Je reálne kúpiť dom do 100 000€ pri Bratislave?

Ahojte :-) Hľadam rodinny domček aj s pozemkom do 3 mil. Najlepšie novostavbu-bungalov. V blízkosti Ba do 15-20 km. Je to reálne?? Neviete mi poradiť dakú firmu,alebo lacné pozemky? Ďakujem za všetky Vaše odpovede! :-D
Odpovedať
a 80km je vela? ;-) okr. Nitra.. po dialnici ste za hodinu v BA :-D
Odpovedať
@wladka to je už veľa ;-( . S priatelom obaja pracujeme v ba a každý deń budeme dochádzať aj cez víkendy... Do tých 20 km sme chceli a max pol hodinku autom... 80 km a hodina autom to sa mi zdá dosť :-( Ale ďakujem :-D
Odpovedať
@minkulka - novostavba je s takymito poziadavkami podla mna absolutne nerealna. skusala si len namatkovovo pozriet realitky?
Odpovedať
minulka, chapem vasu situaciu.. ale skoro vsetci moji znami, co pracuju v BA.. dochadzaju z NR.. vravia ze je lepsie takto, akoby mali platit nehorazne ceny v BA.. preto som tak napisala.. urcite je to na zvazenie, lebo aj cestovne dost vyda.. je to na vas.. keby daco, pozri moju inzerciu.. ;-) ..
Odpovedať
Pozerala som si ponuky domčekov...do 2mil.sa da postavit mensi bungalov na kluč. Ach len tie drahe pozemky, potrebovali by sme zohnat pozemok do 1mil. No neviem ci sa nam to podari :-( Neviete o niakom pozemku za dobru cenu?? ;-)
Odpovedať
@wladka :-( na benzine/nafte prejazdis aj gate
Odpovedať
@minkulka my sme kupovali pozemok teraz v Jablonci cca 37km od BA,manžel tiež každý deň bude dochádzať tam a späť.Za 8árový pozemok sme dali necelý milión a rozpočet na 4-izbový bungalov je 2,5milióna...Pozemkov je tam ešte dosť na predaj,je to malá dedinka,ale v tej časti kde idme stavať my sú nové domy(však pozri môj album,mám tam vyfotenú aj ulicu)
Odpovedať
..pokiaľ viem tak Hviezdoslavov
Odpovedať
Profilova fotka
@minkulka je to na 99% nerealne. To jedno percento je pre zazrak :-D my sme kupili pred 5 rokmi v Zohore - 20km od BA za necele 3 miliony, ale 17 rocny...A to bol vtedy prave ten zazrak, ze sa ho pani chcela ryyychlo zbavit, inak podoby starsi sa tu predaval za vyse 4 miliony.. A vtedy boli ceny este lepsie ako teraz ( to az potom prisiel ten sialeny vzostup cien, co uz teraz zase ustupil nastastie). Hladali sme trisvrte roka - tiez sme chceli do 25 km od BA, idealne smer zahorie, lebo to je jediny, kde nie su zapchy. no novostavba ani snivat, ani zdaleka! to tak mozno 5 milionov pri velkom stasti.. Fakt, uspokojte sa bud zo starsim, v dobrom stave, bud si ho sami zrekonstruujte alebo mozno nieco uz bude a vy mozete postupne len zveladovat. Starsim nemyslim 100 rocny, ale tak do 30 rokov idealne.. A rozhodne to nebude lokalita prve dve-tri obce od BA - ziadnym smerom, tam su aj tie starsie za besne ceny, kvoli pozemku. Pred mesiacom som kupila byt a sledovala som aj domy, takze mam realne predstavy o cenach v okoli BA. No potom naozaj riesenim je skusit nejako zohnat lacny mensi pozemok (zase ale tazko kdesi do 20km od BA, jedine ze fakt malilinky, akurat na dom) a postavit cosi svojpomocne. To by mozno mohlo vyjst ;-) No inak staci ist na 30 km od BA a ceny su uz ovela lepsie - tych 25 km je akoby pomyselna hranica, od ktorej vyssie to uz ide dost dole ;-) ) tak drzim palce
Odpovedať
pozri si hviezdoslavov, kvetoslavov alebo hubice, všetko je to do 25 km do BA a ceny sú celkom slušné a sú to tretie obce od BA ;-)
Odpovedať
@minkulka ak by ste si vedeli vela veci co sa stavby tyka urobit sami,tak je mozne ze s pozemkom a hrubou stavbou sa vmestite do 100 000.Ale zdoraynujem hrubou stavbou.Druha vec aj ked byvas len 20km od BA zvycajne ti cesta v rannej zapche nikdy netrva menej nez pol hodinu,to by musel byt zazrak. Taka hodinka v zapche,s tym treba pocitat kazde rano
Odpovedať
@minkulka ahoj mi máme na predaj starší 35 ročný RD je síce od BA vzdialený 35 km obec CIFER ale je odtiaľto výborné spojenie do Bratislavy či už autobusové alebo vlakové nám to trvá do BA 30 min cesty autom a aj do tej ceny by ste sa vmestili, ak by ste mali záujem mohli by ste sa poprípade prísť pozrieť
Odpovedať
Článok sa načítava...
skus stranku novamarianka, tam je teraz vystavka montovanych domov aj s pozemkom, ta najlacnejsia verzia je 101 tis eur
Odpovedať
@ketinecka Ahoj, montovaní dom určite nechceme...a Nová Marianka je krásna,ale kamoška mi tym býva,ale v staršej Marianke a povedala, že dom by tam nechcela,ani za svet, pôda je tam veľmi zlá :-| .
