Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
Profilova fotka
@cucuriedka hrubka je asi necely cm, len ono to nie je obkladacka, ale dlazobna kocka, takze stale si myslim, ze to take tvrde moze byt. Nahradne mame, ale riskovat to nechceme :)
@michala.s ved to bol cisty joke od @el_flamingo miska, ja ked som tam videl tych smajlov, tak som hned vedel, ktora bije :-D ja sa takto vkuse doberam s robom, proste fun 8-)
Profilova fotka
@all: cas majovy a k tomu MS v hokeji sa nam blizi. Na ktorej stene to budeme s projektorom pozerat?
Profilova fotka
@mongolisko veď práve preto, aby keď tu raz nebudeme po nás niečo zostalo a aby sme mali niečo svoje...
@michala.s Ja som na kachlicky pouzival vrtak na sklo a keramiku a islo to v poho. Stoji par penazi....
@piother samozrejme na tej vítaznej 8-)
Profilova fotka
Vsetko najlepsie k MDZ ;)
nevie niekto, co sa dialo dnes doobeda na hranici Berg? Nejaki ludia sa tam rozkladali s transparentmi....nestihla som si vsimnut, co tam mali napisane
Profilova fotka
@slummdog neviem, ale rano tam prevracali nejake stare auto na bok :) takze mozno protestuju proti vytlkom na SK strane :)
@slummdog http://www.cas.sk/clanok/245293/speci...
Profilova fotka
ahojte, neviete nahodou o niekom kto odstupuje byt v kittsee? Pripadne nemate nejake info o tom, ci sa planuje nejaka nova vystavba druzstevnych bytov?
Profilova fotka
@tinka1003 Nejake informacie o bytoch tu su na poslednych 10-20 stranach. Uz viacero ludi sa pytalo v ostatnom case. Myslim, ze sa maju stavat nove byty v Kittsee na marilengasse. Viac tu: http://www.osg.at/index.php?id=78 a tu: http://www.ebsg.at/?x=x&m_ID=207&page...
Článok sa načítava...
Co ja viem tak na Marillengasse maju byt len domy nie byty. Ci zasa naky novy projekt pribudol?
Profilova fotka
@serverka Aha, tak to som nevedel. Zaroven si ma potesila, lebo v tej lokalite by mi byty akosi nepasovali.
@mom3 no domy, ale budu to 2ojdomy, alebo RHcky, cize aj tak tam toho bude opat nasekaneho ako na SFS, alebo Bsud. Myslim, ze vzhladovo je to jedno, ci 2poschodova mala bytovka, alebo poschodove RHcky, pasovat to tam bude presne rovnako
@slummdog ale v domoch ci uz RH alebo 2dom tam bude aspon menej ludi ako keby to boli 2-3podlazne bytovky s viacerymi bytmi na poschodi
Profilova fotka
Nevedel by mi prosím niekto pomôcť? Zajtra okolo obeda potrebujem nutno odviezť z Kittsee do Bratislavy. Ak máte niekto cestu nemohli by ste ma prosím zobrať zo sebou? Ak by sa niekomu dalo tak mi prosím napíste bud správu tu na modrej streche alebo email na jurkovicova.michaela@gmail.com. Dakujem moc
Profilova fotka
alebo aj rano ked idete niekto do prace, dakujem veeeelmi moc Miška
@michala.s o 7:15 idem k appolo BC. potial ta mozem zviezt...
Profilova fotka
@mareko4 Diky Marek, počkám ťa teda ráno na parkovisku?
@michala.s instrukcie v IP
@michala.s Miska, s takou foteckou ta budu chciet vyvazat chlapi z celeho sidliska! bacha na nich! ;-)
Profilova fotka
Ahojte, problem odpadky.....uz takmer mesiac nam nevyviezli plasty a moji susedia to pokojne kladu v sackoch okolo kontajnera na zem (Stiege 9,10 alebo 69/1,2 - odpadkaren v dome), 2.etapa. Ostatne je vynesene, len Leichtverpackungen nie.....Som pekne nasr... Riesili Ste toto niekto, z 1.etapy? Komu napisat na druzstvo, gepertke? Dakujem za kazdu radu....pekny den
Profilova fotka
@susi206 nastastie vacsinou ma vozi manzel, teda pokial ho nemam na sluzobke. Fotka je zo sportlerballu z ruskej noci.
@bluebora ak pises, ze takmer mesiac nevyviezli plasty smetiari, tak je to v poriadku. Plasty, resp zlte sacky, co bytovky maju na tento odpad urcene kontajnery, sa odvazaju kazdych 6tyzdnov, nie castejsie. Ak teda necely mesiac tam ten odpad mate, je to v poriadku. Najblizsi odvoz tohto odpadu je planovany na buduci utorok 19.3.2013. Zial, pokial sa vam budu povalovat smeti len tak v nejakych sackoch vedla kontajnera, tak tie vam smetiari nevyvezu. Treba jednak s EBSG sa dohodnut, ci by sa nedal este pristavit dalsi kontajner, pokial vam tamtie nestacia, a ak nie, tak treba ist na Gemeindeamt po zlte sacky a napchat tie smeti aspon do nich, kedze su na tento odpad urcene a tie mozte mat vedla kontajnera, smetiari to vezmu.
Profilova fotka
@slummdog Dakujem pekne za vycerpavajucu odpoved :)...mozno to nevyniesli aj viac ako mesiac, lebo sa k tomu cez ten kopec vriec nevedia dostat....kazdopadne pojdem na Gemeinde vypytat zlte sacky (plati sa za to?) a pokusime sa to tam upratat a tiez vytlacim pre susedov infosku o zltych sackoch....a ozaj, kde najdem harmonogram vyvozu odpadu? , tiez to tam vyvesim.
@bluebora http://www.kittsee.at/buergerservice/...
Profilova fotka
@moriak vidis, ake jednoduche...dik a pekny den
@bluebora Pre doplnenie, tento rok ich este vobec nevyniesli, preto je tam tolko toho, a ked to mali vo februari vyniest tak sa na to uplne vykaslali a nebol vtedy este ziaden odpad okolo, ja uz skladujem svoje sacky na balkone.. mesiac im trvalo opravit zamok na kocikarni, zamky na vchode uz tiez bude treba, cestu uz asi neotvoria nakolko po dedine sa robi kopec inych projektov na ceste aj vedla nej ale na tento megaprojekt osadenia stopky uz asi aj zabudli... O tomto by mali byt ich spravy, a nie cakat kym nejaky slovak ukradne Sobi 20 na stanici, co by sa nestalo kebyze kittsee polizei robili aj nieco ine ako zapisovali znacky aut slovakov. :D
@rado9999 zial s tou cestou to ozaj nevyzera dobre, nakolko nie je tam ani doasfaltovany chodnik. Skoda, ze obyvatelia z Kopcian nepridu si zobrat tie zatarasy do zberu. Potom si mozme objednat dopravne znacenie tu: http://www.dopravneznacenie.eu/ Zlozime sa na to a fizlov nebude ani treba. Skoda, ze to nie je tak jednoduche zrealizovat. ]-( Pokial Vam kontajnery nevyviezli podla rozpisu, tak tam treba zavolat. Pridu to vziat, ale teda nebudu zberat okolo kontajnerov, iba ak by ste aj zlte sakle tam mali.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?