Recenzie na realitné kancelárie

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, prosím vás kde nájdem nejakú stránku, kde sa uvádzajú recenzie na realitné kancelárie a kde sa aj dajú pridať vlastné skúsenosti s konkrétnymi realitkami? vdaka
Odpovedať
Pozor na realitnu kancelariu lucky reality silou mocou od nas vypytali zalohu, slubovali dokonca že ak nam nevyjde hypoteka tak ze aj vtedy peniaze vratia, len aby videli važny zaujem. a hypoteka mam padla na tom že nehnuteľnosť nebola v katastri zapisana a zalohu nevratili, takze nam vlastne chceli predat nelegalnu nehnutelnost a este nas aj okradli o zalohu, takze pozor na Lucky reality
Odpovedať
Pozor narealitnu kancelariu lucky reality silou mocou od nas vypytali zalohu, slubovali dokonca že ak nam nevyjde hypoteka tak ze aj vtedy peniaze vratia, a hypoteka mam padla na tom že nehnuteľnosť nebola v katastri zapisana a zalohu nevratili, takze nam vlastne chceli predat nelegalnu nehnutelnost a este nas aj okradli o zalohu, takze pozor na Lucky reality
Odpovedať
Profilova fotka
@jaro11112222 ak je skutočne pravda, čo píšete, že nehnuteľnosť nebola právne v poriadku, tak máte nárok na vrátenie zálohy, treba podať sťažnosť a žiadať vrátenie.
Odpovedať
My sme mali velmi dobru skusenost s p.Hrnčárom s realitnej kancelárie Domus Real v Nitre. Odporucila nam ho znama, ktora cez neho predavala byt. My sme predavali dom. Velmi nam pomohol... komunikacia s nim bola na urovni a poskytol na profesionalny servis. Odporucam ho vsetkymi desiatimi.
Odpovedať
Dali sme im posledny pokus o zmier ale vzhladom na to ze zaloha bola chvala bohu len 300eur tak na sud sa to neoplati dat. 700 eur chce gned pravnik ešte nez nieco zacne a oni to vedia chvala bohu ze sme nedovercivy a zbyli sme zalohu na tie 300 eura
Odpovedať
My zas velmi dobre s blue reality p. Vančišin najlepšia realitka na byty v Prešove snimi kludne môžete uzavrieť aj zmluvu o vsetko sa postaraju byt kupia ci predaju mily a budete spokojny.
Odpovedať
Ešte dodam k tej RK Adomis, ze p. Gondoľ do dnešného dňa ten pozemok nepredal! Hlavne ze mne pred pol rokom povedal, že ho predal! Prajem mu, aby mu ho nikto nekúpil. Je mi ľúto iba tej vlastnícky pozemku, lebo netuší akému magorovi zverila predaj svojej nehnutelnosti.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@janfranek Ale no tak... 8-( Robíš si reklamu sám sebe, na svoju stránku? :-| Ak chceš propagovať svoje produkty, služby alebo stránku, musíš sa registrovať ako PRO člen, čo je platené. Takto je to len drzá reklama. Prečítaj si najprv pravidlá fóra. Ak si nezmeníš profil na PRO, tak tieto tvoje príspevky budú vymazané.
Odpovedať
Neodporúčam - PETER WURFL - rk: APOLLO HOUSE. Na prvom stretnutí to bol veľmi sympatický mladý maklér, všetko vysvetlil, pôsobil síce veľmi premotivovane, ale bolo to OK. Bohužiaľ pán maklér je veľmi nespoľahlivý, nasľubuje Vám hory-doly, no nakoniec nevie poslať nič čo sľúbil. Keď prišlo na stavebný dozor, ktorý sme si chceli zavolať na dom a požiadali sme o fotodokumentáciu, ktorú nám prisľúbil, že pošle, zrazu začal p. Wurfl zavádzať a klamať - z 12tich volaní vraj na jeho mobile neuvidel žiaden neprijatý hovor, zrazu mal vypnutý mobil (ktorý údajne vôbec nevypína). Na ďalší deň som sa dovolal na 6ty krát. Znovu sľúbil fotodokumentáciu, no nič neposlal. O dom som stratil záujem. Volal mu o pár dní ďalší známy - ten istý príbeh - vraj dom bol pre