Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
Profilova fotka
@popismenku vodovodna voda to je v pivnici je aj ventil na to + vypustac vody pred zimou
Profilova fotka
@mareko4 tak namiesto tych hlinikovych list ti vedia dat aj drevene, len sa za to priplaca ale uz si nepamatam presne kolko... tie standardne parkety su shit, uz som asi 3 miesta nasiel kde je ta vrchna vrstva utrhnuta/znicena mam tu "sampagne eiche" ci ako sa to volalo vie niekto ako to da opravit, aby to nebilo do oci? mam to aj na schodisti, tam koberec cez to hadzat nemozem
@pinpo aj ja mam sampagne nieco, a mas pravdu nic to nevydrzi, chapes, spadne mi zehlicka spicom na parkety z 1.2 metrovej vysky, a tam ostane dierka, no kto to kedy videl :) ... ale inac aj mna by zaujimalo ako to zakryt :)
@slummdog :-. :-. :-. :-o :-o :-o :-. :-. :-. to nemyslis vazne, ze mi vycitas tie schody!!!!!!!!! 1.) urcite by som na take nieco ani nepomyslela, a bola som vdacna, ze som vobec mohla vidiet ako tie standard schody vyzeraju a nezneuzila by som to na take nieco :-S 2.) v tom clanku nie je ani jedna z tych dvoch fotiek co si dala do fora, takze su to schody niekoho ineho!!!!! 3.) skoro som z toho dostala infarkt.
@mawile prepac, ak si to nebola ty, nemala som tak vybehnut, to je pravda. Je to verejne forum, moze si ktokolvek fotky stianut. mea culpa. Prepac, nechcela som sa nikoho dotknut. Akurat sa mi nepaci ze niekto to prezentuje, akoby sa domy odovzdavali v takom hroznom stave s mapami na stenach. Flak mame rovnaky na danom mieste
@ljboy ano, jasne, vecer je to v albume
Profilova fotka
@ljboy stacilo si priplatit za ine laminatove parkety, ktore su urcene do kancelarii a aj tu zehlicku by to vydrzalo mozno ;)
@ljboy je to tam
@slummdog super, dakujem
@ljboy ....dufam,ze ked sa ozenis prestanes demolovat byt pri zehleni,prani,vareni atd. :-)
...odkedy jazdim po BA na at znackach stretavam len magorov a primitivov za volantom 8-( Je vidiet aky sme telerantny narod slovensky!!!V devatdesiatych rokoch boli bohuzial chvile,ked som sa v at hambil, ze som slovak a ono sa to tusim vracia spat ?!? :-o
@foxo tak v podastate som to nebol az tak uplne ja :) ale tak hlavne ze sa nikto nezranil
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@foxo slovenska sedlackost sa prejavuje ;) a potom uz ani radsej neodpovedas ma otazku, ze na kiereho toho oneho sa trepes byvat do rakuska, kdesika do kitse Proste AT znacky a Kittsee ta zmenili k lepsiemu - ked budes nabuduce na terase vecer popijat, mysli na to
@pinpo ...pockaj,pockaj,ked myslis na to, na co myslim ja :-) ,tak NA TO myslim od rana do vecera !!!
Profilova fotka
@foxo ja som myslel na domacu slivku ta mi dava take vseliake blbe napady.... ty co pijes? z casti som sa prezradil, ze preco som sa aj ja prestahoval do Kittsee ;)
@foxo dufam, ze zastavujes na AT znackach teraz pri kazdom prechode v BA uz ked sa chodec priblizi na 4metre a potom ta Slovac uponahlana vytrubuje a hromzi na teba pastami, ci? :-D |-|
http://www.facebook.com/#!/groups/105...
Profilova fotka
@susi206 neviem co to je, ale ked to chce odo mna nejaky login na failbook tak som dost skepticky vsak napis nech sa nemusim registrovat
Profilova fotka
@pinpo to je normalna FB groupa na Slovakov v Kittsee, je to ok.
no...som chcela nech nas tam je vela :-) a budeme si predavať infošky
@slummdog ...noo tak ja teraz zastavujem nielen pri kazdom prechode ale aj podchode a dokonca aj pri kazdom zachode!!! :-) Ludia ked vidia AT znacky tak idu bez zavahania po prechode lebo predpokladaju a z praxe vedia,ze im taketo auto da urcite prednost,ale o to je to horsie s ostatnymi vodicmi,ukazuju,ze som debil a prednost ma vsade auto. 8-( Hrubokrky na medakoch a bavorakoch maju zvacsa v hlavach nasrate,takze pisat o nich je ako z hovnom sa bit. :-x
prosim Vas, dostal niekto sek na uhradu, ze sa nastahoval predcasne? Zda sa mi to absurdne, ved nam davali kluce 7.12. s tym, ze sa mozeme stahovat a decembrove najomne nam odpustaju, platime az od januara.
@jabela Ahoj, my sme to dostali koncom marca aj sa to tu na MS riesilo. Ja som pisal na ebsg otazku a dostal som takuto odpoved: "Betreffend Ihres Mails möchten wir erklärend anführen, dass Sie für Dezember 2011 keinen Nutzungsbeitrag zahlen mussten. Da Sie aber Ihre Wohnung schon mit 30.11.2011 bezogen haben, sind natürlich für dieses eine Monat Betriebskosten (u.a. Müll, Versicherung, Winterdienst) angefallen. Die wir anteilmäßig Ihnen vorgeschrieben haben"
@paty_vinco mozes to prosim ta prelozit? @all alebobude niekto taky dobry aby to prelozil? dakujem
Profilova fotka
@bublifukk najomne neplatite, ale plati sa poistne, odvoz odpadu a odpratavanie snehu
@pinpo dakujem
fuha, ale nam to tu porastie http://www.eyemaxx.com/geschaeftsbere...
@diuska24 jeesus, to je to nakupne centrum...trocha sa zvysi premavka, ale zas vzrastie obcianska vybavenost... zaciatok stavby v auguste, cena 12,6 miliona eur, kde to ma stat, za penny marktom? a ta srdcova klinika bude stat vedla? ze keby nahodou z toho dostanem infarkt, tak aby som nemusel daleko chodit... :-o
ach pane boze ...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?