Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
@cyan momentalne nemame ziadnu travu ale ked dokoncime zahradu tak ta zavolam postrihat nam travnik s manikurovymi noznickami :-D
viedencania ako sa vam byva?
@vlastaaa myslim, ze si na zlej stranke, neviem o ziadnych viedencanoch na tychto strankach. urcite si sa nepomylila?
mna asi slak trafi z omietkarov a elektrikarov :-(
@bublifukk chod zajtra na inspektion tag a reklamuj to...
@mareko4 a u koho?
@bublifukk pytaj sa na polierta, meno neviem... u neho to ries, povedz, ze to kazdopadne budes reklamovat, nech ti navrhne riesenie ako to odstranit
Ahojte čo to je ten inspektion tag???? :-N
@zahna12 to mas kazdu stredu medzi 13:00 a 16:00 priamo na stavbe, mozes si odchytit polierta, zo stavebnej firmy tipka, tusim riegler tam bol, mozes sa spytat na co chces, riesenia, ked je nieco zle, reklamovat to poliertovi, dojednat napravu, pozret si byt/dom mozes bez nejakej buzeracie atd...
Profilova fotka
@serverka a elektrickou mozem vzdy? lebo viem napr. ze v nedelu by sa kosit nemalo vobec - akoze klud
Profilova fotka
@pinpo no my sme uz aj v nedelu kosili... zatial nam nikto nic nehovoril :-N ale v krestanske sviatky by sa asi nemalo tiez vobec kosit... bo by rakusky susedia mohli prist klopkat na dvere... tak to respektujeme.
moj rakusky sused kosi vzdy v sobotu rano az doobeda, takze ak by som si chcela konecne rano pospat nemam sancu |-|
Článok sa načítava...
@pinpo no nasi susedia elektrickymi kosackami kosia kedykolvek. My mame benzinovu kosacku a ked sme na zaciatku kosili v sobotu poobede, jedna suseda nas prisla milo informovat ze benzinovou sa moze podla nariadenia len do 13:00h ze je to nake dedinske nariadenie a su za to dost vysoke pokuty tak od vtedy to respektujeme. Elektricke kosacky nespominala.
Profilova fotka
@cucuriedka no neviem, neviem, mne keby ti rakusaci chceli prist zaklopat tak jednak sa nedoklopu/nedozvonia - vsak kosim a nepocujem, nie? a kym to cele obidu a pridu do steinfelkolonie, tak to ja mam uz davno pokosene jedine ze cez plot by so smou chceli hodit rec, ale to si tie opice veeeliky plot na to urobili
mili pratele, dovolim se i ja pridat do diskuse, i kdyz jsem tuto stranku objevila dnes,,,ziju sama s dvemi detmi a potrebuji resit bytovou otazku, pri cenach v blave nehrozi, na zaklade Vasich skusenosti, co by jste mi poradili?je mozne ziskat najomny-druzstevni byt?ak ano, jake jsou nejefektivnejsi kroky?mam jit na Gemeindu za starostom, anebo poznate nejake lepsi reseni?je mozne vybavit prispevky na deti narozene na Slovensku?omlouvam se, ak jsou to pro Vas trivialni otazky, ale kazdy nejak zaciname a jsem na to sama,,,,,,krasny a slunecni dnicek preji, karolinka
Ahojte nieco som zapocul ze vraj ma by opät nejake to stretko ako minule na zamku. neviete nahodou nieco blizsie? kedy a kde to bude ? teda ak to vlastne bude :-)
Vazeni susedia, spoluobcania, priatelia, v mene pana Waltera Rinaldu Vas pozyvam na dalsie informacne stretnutie: Datum a cas: Streda 20.6.2012 o 19:00. Miesto: Gasthaus Franz und Maria Böröczky, Eisenstädterstrasse 34 (zhruba oproti novej predajni Penny Market, medzi Steinfeldsiedlungom a dealerom Hyundai Windisch) Program: 1. Novinky. 2. Registracia do zoznamu volicov v komunalnych volbach 7.10.2012 (moznost volit). Mozte priniest vyplneny formular (tzv. Antrag - obdrzali ste ho uz v minulosti postou alebo aj priamo odo mna) a fotokopiu vasho preukazu totoznosti (cest. pas alebo OP). Taktiez bude moznost vyplnit Antrag aj na mieste, avsak fotokopiu preukazu totoznosti si musite priniest so sebou, prosim. Oba podklady (Antrag + fotokopia preukazu totoznosti) su potrebne pre registraciu do zoznamu volicov (hranicny termin je 10.7.2012). 3. Prihlasenie sa do zoznamu za kandidata za poslanca do Miestneho zastupitelsva (moznost byt voleny). 4. Co vas/nas trapi - otazky a odpovede. 5. Rozne (napr. nasa komunikacia cez Facebook, web stranka, atd.). Prosim Vas, preposlite alebo odovzdajte tuto info susedom a dalsim spoluobcanom. Dakujem Vam velmi pekne, srdecne pozdravujem a zelam prijemny a slnecny, pomaly sale isto prichadzajuci :), vikend! Zsolt Dudas mob.: 00421 908 793682
@aplikpalik a co gulas? bez toho predvolebny miting nemoze byt!
@moriak nie si na slovensku...asi ťa nepotrebujú "chytiť"... :-)
Skus zavolat na to cislo, ja som sem len dal e-mail co mi dosiel... :)
@moriak ak to spravne chapem je to v nakom penzione takze mozes si tam kupit tolko gulasu kolko ti penazenka dovoli :-P
uz robia podlahovku v 2ke, pridal som par fotiek...
....čo sa stane,ked blbecek zbada na nasej prasnej ceste prikazovu znacku max.rychlost 30.??? :-o No ked je zo slovenska tak prida na 120 !!! :-N Je zaujimave,ze cim je auto vacsi smejd,tym ide rychlejsie,tak toto odpozoroval prachom nahltany Foxo. 8-)
@foxo hi-hi ...no to asi preto aby mu ten smejd v tom prachu nebolo vidno...
@foxo Prepac asi som to bol ja, vcera som isiel okolo teba na bicykli. ;-) Na biku jazdim ako raketa. PS. Mozno je to trosku provokacne, ale stale tu pocuvam o tom ze maju stavat cestu, no ja som tam vcera nevidel nic. Neviete ako je na tom proces vystavby cesty?
@foxo ja by som ich fotil a urobil nieco na styl parkujemakodebil, napriklad prasimakodebil
@foxo je sucho a kazde auto prasi,i ked ide pomaly-je jasne ze menej.zariad dazd a nebude ti nikto prasit :) .vyriesi to az nova cesta. este by ma zaujimalo do akej kategorie zaradis svoje auto,pretoze tiez nevyzera ako luxusne ... . nic vzlom,len postreh
8-( @bublifukk ....urcite chces pocut,ze aj moje je smejd,ano je . 8-(/ale napriek tomu nejazdim tade ako keby som nemal mozog / A s tym dazdom to je fakt duchaplne odporucanie,bohuzial nie som šaman,len chcem trochu ohladuplnosti s cim ma zrejme vela ludi problem. :-o Viem,ze ked niekto byva dalej od tej nestastnej cesty tak to ma u prdele a netrha mu to zily. 8-)
@foxo tak to ti ostava iba jedina moznost, tak ako to robi ten chlapik co ma postaveny dom smerom ku windishu, polieva si pravidelne cestu pri dome, a neprasi mu tym padom az tak
@amicenko ....proces vystavby cesty ide zatial podla planu!!! :-) Zacat maju VZDY koncom buduceho meciaca. :-(

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?