Menu Forum

Mali by ste záujem o byt za 55 000 eur?

12. sep 2012  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
mssk (29 r.)
Registrovala sa 30. septembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Ilava.
fotoportrét
fotoportrét
mssk (29 r.)
Registrovala sa 30. septembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 10 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Ilava.
 ahojte.mam byt na dedine ktory je velky3izbovy ma nove okna podlahy ,kupelnu celkom novu dokonca mame aj krb v byte nadrevo balkon garaž ,malu zahradku, k bytu je vonku spravene ihrisko co sme so susedou spravili a nema nan hocikdo pristup islo to s nasich penazeniek....takziez trampolina a velky bazen cez leto takze co myslite rada si vypocujem typi na cenu kolko by ste za takyto byt dali ak aniekto chce ozvyte sa hihihiemoticon)))okr.ilava zabudla som pivnica to je samozrejmost....-)
12. sep 2012 o 09:41  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
sisaha
Registrovala sa 31. októbra 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 65 príspevkov. Má 11 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
sisaha
Registrovala sa 31. októbra 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 65 príspevkov. Má 11 priateľov. Okres Bratislava.
 ponuka bytov patri do inzercie. Ale nerozumiem tvojej otazke. Pytas sa kolko by sme za tvoj byt dali, hoci v otazke mas uverejnenu cenu. Dalsia vec.., kde su fotky? Ako sa mozes pytat na cenu, ked nikto nevidi v akom stave je byt, ako je dispozicne rieseny a podobne... Ked ti napisem, ze na zaklade tvojej otazky a popisu (vybavenie a lokalita) som ochotna ti dat max. 10 tis. eur, tak ho za taku cenu aj predas?
12. sep 2012 o 11:28  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pancake
8
Registrovala sa 16. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 609 príspevkov. Má 9 priateľov. Dubnica nad Váhom, okres Ilava.
fotoportrét
fotoportrét
pancake
8
Registrovala sa 16. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 609 príspevkov. Má 9 priateľov. Dubnica nad Váhom, okres Ilava.
 isto by som zan tolko nedala,lebo my sme v meste predali 3.izb. byt za 42 000e teraz. takze bud si počkaj pár rokov a možno sa situácia zmení alebo predaj za tolko, kolko ti ponúknu. veľa šťastia.
12. sep 2012 o 20:25  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malabiba (42 r.)
3
Registrovala sa 18. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 23 príspevkov a 2 albumy. Má 6 priateľov. Okres Zvolen.
  • Snívam o dome
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
malabiba (42 r.)
3
Registrovala sa 18. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 23 príspevkov a 2 albumy. Má 6 priateľov. Okres Zvolen.
  • Snívam o dome
    okres Zvolen
 treba si pozrieť ponuku predaja podobných bytov v danej lokalite a cenu zadať primerane tomu emoticon
12. sep 2012 o 19:32  •  sníva o dome  •  Páči sa mi to