Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
@ljboy dakujem a este jedna otazocka -treba tie kelimky napr.od jogurtov umyvat?
Profilova fotka
Prosím vás ako dlho trvá v poslednej dobe geppertke kým odpíše? Písali sme jej 2.1 ohľadom platenia a ona sa nám ešte stále neozvala naspäť.
@bublifukk rakusaci to tak vraj robia. Ale tiez by som rada vedela, zajtra ideme pre tie zlte sakle konecne, uz len ocami tlacim datum na 16.2 nech uz dojdu ti smetiari mi tu hordu restmull zobrat, lebo neviem, ci do pivnice to nezacnem davat!!!!!! :-N
@slummdog ked tam pojdes,opytala by si sa prosim ta ako je to stym umyvanim?dakujem
@bublifukk ja ich neumyvam, skusal som to ale tak to je o nervy, podla mna to ale netreba, ale nie som si isty uplne, skusim pripadne niekde vyhladat
@ljboy vdaka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@cyan hned ako zistim co to ten crosswalk je, tak to urobim :) mozes mi aj dat tip :)
@bublifukk keď máš taký dlhý jazyk...nemusíš ich umývať !!! :-) ale inak by si mal aspoň opláchnuť, lebo ti budú v sakli smrdieť...je to predsa len z mlieka (možno)
@michala.s mne vcera odpovedala do 2 hodin. Este davnejsie sa mi parkrat stalo, ze neodpisala. Od isteho casu, ked si chcem byt isty, ze mail dostala, vsuniem nejaku co najmenej hlupu otazku do mailu aby som mal potvrdeny prijem. Nadobudol som vtedy dojem, ze ak sa nieco explicitne nespytam tak neodpise, ale mozno je to blbost. Asi sa jej ozvite znova a uvidite :-)
Profilova fotka
@paty_vinco tak som jej vcera pekne krasne este raz napisala, tento krat bol moj email same vykricniky a znel tak trocha nahnevane a cuduj sa svete ona odpisala hned rano
moze mi niekto poradit, odkial by som zohnal tu plavajucu podlahu, kusok listy, pre porovnanie k dlazdiciam do kuchyne...farba bieleny dub (bleached oak), nemecky nazov neviem. dalsia otazka, daval si niekto vedla vane spravit ten murik na odkladanie veci, po celej dlzke si to chcem dat spravit, nevie niekto cenu kolko by to mohlo stat? plus kto by robil ten murik, strobl?
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@cyan pisal som brandovi, ze mu to mam poslat zakreslene, poslem to aj ostatnym, lebo musim presuvat vyvod na pracku plus zastrcku. ale mal by som to stihnut, zatial elektriku nikto nerobil u mna
Profilova fotka
@slummdog som ti poslal IP, mozes mi prosim ta odpisat? dakujem
@ljboy dakujem za info k tomu plotu... @mareko keby si riesil tu siet pod travnik ja by som do toho isiel urcite. a co sa tyka tych mustrov ja som si ich dal poslat domov a dosli mi postou asi za tyzden + 15 Eur poplatok za kuriera. ale mozno keby si velmi chcel vedel by som ti ten muster pozicat ak teda myslis standard.
@ljboy ano, aj u mna zazvonil, ale pretoze este nemam tv, tak povedal, ze sa stavi za mesiac.
@todo328 ja som 2ha etapa a travnik nemam, lebo som na 1.posch. ale cez vikend by som sa vedel stavit jak by si potreboval pomoct zrolovat te koberce a natahnut to tam... ten muster, neviem ci mas bieleny dub, dzaro to ma vo fotoalbume, dolna rada uplne vlavo, nie je to standard, ale priplaca sa za to....
@mareko4 ja som písala Wiednerovi kôli tomu laminatu, aby mi poslali vzroky mailom. Poslali mi 4. druhy podlah, medzi nimi aj ta svetla..a napísali, že to je všetko štandard. Ak chcete môžem Vám to preposlať...
@pinpo mas IP
@mareko4 jediny dub ktory je medzi mustrami je eiche 3 Stab a priplaca sa za nho 1,8 /m2. Ano ten mam... A dik za ponuku ja som tiez druha etapa takze este chvilku casu mam ak si to vobec budeme moct spravit sami...
@mareko pre istotu si hodim do albumu fotku co mi poslali kedze mi ich poslali len 5. Takze zlava hore to su : 1. Buche 2. Ahorn 3. Nuss 4 Eiche. Nussbaum Lavagna Weiss
@todo328 aha, tak to potom pred pokladkou travy si tam sam mozes natahat, to nebude problem... ja si davam tu 5ku, ja to volam bieleny dub, dobre vediet aj to nemecke pomenovanie
@ljboy ahoj, no neviem kedy chodia ti profesionalni smetiari, ale vzhladom na bliziacu sa polnoc to asi uz dnes nestihaju. No uvidime zajtra, ci si nezmylili den 8-) Dobru noc...
@kvetinkaseveru ahoj, hej videl som ze to nezobrali, volal som im zasa, tak ze sa sa spyta kolega toho druheho kolegu co to akoze ma odniest :) nechapem co vymyslaju :) zajtra rano sa mi maju zase ozvat ... tak dam vediet :)
Ahojte, viete niekto ci/ako sa da vonkajsi kohutik na polievanie travy odstavit? Ja som na to neprisiel a dufam ze to vyratali tak aby rurka vydrzala aj tieto mrazy. Diky
@mareko4 Nussbaum je ale orech ... Eiche je Dub len pre spravnost :-)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@cyan som na tento titul hrdy :) dakujem za uznanie :)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?