160 vaňa

Chcem sa spýtať tých čo majú dĺžku vane 160cm či je postacujuca, resp.pohodlna.
Odpovedať
@daniela87sk ako pre koho podľa výšky. Mne do bytu dlhšia nešla dať tak mi musela stačiť ale do domu som dal už 180tku lebo v tej 160 som nevystrel nohy
Odpovedať
@jumt a dvaja sa tam zmestia ? Ja 163 manžel 178 😄
Odpovedať
@daniela87sk dobrych ludi sa vela zmesti, aj do malej vane. :-D Ak maju na tom velky zaujem tak sa tam ti dvaja nasukaju ako sardiny do plechovky, ale 160 cm je pohodlne pre relax tak pre jednu mensiu zienku.
Odpovedať
@daniela87sk ked chces vanu pre dvoch a kratsiu tak najdi nejaku siroku. My mame dlhu 170, sirku standard (nepamatam uz), ja nemam ani 160 a 50 kg a s muzom co nie je ziadny obor ale je vyssi tak sme sa do nej nevedeli nasukat a o nejakej romantike nemohla byt rec ;-) . A ani tak by nebol problem dlzka ale sirka. Takze ked mas priestor ist do sirky tak by som to asi takto riesila.
Odpovedať
@daniela87sk žena 150 ja 180 zmestime sa, dokážeme si aj obaja ľahnúť,síce to nie je žiadny luxus ale mne to vyhovuje (aspoň je na mne viac nalepená) 🙈😁😉
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela87sk budete ako sardinky ale isto sa tam zmestíte, keď veľmi budete chcieť 😄 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Na bezne okupanie je to postacujuce, ked tam chcete byt obaja, tak treba mysliet skor na sirku ako na dlzku. To bez debaty 😉
Odpovedať
ked potrebujes vanu pre dvoch, tak jednoznacne skor pozeraj na sirku ako na dlzku.
Odpovedať
Profilova fotka
Je to tak akurat, su aj mensie sa mi vidi a to si uz predstavit neviem, ale toto relativne fajn, mali sme taku v byte, pre jedneho je to akurat. Dvaja sme ju nikdy neskusali, na to sme si vyckali do domu 😄 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?