@placika ale prosim ta, mohla si mi ju odofotit aj hned, neboj sa, nekarhala by som ta za neporiadok😄 chcela som len vidiet ako vyzera u teba v kupelni, kedze na googli som si ju vyhladala a vyzera pekne. chcela som hlavne aj vediet, ci su ich vane pohodlne, kvalitne a ci su lepsie ako akrylatky.
Odpovedať
@lalipo34 ale ja by som sa zle citila, ze som na internet zavesila fotku s neporiadkom 😄 😄 co by si ostatni ludia uz len pomysleli 🙂 a vies co by bolo najlepsie pre teba? ist ju do nejakeho kupelnoveho studia osobne pozriet, lebo na mojej fotke uvidis tolko isto, ako na fotkach, ktore si nasla na google. fotky predsa len skresluju a viem, ze niekto kupelnove studia funguju tak, ze ked si dohodnes termin, tak tam mozes prist a popozerat si veci do kupelne.
Odpovedať
Profilova fotka
@placika aaaa kde teraz mozem ist, ked je vsetko pozatvarane??? najradsej by som ju videla v skutocnosti, lenze ked pani v parlamente nam to zakazali, tak sa musim nejako inak zariadit.
Odpovedať
@lalipo34 vidis, to mas pravdu, to som si akosi neuvedomila, prepac 🙂 a myslis, ze keby si zavolala a skusila sa objednat na danu hodinu, ze by neboli ochotni ti poukazovat veci? v niektorych obchodoch to tak funguje, co som pocula 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Nemate niekto nahodou Kaldewei Incava? Hrozne sa nam s manzelkou paci ta cierna farba. Len nevieme ci bude taka ako na obrazku. Mate niekto ciernu vanu? Je tam narocna udrzba?
Odpovedať
@kristian3367 ak máte mäkkú vodu, ale za vyslovene mäkkú tak budeš umývať len mydlo, ale ak sa z nej tvorí len trošičku kameňa budeš otrokom vane a neustálym odstraňovaním kameňa nakoniec znicis smalt
Odpovedať
@kristian3367 ahojky 🙂 my mame a posielam ti aj fotku 😉 my sme tiez chceli velmi ciernu a hladali sme vhodnu alternativu, aaa nasli sme 🙂 co sa tyka udrzby, tak fajn. kedze som dost velky pedant na poriadok a upratujem kazdy tyzden, tak nemam zatial problem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Uuu tak ta je tea paradna. Mozem sa spytat odkial ju mate. No prave ze tej udrzby sa dost aj ja obavam
Odpovedať
@nigmanka čo je to za vanu prosím ta
Odpovedať
@kristian3367 ahoj, kupovali sme ju v siku ale myslim, ze v ktoromkolvek kupelnovom studiu by si ju dostal kupit 🙂 @20nikuska2 je to asymmetric duo 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@placika to ma po pravde ani nenapadlo, ale to by som mohla skusit. to by bolo super, keby sa s niekym dalo dohodnut. idem to hned skusit poriesit, dakujem za tip, dam vediet, ako som pochodila.
Odpovedať
@lalipo34 vyskusaj, za to predsa nic nedas a daj potom vediet ako si pochodila 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@placika skusila som a som stastna, lebo som sa aj v jednom kupelnovom studiu dohodla. boli tam velmi ustretovi, ze oni sice maju otvorene iba pre zivnostnikov ale ze ked chcem vidiet len vane, tak ze nie je problem. a dobre je, ze moj manzel je zivnostnik, takze to ked som im povedala, tak nebol fakt ziadny problem. buduci tyzden hned v pondelok tam ideme.