vlastné účely, je prefinancovaný a nabitý najkvalitnejšími materiálmi (pričom, kto sa aspoň trochu vyzná do stavariny), okrem dvojitej zvukotesnej tehly v dome nebolo nič nad slabý priemer. O ďalších pár dní volala ďalšia známa na ten istý dom. Sľúbil jej fotky zo stavby, lebo na internete boli len vizualizácie. Po mesiaci som sa bol osobne pozrieť na dom - od prvého stretnutia sa na dome absolútne nič navyše nespravilo. Dom mal byť dokončený 12/2019, je február a nič. Ak chcete kupovať dom, neodporúčam strácať čas s vyššie uvedeným pánom, radšej si nájdite iného makléra, s ktorým budete od prvého stretnutia až po koniec spokojní. Konkrétne ide o dvojdom - Bernolákovo - Slnečnicova ulica - so sedlovou strechou na pozemku 770m2
Odpovedať
Ahojte))) Píšem svoj príspevok tu, lebo neviem kde by som mohla bodať stiažnosť tak, aby ľudia to vedeli prečítať. NIKOMU NEODPORUČAM, ani svojmu vrahovi mať spravu s realitnou kanceláriou: Košická realitná spoločnosť, s. r. o. Som sa dohodla s príjemným na prvý dojem maklérom na ohľade bytu. Večer sme sa dohodli na ďalší deň v presnom čase. Povedal, že keď prídem, nech zavolám, on navedie mňa na dom, s tým že z nejakého dôvodu v inzercii nebolo uvedené číslo domu. Keď som prišla na danú ulicu, som mu volala, ten nezdvihol mobil. V ten istý čas som stretla pána, ktorý sa predstavil ako brat maklera, a povedal, že ten mešká. Tak isto povedal mne aj číslo domu, ktoré potrebujem. Kým som hľadala dookola dom, "brat" sediel v aute a kontaktoval maklera. Potom som našla dom, a keď že mne nezdvíhal mobil, napísala som sms, že čakám ho pred budovou. O pár minút som videla ženú z mužom, ktorí prišli pred bytovku, zavolali dakomu a im otvorili dvere. Ja som stále čakala s tým, že ten "brat" sedí a čaká v aute. Ešte o daký čas keď som zmrzla a bola už nahnevaná, že čom mám čakať, vidím ako výchadza ten pár spolu s "bratom" z bytovky, mňa nevšíma a idú het. Ja zas volám maklérovi. Ten nezdvihol. Ale o par sekúnd prevolal a hovorí, že ja som neprišla na dohodnutý čas, byť je už rezervovaný. Pritom kecal ešte daké nezmyselné veci, že brat nás mal odviesť. Pri tom ten sedel v aute. A kým som nášla dom, už tajomne tam sa prešmykol skôr. Záver je taký: som viac ako pol hodinu stala a čakala na po*neho makléra v zimnom počasí, pri tom stratila som čas a peniaze na cestu tam aj naspäť z Košíc. Neviem koľko im zaplatili navyše, aby oni urobili taký koncert. Ale považujem to za hrozne správanie bez žiadnej úcty voči človeku. PROSÍM VÁS, DAVAJTE POZOR NA TO, AKÚ REALITKU VYBERATE. TUTO UZ URCITE NIEEEEEEEE!!!!!!!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobry den, rada by som tu zdilelala upozornenie: vyhnite sa Fedors Group - mam s nimi OTRASNU skusenost a dokonca som aj napisala podnet na SOI.
Odpovedať
Profilova fotka
@akjerdna666 Dobrý deň, viete mi povedať v čom bol konkrétne problém? Chceme cez nich kupovať nehnuteľnosť.Ďakujem.
Odpovedať
@vaflicka_dadka to co som poslala na SOI malo 20 stran... CELE ZLE! Trauma na cely zivot. Kludne vam to preposlem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Zdravím. Máte niekto skúsenosť s kúpou cez realitku Apollo House s.r.o? Neviem nikde nájsť recenzie. Ďakujem za info
Odpovedať
Ja osobne NEODPORÚČAM realitnú kanceláriu BEDES v Prievidzi a MT, zatajujú informácie, keď už majú peniaze nepomôžu a ani neporadia !!!! Veď na čo už, pravda?! Veľmi nekorektné správanie !!
