Kupuje niekto byt v projekte Tujetoin v Dúbravke?

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či sa nájde niekto kto kúpil, resp. uvažuje nad kúpou bytu v projekte Tujetoin v Dúbravke? Máme s priateľkou záujem o byt, radi by sme sa podelili o skúsenosti s potencionálnymi susedmi :) Ďakujem.
Odpovedať
1
4
5
@e1ba Ako to uz sa pohybujeme,ale v medziach scifi ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, kupujete niekto byt v 3. etape? Dokončenie stavby malo byť 30. júna 2017. Nevie niekto niečo podrobnejšie? Ďakujem Bety
Odpovedať
@1maminka1 Ahoj na fb je skupina tujetoin 3 etapa,tam je viac info.
Odpovedať
Profilova fotka
@hlavicka83 Ďakujem pekne :-)
Odpovedať
@1maminka1 Za malo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Supiš, len by ma aj mohli prijať do skupiny 😏 =-)
Odpovedať
Nemal by byt s tym problem asi nema admin cas..teda ak sa bavime o 3 etape
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne, 3. etapa, kupujem tam dvojizbák... Koniec výstavby podľa ZoBZ bol 30. jún... Pani F. spomínala že sa možno skôr dokončí stavba a že by som mohla možno v júli už bývať ... Veľmi to tak nevyzerá ... Preto by som sa rada skontaktovala s potencionálnymi susedmi, či nevedia niečo bližšie ... A či nebudeme mať aj my problém s kotlom vs. vysoké mesačné preddavky ... ako prvoetapáci...ale oni to vraj vyriešili (tu som to čítala)... To by bolo dosť blbé, preto idem do menšieho bytu aby som mala nižšie náklady =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkah_03 Ahoj, presne nad tým rozmýšľam aj ja, rada by som zavolala odborníka pri preberaní. Vlastne ako čítam, Ty si z 2. etapy... už ste asi byty preberali v dvojke... zohnala si, prosím Ťa niekoho? Že by si mi dohodila, ak Ťa pekne poprosím ;-) B.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Dobry den, zvazujeme kupit byt v 4. etape. Vy co uz ste zabyvani, nie je velmi pocut vasich susedov? Pozerali sme, ze su tam celkom tenke steny :-/
Odpovedať
Dobry den,nieje pocut,ak tak max cez kupelkovu sachtu.Inak len vrtanie a kolaudacie :)
Odpovedať
dakujem vam za info, no po precitani vsetkych negativnych skusenostiach s tymto projektom sme si to asi rozmysleli :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Dobry den, chcel by som sa spytat na aktualne skusenosti po par rokoch byvania v tomto projetke. Ci sa spolupraca s developerom/spravcom nejak stabilizovala resp ci sa opravili prvotne neduhy? Dakujem moc
Odpovedať
Dobry den ano dalo sa do poriadku vsetko co sa reklamovalo .
Odpovedať
@hlavicka83 Ok, dakujem za info. Cize dalo by sa sumarizovat, ze dokoncenie s miernym zdrzanim oproti predpokladu, ale stale vramci terminu, nejake dotahovacky a reklamaciu vramci dokoncenia, ale inak v prinicpe OK? Podarilo nejak doriest aj prvotne vysoke zaolohove platby? Pripadne kotolne do spoluvlastnictva v neskorsich blokoch?
Odpovedať
Byt nam odovzdali o nieco skor.Samozrejme vzdy sa nieco najde.Pri preberani bytu sme nieco reklamovali aj pocas byvania.Doskriabane skla na ooknach,ram okna atd.Bolo toho dost.Ale dali to vzdy do poriadku.Len jasne ze vsetko trvalo.Niektore veci,malickosti som si uz aj sam opravil radsej.
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?