Odpovedať
Ja som inač nemyslela, postavenú novostavbu rovno aj zariadenú do 3 melónov! Zohnať pozemok do 1 milióna a postaviť si bungalov cez nejakú stavebnú firmu do 2 mil.ako holodom. Podľa mňa až také nereálne to nieje! Dá sa zohnať pozemok do mil.v blizkosti Ba do 25-30 km. Aj postaviť menší bungalov...už máme aj niaké ponuky :-p
Odpovedať
@minkulka tak potom este viem o pozemkoch v malackach, ceny su okolo miliona, take mensie pozemky
Odpovedať
@ketinecka prosím napíš mi bližšie info na tie pozemky v malackách,Ď ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň.Ponúkam na predaj dvôjgeneračný 4 izb.rodinný dom,tehlový.V obci Eliašovce,okr Dunajská Streda.35 km od Bratislavy tak pol hodinka cesta do BA,viem lebo aj môj manžel sa dochádza do práce s autom.Dom je po čiastočnej rekonštrukcií,nová kuchyňa,plastové okná.Dobré autobusové spojenie,tichá lokalita.Treba vidieť.Kontakt:Linda Kmotriková.0902289390,0907559300 Cena:100000Eur
Odpovedať
Profilova fotka
@linda811 Cena:100000Eur
Odpovedať
a čo Rajka?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
my sme kupili v rajke novostavbu-tehla, pozemok 578 m2 pred mesiacom za 115 tis. uz sa tesime ako zacneme byvat.
Odpovedať
za 100 tis sa u nas v PB daju kupit postavene 3 izb bungalovi s pozemkom cca 5 arovym . tak neviem ci za taku istu cenu zozenies nieco pri BA, kedze tam asi ceny idu trochu vyssie.. iba ak by ste si stavali sami mozno
Odpovedať
@lucka1987 záleží vždy od regiónu, ale okrem BA do 100.000 eur kúpiš všade niečo - keď sa pozriem na Žilinu, je toho veľa, platí to aj o Nitre, Poprade, Prešove, KE trocha horšie a v niektorých oblastiach ako napr. pri Rimavskej Sobote kúpiš za tú cenu priam haciendu :-D.
Odpovedať
@minkulka do 100 tis. € v tesnej blizkosti Ba ti neporadim, aj my sme mali podobny rozpocet a nenasli sme nic, takze mi to pride takmer ako nerealna cena, teda ak hladas novostavbu. Ale ak o malinko navysis rozpocet, tak najdes krasne domceky v Novom Hviezdoslavove ;-)
Odpovedať
@minkulka tak vidim, ze tu lokalitu uz poznas :-| a nic ste nenasli?
Odpovedať
Baby nebudem otvarat novu temu, je realna suma max 150. tis eur? Lebo som si myslela, ze snad hej a hop, akurat tak holodomy, ci hrube stavby. Mam prehnane naroky, ze to nema byt montovana stavba a pozemok cca 500m2, 4 izbak, novostavba? Pripadne, ake su vase skusenosti, kolko moze este stat investicia do holodomu - dvere, zarubne, sanita, kachlicky... Dakujem, asi som bola velky optimista a hned som padla na hubu :(
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika ceny nehnuteľností už nejaký čas nesledujem, takže s týmto neporadím... momentálne sa ale so stavbou dostávame do štádia, že treba vyberať obklady, dlažby, sanitu, batérie, už sme pozerali aj na dvere... ak chceš akú takú kvalitu a aby to aj nejak vyzeralo tak málo to stáť nebude a to ešte nehovorím o kuchyni. ak je to naozaj holodom (žiadne podlahy, kachličky... ) tak minimálne 15-20 tis. ale môžeš si vyberať veci ktoré sa ti páčia a nie také čo vybral developer príp. bývalý majiteľ so zakrpateným vkusom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
radovku určite kúpiš, na pozemok 500 m2 - zabudni do cca 15 km od BA, Alebo stavať svojpomocne.
Odpovedať
@lucinka33 Ano, radoviek je kopa, ale preto odchadzam z panelaku, aby som nemala bezprostrednych susedov, takze to pre mna nie je riesenie. Okrem toho maju prtave pozemky. Myslela som Tomasov, Miloslavov, Most, Malinovo, Zalesie, Bernolakovo...
Odpovedať
@nanika videla som inzerat na pozemky v Malinove akcia za 84 Euro/m2 s dph, aj s IS (neviem co su to zac, ci su seriozni atd.)...len potom ten domcek fakt bude musiet byt malicky, ale v Tomasove napr na nemenovanom realitnom portali su aj ponuky okolo 140 tis. euro za dom 4izb. murovany a k tomu 600m2 pozemok. Dokonca pisu ze na kluc okrem kuchynskej linky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?