Odpovedať
Profilova fotka
Vážení diskutujúci, je najmä vašou chybou, že si vopred neoverujete s kým idete spolupracovať (s akou realitkou) no je tiež nešťastné si to zisťovať na anonymných diskusiách - sú neoveriteľné a tým nedôveryhodné zdroje ktoré sa dajú ľahko zneužiť. Korektné realitné kancelárie, ktorým záleží na ich povesti a klientovi , sa združujú v stavovských organizáciach ako je NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska). Tí , ktorí majú nejaký problém s jej členom sa môžu obrátiť na jej disciplinárne orgány, ktoré všetko v súlade so zákon a etikou vyriešia. Mám s tým bohaté skúsenosti. Sťažnosti na weboch nič neriešia, ba naopak, všetkých hádžu do jedného koša - nepoctivcov A TO NIEJE V PORIADKU. Keď je človek spokojný - je to samozrejmosť s ktorou sa len málokto podelí na webe. No kritiku (a často krát z neznalosti a neodbornosti) šíria frustrovaní ľudia internetom. NADITE SI VŽDY VOPRED ODBORNÍKA KTORÝ MÁ DOBRÚ POVESŤ (nie však z anonymných diskusií) ale od renomovaných stavovských organizácií alebo Vašich známych ktorým dôverujete. Mrzia ma všetky negatívne skúsenosti s amatérmi - realiťákmi ale príslovie : “niesme takí bohatí , aby sme si kupovali lacné veci “ sedí na väčšinu šetrných slovákov , ktorí hľadajú najmä lacné (a tak často nekvalitné služby). Nemôžete očakávať, že odborník bude lacný. Je to profesionál, ktorému záleží na jeho povesti, vzdeláva sa, investuje a združuje sa s ostatnými profesionálmi aby čistili trh od špekulantov, amatérov a neserióznych “podnikateľov” s realitami. Prosím Vás nesťažujte sa keď ste na svoju stranu neprizvali seriózneho profesionála. Nekupujte a nepredávajte sami - je to riziko. A pokiaľ to riziko podstúpite - NESŤAŽUJTE SI. Veď, keď máte zdravotný problém tiež navštívite odborníka - lekára a nesnažíme sa riešiť si všetko sám (z informácií na webe) - riskovali by ste vlastné zdravie. S úctou Váš Ing.Bohumil Kratochvíl realitný profesionál už 29 rokov
Odpovedať
@bohus_kratochvil takže chcete povedať, že keď sa RK nezdružuje v nejakej stavovskej organizácií ako je NARKS, tak je nekorektná a nezáleží jej na povesti a klientovi ? Ono kopa certifikátov, licencií, školení a členstiev absolútne nezaručujú nejakú finálnu spokojnosť :) To už mám naozaj overené ... Rovnako, ako sú diskutabilné anonymné názory na internete, tak sú aj diskutabilné rôzne vyššie popísané, nazvyme to "kvalifikácie" samotnej RK či agenta, ktoré si v podstate kupuje ...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Budem rad, ak sa podelite so svojim komentarom aj na stranke: http://nenechajsanapalit.sk/. Je to webova stranka, ktora zhromazduje podobne komentare a recenzie. System takisto spaja ludi, ktori boli oklamani, hromazdna zaloba funguje ovela lepsie ako zaloba jednotlivca. Dakujem
Odpovedať
@akjerdna666
Odpovedať
@akjerdna666 prosim vas mozem poprosit do spravy viac detailov co bolo zle s fedours group? Dakujem
Odpovedať
Aky problem ste s nimi mala @lava1?
Odpovedať
@akjerdna666 Dobry den, velmi pekne by som vas chcela poprosit do spravy o detaily na vasu zlu skusenost s realitkou fedors gropu? Dakujem
Odpovedať
Pripájam jednu veľmi negatívnu skúsenosť s realitou agentúrou AMAZON reality, konkrétne s realitnou maklérkou Tímeou Gruszeckou, ktorá mi ponúkla byt na predaj, za ktorý som zaplatila zálohu 3000 eur, podpísala som rezervačnú zmluvu a už som len čakala, kým sa klienti vrátia zo zahraničia, aby sme mohli postúpiť ďalšie kroky. To som ešte netušila, že rovnakú rezervačnú zmluvu na ten byt má podpísanú ešte niekoľko ďalších klientov (samozrejme tiež zaplatili zálohu) a majitelia ani len netušili, že s ich bytom si pani Gruszecká takto "podniká". Nemyslím si, že s týmto spôsobom "predaja" prestala, tak si na ňu dajte pozor.
Odpovedať
Profilova fotka
Tento prenájom je super lokalita aj byt no bohužiaľ susedia v dome a aj majiteľ už tak pozitívne nemôžem ohodnotiť. Svojim chovanim a prístupom , riešením problémov, sľúbených oprav v byte a dalších dosť veci okolo NEODPORÚČAM !!
Odpovedať
Realitnú kanceláriu PARTNERS REAL v Košiciach po našich skúsenostiach určite neodporúčame, vyhnite sa im veľkým oblúkom! Je neprípustné, aby sa maklér dohodol s predávajúcim na podmienkach predaja, ktoré neskôr v zmluve zmení a niektoré body dokonca úmyselne vynechá. Po zistení týchto nedostatkov v zmluve sľubuje RK v súčinnosti s predávajúcim nápravu, ktorú nikdy neuskutoční aj napriek viacerým našim upozorneniam. Po urgenciách a výzve sa neustále pracovníci RK zatajujú. Prístup ku klientom neprofesionálny, neseriózny, sú to klamári a podvodníci! Nikdy viac!
Odpovedať
Ahojte, ja odporúčam reality REB v BA, široká ponuka, ochotný realiťak. Riešili sme prenájom a následný predaj a všetko na 1*
Odpovedať
Dobry den, Rada by som poznala Vase odporucena na dobrych makleroch/ realitkach v Novych Zamkoch. Jedna sa o predaj bytu. Dakujem Vam
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den.chcem upozornit na zle praktiky realitnej kancelarii z Lučenca.Jedna sa o MAKRO REALITY,s.r.o.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?