Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
...a este jedna vec,tak frau Geppert nam dala menovku na meno mojej zeny a teraz vsetci v Kittsee vidia,ze som hnup a este aj pod papucou !!! mozem povedat,ze ani tym ze nam dala ine parkety ma tak nenasrala !!! 8-( 8-( 8-(
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@foxo mozno cita forum a dozvedela sa za planujes byvat v gerätehütte na zahradke, nemas nahodou na nej menovku? :)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@ljboy ...to som uz overoval.tam bude byvat nas pes,jedine keby ma zobral do podnajmu.!! |-|
tak ja magorím od rána každého! už ma asi 10 ľudí opravilo, že dnes je utorok a nie streda, takže to bola akože skúška :-)) sorry, susedia. ale aspoň vidieť, že na Vás myslím. takže držím palce na zajtra :-))
@ljboy ešte tam bol taký čo vyzeral ako bryndzová pomazánka, ale bolo to akési čudo :-)
@rado9999 ahoj sused..my sme Stiege 10/w3 :)
@foxo @ljboy žiadne stresy, máte to zajtra, moja láska je prepracovaná a tým každodenným prenášaním krabíc nejako strácame pojem o čase :-D tak veľa šťastia prajem :-)
@cyan nevieš ako je to ked máš auto z požičovne na sk značkách?
Profilova fotka
@dzaro kua, chlape dobre na to ides ;-)
Profilova fotka
@all kde sa to mame stretnut? v akej krcme ci restike? ako sa to vola?
Článok sa načítava...
@pinpo krcma edelhof, hauptplatz 20, hned oproti nemocnici
Profilova fotka
@ljboy dik
hmm, vsade mrtvo, asi niekde rozdavaju byty :-N
Uz som chcela napisat, ze co a ako susedia. Uz mate? :-D ...ale take ticho tu je, ako uz dlho nebolo.... =-)
@kvetinkaseveru nieco sa deje,asi tam maju veselo ...
Profilova fotka
Caute susedia,no ako?Dnes sa davali kluce konecne,mame za tym a hor sa byvat :)))juchuuu
.....kocky hodene,chlebicky zjedene,kluce rozdane,cesty nedorobene :-o no proste prva etapa je komplet v rici 8-(
Profilova fotka
@foxo ked sa pojdes prihlasovat na gemeinde tak hned mozes aj k starostovi zaklopat a o tej ceste povedat a chlebicky som skusil... inak, na konci ich tam vela ostalo som bol posledny co sa prihlasoval na energie a ked som videl tolko fajnovosti co ostalo
Profilova fotka
@mareko4 rozdavali, ale najprv ich bolo treba zaplatit ;)
Profilova fotka
@cyan k tym sk spztkam dnes som hovoril s rakuskym policajtom (chytili ma na a6stke, ze som telefonoval pri soferovani), a tak som sa pytal na tie znacky a policajt mi vyslovene povedal, ze AT je liberalna krajina, ze kazdy moze mat akekolvek spztky, oni riesia len to ked auto je na niekoho ineho napisaneho a ty ho pouzivas - plati len pre rakusakov a ak mas HW tak by malo byt auto v rakusku prihlasene NW - neriesia NW & HW pri pouzivani firemneho auta, tiez ze neriesia
Profilova fotka
@all termostat, riesil/bude niekto riesit tremostat? ani ten co mi to dnes vysvetloval mi nevedel povedat, ci si mozem namontovat nejaky iny termostat ide mi o to, ze ten co tam je, je dost jednoduchy, chcel by som taky kde by som si mohol podla casu nastavit teplotu v dome (den, rano, vecer, vikend,..) alebo to pri podlahovom vykurovani tak nefunguje? ps: teoreticky by niekto mohol chciet ze poslem sms a on mi podla toho nastavi teplotu (napr. ked sa vraciam z dvojtyzdnovej lyzovacky)
@pinpo a koľko je pokuta za telefonovanie pri šoférovaní? nech sa vieme pripraviť alebo si to ukecal? :-)
Profilova fotka
@slavkalala 50e, zjednavat nechcel
Profilova fotka
@ pre tych co este planuju kuchynu, prave som nasiel celkom dobry zoznam kuchyn http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/l... viac uz ako toto pozerat nemusite
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
all posle mi prosim niekto mail kontakt na elektrikara Herr Maidl?dakujem
@bublifukk 00436648398433 - ale ma dneska nasr*l, som si ho objednal na jednu, a prisiel akurat jeho zamestanec ze ma chce zaskolit na elektriku, a ja sa ho pytam ze ci by nechcel nahodou aj robit tu zastrcku co som si objednal, a on o nicom nevedel, maedl nedvihal, a zastrcka tym padom spravena nie je, da sa to riesit inac, napr. predlzovackou, aj to tak vyriesim, ale tak ten pristup, uz pred tym mi nauctoval 1200 EUR za ine zmeny v elektoinstalaciio, tak by som si hadam zasluzil ze aspon pride ked si ho objednam, inac ked budes volat na to cislo a on nebude dvihat tak ta presmeruje do predajne elektra, PS: zajtra je v rakusku sviatok a v piatok maju v Pinetz takmer vsetci dovolenku, takze vela zdaru
@bublifukk inac maedl nie je monter ale ich sef, oni ti nepovedia a nevybavia nic, furt sa odvolavaju na maedla

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?