Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
@ani ano, musi zo SJ a ked je starsi aj z dejepisu a zemepisu.
Profilova fotka
kitsanka ale kebyze ho odhlasim s trvaleho pobytu, musi tiez? nevies nahadou?
@adka45 dakujem za info, my zatial nic, ale podavali sme az 31. januara.
@slummdog my fungujeme bez vacsich problemov na Slovensku (aj pracujeme) bez TP a OP.
@ani no to neviem, my sme nasho odhlasili z TP, minuly rok este na skuskach bol, tento rok uz nepojde, ale on by bol uz na SK deviatak. Znami mi hovorili, ze sa to viaze na rodinne pridavky a povinna skolska dochadza na Slovensku je do 16.rokov, tak uvidime.
@martinx123 ako zamestnanec, alebo SZCO, pripadne majitel firmy?
@mom3 samozrejme ze povedala ak to dovoluje rakusko ze ich zakony nepozna.
Profilova fotka
@slummdog ja osobne som ako zamestnanec a ziaden problem, neviem ako @martinx123
@martinx123 spat chodim 40:60 ... :)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@slummdog zamestanec, ale neviem si predstavit problem ani pri SZCO ci firme.
dobrý deň, nepoznáte niekoho kto predáva alebo dáva do prenájmu v Hainburgu a jeho okolí bytík?
Článok sa načítava...
@cyan tak to je super, bol som v tom, ze minimalne vyrovnavacie sa musi podavat. ale GISak chudak zase obisiel naprazdno... mate tv? nemam. mate net? mam. pozerate tv? nepozeram. dovidenia :-D
@mareko4 zvlastne ja som vedela tak ze uz musis platit ci telku mas/nemas - pozeras/nepozeras, divne
@serverka neviem ako to funguje, ci to zavisi od cloveka, ci tam je nejaky tichy suhlas, ze ked nemas tv, nemusis platit, fakt toto neviem. a pozeral na mna tak neveriacky, tak mu hovorim, podte dnu, lebo vidim, ze mi neverite... povedal som mu, mam 3 vyvody na tv, ale telkac nemam zatial, lebo sa este zariadujem, ked budem mat, ozvem sa urcite...
pridavam emailovu adresu melissababy @zoznam.sk...VĎAKA
Profilova fotka
@melissa1 su v kittsee ine ako druzstevne byty?
myslim tak,ze kupit byt v hotovosti ...a nie splatkami ani formou pozicky s banky
aby som bola presnejsia ,chcem si kupit byt mam urcitu hotovost ,kde by som mala zacat??mohli by ste mi odporucit niaku relaitku v kitsse??kupenim bytu mozem zaziadat o TP??ako je to s pracou s TP mam narok na pracu?za aku dobu mozem poziadat o TP?? dakujem mom3
Profilova fotka
@melissa1 Pracovat mozes aj bez TP. Na TP sa mozes prihlasit tiez hned, ako sa nastahujes do bytu.
prosim poradte mi neviete niekto o bytoch na predaj v kitsse??alebo poradte seriozneho maklera ,ktory predava byty v kitsse..dakujem :-) kdo by vedel niaky link na predaj bytov v kitsse ....vopred vdaka
ZA AKU DOBU MOZEM POZIADAT O TP??
@michala.s a ako sa mam dopatrat k bytom na predaj v kitsse??vy ste si kupovala byt v kitsse??
Profilova fotka
@melissa1 v heinburgu je jedna realitka, vraj dobra, inac inzeraty na nete, a v lokalnych novinach/a este na sparkasse byva niekedy nieco vylepene. Ale byty ako take neviem ci sa predavaju... ja osobne tu nepoznam bytovku co nie je druzstevna.. skor domy.
Profilova fotka
@melissa1 akonahle budes vlastnik nehnutelnosti na katastri, mozes ziadat o trvaly pobyt.
Profilova fotka
@melissa1 PS nepis velkymi pismenami, trosku to vyznieva akoby si kricala. My ti pomozeme ak budeme vediet ako, a bude casu.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?