Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
Profilova fotka
@susi206 Pod na pivo alebo nieco pod. Zs.
Profilova fotka
@kitsanka Z takych prispevkov (ci uz tam alebo tu a ci je to AJ, DK, atd.) som smutny. Na internete sa objavuje vela nazorov, aj krivych, takych, onakych, brakov, atd. Dala by sa k tomu napisat aj kniha, no na zaciatok staci, ze aj na internete treba komunikovat moralne a s uctou, ako v beznom zivote na chodniku, za stolom, atd. Je velmi zle, ak sa niekto skryva za nick a svoj pocitac. Preto v ramci moralky netreba taketo diskusie rozvijat, resp. treba ich ignorovat. A ked ma niekto problem, resp. vidi, ze to hori, preco sa nestretnut osobne? Ved vsetci byvame v Kittsee. Ja osobne povazujem za ovela vyssiu a moralnejsiu formu komunikacie osobnu. Preto aj odporucam, byt moralny, cestny, vazit si druhych a teda nevstupovat do povrchnych a nic nehovoroacich diskusii na internete. Ked sme taki "machri", preco nehodit spolu rec za stolom, navstivit sa, vymenit si nazory osobne? Srdecne pozdravujem. Ozaj, odkial si? ... nevidel som/nevsimol som si tu takyto nick v minulosti.
@giacomik @ kitsanka takýto ťažký prednes o moralke hneď na ráno... Nechcete sa baviť radšej o tých mysiach? Uz aby bolo po voľbách...
@cucuriedka ...asi mas pravdu 8-( ved len hryzla a hryzla....cely som dohryzeny :-o
....miesa sa tu politika s mysami :-( pekny gulas,ze by volebny ??? :-)
@foxo :-D :-D :-D , že mnam.
@foxo mas pravdu, netahajme sem politiku. mna nevol, ja som z toho vôl :-D alebo volica? radšej kravička :-S
ahojte, potrebovala by som vedieť, dá sa v kuchyni zabudovať aj plynová varná doska ? ďakujem
@martinasu ...jasnacka,sak na nej furt varime :-) len je otravne menit stale tie PB flase. 8-)
Profilova fotka
@foxo :-D :-D :-D @martinasu nemyslim, dokonca podla mna uz plynove pripojky do novych projektov ani nemontuju...
@martinasu foxo si steba robi srandu :)
Profilova fotka
@mawile :) ... bolo to vecer :) ... nuz, ked moralka chyba! Co uz?!? Podme teda na tie mysi! :) Kam? ... k Foxovi? :) Inak volby su v nedelu 7.10.2012 od 8:00 do 12:00 :) a nedam s tym pokoj, co?!? :) ... mozno tam budu aj nejake mysi, vo volebnej miestnosti ... a mozno aj krysy a ine velke zvery! :):) Aaaahojte! Zs.
Článok sa načítava...
@giacomik ...nnnooooo,tak poviem ze je to zle nacasovane :-p v sobotu a nedelu je v Stupave "Den zela" a tam nesmieme chybat :-) sak len panbozko vie ,kde bude vac kapustnych hlav. :-o
Caute, jedna taka technicka otazka na odlahcenie. Nove indukcie vsetky vacsinou su iba na 240V , moja otazka ci sa to da zapojit na ten 400V kabel co tam trci zo steny, elektrikari mi zatial povedali kazdy nieco ine, samozrejme kopec zbytocnych terminou ktorym nerozumiem :-) Diiky za rady a foxovi za vtipne zotretie typu ...najskor sa to musi jazykom vyskusat ci tam je prud... :-)
Profilova fotka
@rado9999 :-D :-D :-D
@rado9999 zapoj to len na jednu fazu, ale asi ti nepojdu naraz vsetky 4 horaky.
@rado9999 kedze pozeram inducaky aj ja tak podla mojich zisteni je viac na 400 ako na 240-nekupuj.slaby odber a nepojdu ti ''horaky''.
@rado9999 este tot to si precitaj http://www.modrastrecha.sk/forum/kuch...
@rado9999 .....a preco si nedas plynovu ako chce @martinasu ]-(??? nemozes predca skusat jazykom vsetko co v Kittsee trci zo steny ! :-)
Profilova fotka
ad volby: ako citam, tak niektori z vas su nabruseni na pana rinaldu. predpokladam, ze to pana poznate natolko, ze ho mozete hodnotit. aj ked mam pocit, ze viac hodnotite stranu ako celok ako toho pana ak ma niekto onformacie preco nie rinaldu, resp. preco ano, alebo preco pani doktorku alebo nebodaj fpo, tak nech to tu vlozi a nech sa vyjadri takto je to len take stekanie... mame este par dni na rozhodnutie tak ako sme si tu doteraz radili a pomahali, mozeme si aj nadalej...
Profilova fotka
este otazka ohladom volieb, predpokladam, ze starosta sa voli extra a poslanci tiez extra, tak?
@pinpo ak si zaregistrovany, uz by si mal mat doma muster ako vyzeraju volebne listky.
.......a ja blbec som si doteraz myslel,ze toto je forum o byvani :-N nuz co uz,mylil som sa ! :-o
@foxo a nebude vybrany starosta ovplyvnovat tvoje byvanie? :-p
@serverka ...urcite bude, teda globalne a vseobecne, :-) ale to bude musiet kazdy starosta co bude zvoleny,ved nikto predca nema vo svojom programe,ze pojde proti obcanom,mna osobne bude mat po volbach kazdy na salame a preto si myslim,ze sa treba najprv trosku rozkukat a nechciet po par mesiacoch miesat karty co i len v komunalnej politike. :-p ale samozrejme,ze kazdy ma na to iny nazor a ten ja respektujem 8-)
@foxo foxo, tie vety su pisane dost seriozne, ani naznak ironie a srandovania, totalny nezvyk u mna! preto neviem teraz, ci s tak seriozne napisanym komentom si zase z nas nerobis srandu! ale vcera skoro rano som ti aspon zamaval, ked si vychadzal na cestu, lebo si sa minule stazoval, ze sa nezdravime... tak dufam, ze si mal hned lepsiu naladu ;)
prisla vianockaaaaaaa, aj s dzemom marhulovym
@moriak ta sa riadne posilni a nezabudni pozriet rano na ten papierik co bol prilozeny aby si vedel koho volit
Toz vianocna a dzem je od starostky. Chyba mi k tomu este maslo, alebo nieco na zapitie - kludne aj z marhul, no bez metanolu! Zsolt doniesol sice zapalovac s otvaracom na lahvace, no ja som mu hovoril ze tajomstvo uspechu je vo vianocke. Rano teda cakam na dverach nejake to prekvapenie. Zvysni dvaja kandidati sa ani neozvali!
Profilova fotka
@moriak zvysni dvaja kandidati budu investovat, ked bude z coho, alebo ked uvidia vacsi potencial ad vianocka: keby som toto vedel tak ju vcera nekupujem v obchode!

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?