Aká je najlepšia úzka slim sušička?

Ahojte. Máte niekto skúsenosti so slim sušičkou? Pozeral som aká je ponuka, ale teda vyskočili na mňa len tri značky, Beko, Hoover a Candy a teda som trochu skeptický. Preto by som potreboval poradiť, že akú pozerať, ktorá značka z tohto je taká naj a na čo si dať pozor?
Odpovedať
1
2
@majkisper aj LG https://www.alza.sk/lg-f2dv5s8s2e-d65...
Odpovedať
tiez som uz davnejsie pozerala a ma prekvapilo, ze je len taky maly vyber. my sme to potom vyriesili kombinovanou susickou s prackou.
Odpovedať
Profilova fotka
@standa1981 toto je ale aj práčka so sušičkou, podľa toho, čo píše zrejme zháňa samostatnú sušičku. A tiež nie je slim ako slim, aj tie majú rôznu hĺbku.
Odpovedať
Z tychto znaciek asi Beko je taka, ze najskor. Ale minuly rok viem, ze aj sestra sa bola v elektre pytat na toto a ze aj AEG uz na niecom pracuje, ze aj oni budu mat slim v ponuke, aspon tak jej to vraveli na predajni jednej, ale co je na tom pravdy to netusim. Preto si povedala, ze este vycka. Ale zatial nic
Odpovedať
Profilova fotka
Až by to bola pravda, tak by som si počkal tiež na to AEG.
Odpovedať
Profilova fotka
@majkisper s Bekom si treba dať pozor pri reklamácii. Sú nemtavý a nechce sa im.Tušim sa tá reklamácia rozoberá aj v inom vlákne. Inak majú celkom pekný dizajn produktov a pomer ceny a výkonu.
Odpovedať
My máme Beko 2 roky a som spokojná.
Odpovedať
Aj LG robí slim mám 2v1 s práčkou
Odpovedať
@skpeter a staci to? lebo tak slim maju vseobecne mensi objem a co som citala, tak ze ked su takto dva v jednom, tak do susicky nemoze ist ani take mnozstvo pradla ako do pracky, tak neviem, ci sa to vyplati z tohto hladiska. tiez nad tym uvazujeme, ale nad klasickou velkostou.
Odpovedať
@zavana slim som samozrejme kupoval preto aby vošla do kúpeľne v byte. Mat viac miesta samozrejme kúpim hlbšiu alebo rovno samostatne na seba 🙂 Inak za mna aj keď patrila k najdrahším 2v1 nesuší dobre, resp je nešetrna k oblečeniu a zráža ho. Využívame ju naozaj len výnimočne na plachty alebo moje slipy a ponožky 🙂
Odpovedať
@skpeter Ale slim asi len dva v jednom, samostatne nie, či?
Odpovedať
Profilova fotka
Slimkové sú aj dva v jednom? Som si myslel, že to sú len samostatné sušičky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@majkisper z tohto asi najskor Beko. Mali sme pracku tejto znacky a roky dobre sluzila. Candy myslim, ze super co sa tyka ceny, ale to je asi tak vsetko. Hoover to neviem to nejaku skusenost nemam, aj ked teraz tycovy vysavac pozeram tejto znacky.
Odpovedať
Profilova fotka
@tremmo aj dva v jednom, kamarátka takú kupovala do bytu, lebo mala ozaj malinkú kúpeľňu, len pri týchto typoch neviem asi by som to nechcela pretože to dlho trvá ten program.
Odpovedať
Ono je to dobrá voľba vtedy, keď sa to nedá nijak inak. Proste z núdze cnosť, alebo ako by som to povedal. Keby sa dalo vyberať, tak slim by som si nevybral.
Odpovedať
@majkisper bud beko alebo hoover. len neviem ako je to s hoover co sa tyka servisu keby sa nieco stalo, ale spotrebice dobre, mame vysavac asi pol roka tejto znacky, pred Vianocami nejako sme ho kupovali a je dobry, aj vela dobrych ohlasom som na nete nan cital
Odpovedať
@skpeter takze hovoris, ze tej kombinovanej sa radsej vyhnut a hoc aj tuto slimku radsej? nemam s tym skusenost, tak si necham poradit, ale aj podla tych ostatnych komentov mi to tak vychadza.
Odpovedať
Profilova fotka
@zavana ak máš akúkoľvek možnosť dať sušičku na iné miesto (skriňa chodba, spálňa...) kúp sólo sušičku. 2in1 je zo skúseností z okolia celé zle. 1várku prádla perieš a sušíš pol dňa s nie uspokojivým výsledkom.
Odpovedať
Je lepšie mať samostatne, to je jasné, najmä si ju kúpiš na viacej kg ako je práčka, čo pri dva v jednom je problém. Môžeš sušiť a prať naraz keď máš dva spotrebiče a to je veľká výhra.
Odpovedať
@zavana kupovali sme slim kombinovanú lebo iná sa do kupelky nezmestila. Ponorky, slipy, plachty, tepláky trička po dome tam v pohode sušíme. Ale drahé trička, košele do prace radšej nie 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@nora7 ale tak to ozaj malé množstvo prádla tam poperie a posuší, nie?
Odpovedať
@skpeter prečo radšej nie? Čoho sa pri tom obávaš?
Odpovedať
@danielitika je to nešetrne k látke. Farby blednú, oblečenie sa zrazí.
Odpovedať
Profilova fotka
@tremmo ty si vieš predsa vybrať na koľko kg to chceš mať, koľko práčka, ale keď je kombinovaná, tak väčšinou je to tak, že o 1kg menej je sušenie. Ale teda účel to splní a to je hlavné v zime.
Odpovedať
Tak napokon sme vybrali Beko, pozeral som veľa toho, že čo by bolo lepšie, aké parametre a tak, ale neviem, akože mám obavu keby niečo, že čo bude s reklamáciou, ale do tých ďalších dvoch značiek, no som v tom skeptik. Už ju máme aj doma, aj sme oskúšali, zatiaľ fajn. Uvidíme čo v zime. Ďakujem ale za všetky rady.
Odpovedať
@majkisper aký typ si kúpil? môžeš mi poslať?
Odpovedať
@majkisper naši majú beko aj práčku aj sušičku a problém zatiaľ nebol, dúfam teda že ani nebude, podľa mňa si kúpil fajn, je to v pohode značka a za dostupnú cenu oproti niektorým iným. A na jednej strane môžeš byť aj rád, že neni až taká veľká ponuka lebo neraz sa nám stalo, že čím viacej bolo toho na výber tým horšie 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@hatpot my mame takejto znacky umyvacku riadu. my sme sa riadili cenou, ta bola prijatelna a oproti inym umyvackam bola cca na rovnakej urovni. akurat by som povedala, ze je dost hlucna. pri tej pracke a susicke to tak nie je?
Odpovedať
Profilova fotka
@nora7 a vychádza to tak, že aj môžeš dať sušiť to isté množstvo prádla, ktoré sa operie, či to treba sušiť na viackrát?
Odpovedať
Profilova fotka
@fulmia to co plati pri jednom spotrebici pri inom nemusi, moja starsia sestra ta zase vsetko len beko, ta neda dopustit na tuto znacku, ma v kuchyni vsetko od nich, aj chladnicku a nestazuje si za tie roky, co to ma
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?