Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
Profilova fotka
@slummdog ano schody mame len betonove,ale nie su spinave a strop?hmm to som si dako nevsimla,musime pozret na to.
Profilova fotka
@strelko30 mozno ste iba slabo pozerali, alebo vam take niektore detaily nevadia - vam nevadia tie kazety co su v pivnici zle osadene? - ze sroby co drzia podlahove listy cu viditelne? - ak mate svetlejsiu podlahu, tak horsie viditelne, ze na niektorych miestach mate nevycistitelny biely sajrajt ? - v pivniciach je sfusovane vymalovanie? - podlaha je nakrivo a a viac ako bolo nutne narezana a zatreta silikonom/tmelom?
Profilova fotka
@strelko30 a kam ste chceli dat tie smetiaky? v akom RHcku ste?
Profilova fotka
@pinpo Ano detaily nam az tak nevadia a podlahu-nam budu robit teraz v pondelok,to sme nechceli skor robit ako sme dostali kluce,aby to robili pod nasim dohladom. a smetiaky sme chceli dat o kusok dalej od hlavnych dveri,lebo v lete to bude dost zle,hlavne ked to budu vynasat len 1 krat do mesiaca. A sme v 4-ke. A vy ste tiez v RH-cku a kde?
Profilova fotka
@pinpo A este som sa chcela spytat a Vam dali aj kluce od schranky?lebo nam akosi nedali,sme ich hladali po dome ci nahodou ich niekde nenechali,ale nic.
@strelko30 to je ten isty kluc co do bytu/domu
Profilova fotka
@strelko30 tak to potom s tou podlahou to ste vyhrali, keby som vedel ze to tak odflakaju tak pri nich stojim
Profilova fotka
@ljboy aha jasne uz dnes sme na to dosli:)diky
Profilova fotka
@pinpo No veru,ale dnes sme zistili,ked splachneme zachod,alebo pustime vodu,tak nam v pivnici zateka,myslim ze pomaly na tie nedostatky a fusersky spravene prace prichadzame aj my.
Profilova fotka
@strelko30 :-o mozes viac opisat, kde konkretne sa prejavuje to zatekanie? na stenach? alebo kvapka zo stropu?
Profilova fotka
@all viete ako sa vola ten copkaty baumajster co je za vsetko zodpovedny a bol aj pri preberani bytov/domov? a z akej firmy on je?
Profilova fotka
@pinpo je to v druhej casti pivnice na strope v kute,ako sô tie rúry,tak ked sa pusti voda,tak y tych rúr to kvapka a aj ked v sobotu prsalo,tak na tom istom mieste ...
Článok sa načítava...
@pinpo ....neblbni,je to ako na slovensku ---- zodpovedny za vsetko nie je nikdy nikto.! :-)
....mam parkovacie miesto 46,neviete kedy tam mozem parkovat /ci parny alebo neparny tyzden alebo iba kazdy druhy mesiac /lebo este sa mi tam zapakovat nepodarilo furt tam parkuje niekto iny :-o
@all ma uz niekto zavedeny net? Ako to prebiehalo? Bolo treba nejake kable tahat do bytu? Dik.
@kvetinkaseveru ahoj, bol to technik z bnetu a povedal ze este nemaju natahane kable po bytovke, takze pride asi tak o tyzden, ze uz by to malo byt ...
@ljboy ...prosim Ta,co vsetko ponukaju a za co ? 8-) TV si uz riesil ?
@foxo internet, od 23 EUR do 93 EUR, podla rychlosti
@foxo tv som neriesil ale mozem skusit zapojit telku, daco hovoril ten z pinetz ze by to malo ist aj bez receiveru, pockaj skusim :)
@ljboy ....a kuchynu mas peknu! ]-(
@ljboy ...no bez vsetkeho idu iba styri slov.stanice ale treba mat dvtb. |-|
@ljboy ...hovoris,ze od 23 do 93 eur a je to podla rychlosti :-o No dobre,tak na to rychlo zabudnem :-)
@foxo 46? do kelu, hned mi bolo divne, preco to mam tak daleko do bytu... tak to predsa bude ta 64ka... :-N
@foxo nende mi telka vobec :( ... a naco su tam vlastne tri cudliky v tej tv zastrcke?
@mareko4 ....este je moznost,ze mas cislo 640,ale to bude hotove az v osmej etape a frau Geppert uz bude na dochodku. 8-)
@ljboy ...tak prid vecer k nam,kukneme tu onu Seherezadu ale nemam color,tak bude bez barvy a tusim ani zvuk ale je to jedno,sak tam furt iba rumazgaju alebo j..ú. 8-(
@ljboy ...vidis je to iba Kittsee a uz na tri cudliky chytim styri programi,a zas sme blizsie k tej evrope.Tak nevim co musi byt v takom Hainburgu,sakra co tam chytaju secko. 8-) Tot nedavno tam vraj najviac chytali zlodejov z BA. :-o
@all tí co maju RHcka na kolko priblizne vam vyratali elektrinu a kurenie? dik.
@kommo predpis nam dali na 4clennu rodinu 60+60 mesacne
Profilova fotka
@foxo to s tou zodpovednostou mas pravdu, ostava to vo vetre a oprav si sam cosi som dnes chcel reklamovat a posielal ma z ebsg stale do prdele, a ze ked sa mi nepaci ze nech sa s nimi sudim po tychto skusenostiach by som asi este raz zvazil, ci vobec to byvanie cez ebsg je take vyhodne nemam na nich ziadnu paku, ak by som staval vlastny dom, tak stale nemusim zaplatit pokial to nie je v poriadku

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?