Odpovedať
@lalipo34 jaaaj, tak to mas v pohode, ked mas manzela zivnostnika, ved pre nich je vsetko otvorene 🙂 tak daj potom vediet, co ste povyberali 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@placika a teraz je to nastastie vsetko po strarom, takze sa clovek dostane do hocijakeho obchodu, hadam to tak ale aj vydrzi
Odpovedať
@kristian3367 ano Kristian, uz bolo na case, aby to vsetko otvorili. zase sa bude lepsie dychat a aj nakupovat 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@placika prepac, ze az teraz odpisujem ale dlho sme sa rozhodovali a este nas aj majstri trochu zbrzdili. no vanu uz mame vybratu a uz ju mame dokonca aj v dome, kedze majstri ju chceli mat pred oblozenim kupelky. minuly tyzden sme ju boli zobrat. rozhodli sme sa napokon pre tu cayono, ta sa nam najviac pacila a bola aj za super cenu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Ahojte chcem obnovit temu, prosim Vas vaňu mam vybratu od kaldewei, ale neviem sa rozhodnut ci mam dat alpsku bielu alebo aj s perl effektom..ta alpska je 588 a s perl efektom je 661 eur. Je ten perl effekt fakt skvely alebo nechyba? Vdaka 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@domix147 ahoj, my sme nedali ziadnu povrchovu upravu, lebo manzel stale hovoril, ze naco naco. ale keby kupujeme zase, tak si uz za tym stojim, aby sme dali aj perl effekt. co som citala aj ine diskusie, tak si pochvaluju ludia, ze ozaj sa to vyplati. ako nieze by bolo cistenie nejak narocne alebo co, to nemozem zase povedat, umyva sa uplne v pohode. ale tak zjednodusila by som si to tou upravou rada 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@domix147 ahoj , máme vaňu s pearl efektom . Ak máte doma od delimana tie kamenné hrnce ,tak tak isto sa to správa. Voda stečie z povrchu vane a zostane suchá ako z tých hrncov. Asi by som si to dal aj na ďalšiu vaňu. Ale dokedy vydrží tento efekt. Máme to aj na wc misy, no tam sa mi to moc neľúbi.
Odpovedať
@lalipo34 dakujem pekne za odpoved. No mna to stale laka to tam dat. Davaju 30rocnu zaruku na to. Ak sa o to staras tak ako mas. Nemoze sa pouzivatdrsny prostriedok na to. No uvidim. Pojdem si tie vane este pozriet a vyberiem tam asi. 😊
Odpovedať
@igorkoo super dakujem pekne za odpoved.
Odpovedať
Ahojte prosim ma niekto na kaldewei vani anti slip? Mohli by ste mi to odfotit? Velka velka vdaka. Ze ci toje moc vidno. Ci to dat alebo medat😄😄👍
Odpovedať
Profilova fotka
@domix147 na tom velmi nie je co fotit. Ono na prvy pohlad nejak nerozoznas, ci je na vani nejaka povrchova uprava alebo nie. Ale za mna ano dat, my ju mame a je citit ten rozdiel.
Odpovedať
@whitema dakujem velmi pekne🙏😊dam dam, len si ich chcrm este obzriet a vidiet. A potom objednam. A aj stw ju nejak zateplovali zdola?
Odpovedať
Profilova fotka
@domix147 ale to vobec praveze. Zvykne sa tam davat nejaka izolacia, to je pravda. Ale tak to ked chces, aby ti vydrzala dlhsie tepla voda vo vani napriklad. Ale kedze toto patri medzi vyhody smaltu, ze v takejto vani tak rychlo voda nevychladne, tak sme zateplenie neriesili.
Odpovedať
@whitema praveze sme od toho popustili. Nepacilo sa mi to. Tak tonebidem uz riesit😊👍
Odpovedať
Profilova fotka
@domix147 podla mna ste aj dobre spravili, lebo akoze ozaj pri takychto vaniach to nie je podla mna potrebne izolovat. Vsak ta vana sama o sebe ti dlho drzi teplu vodu a tak ked ides do nej vliezt, tak si ju minimalne oplachnes a pri kupani do prazdnej nesadas, ze by to malo chladit alebo co. Tu povrchovu upravu ste dali teda?
Odpovedať
@whitema ahoj nam sa celkovo ta kaldewei nepacila. Tak sme kupili ravak alrylatovu a do druhej kupelne jika cubito tiezakrylat. Uz to neriesim😊😊😊🙏 Ja raz ked vyberiem a kupim, uz sa k tomu nevraciam. A taka vana nie je predsa smrtelne vazna zalezitost😊😊😊
Odpovedať
Profilova fotka
@domix147 ozaj nie? Tak to asi prvy raz pocujem, inac. Mne sa praveze zase najviac pacilo prave z ponuky Kaldewei. Ale tak kazdy mame iny vkus. Tak smrtelne vazna zalezitost nie, my sme vyberali tak, ako keby bola, ze nech to stoji za to. Ale dolezite je, ze ste uz vybrali a kupili 🙂
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?