Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
ahojte susedia:) som tu prvy krat, ale tiez sme kupili byt v s1.
@popismenku no, nie si sám, kto má pochybnosti. pozri fotku, z čias keď dávali podlahové kúrenie.. hadice idú u nás v byte všade, ale do kúpelne nie. existuje ale možnosť, že sú natiahnuté z inej strany ... nechceli sme po tom šliapať.. takže nevieme..
@monk83 ahoj!! hurá, vedela som, že raz sa niekto nájde! :-) a ktorý byt? my sme prízemie 1/1.. teší ma!
@ljboy @popismenku na fotke je bad+wc popísané, čiže podlahovka je všade okrem Gartenhauseru :-D
@slavkalala ahoj:) aj mna tesi:) my sme na prvom. som rada, ze mozem komunikovat s niekym, kto bude blizko. Z tychto vsetkych prispevkov a nazorov mam uz riadny chaos:)
@monk83 ahoj vitaj a ktorý byt si presne?
@dzaro ahoj. dakujem. je to sedmicka. a ty?
@monk83 ja mám tú česť bývať so @slavkalala, čiže prízemie byt numero uno :-)
hehehe:) no nevedela som, ze ste par:) tesite sa uz? a mate deti?
Ahojte susedia tak uz sa nam to blizi a v stredu ideme na to juchuuuu
@monk83 tešíme sa ako malé deti na vianoce :-) a koľko detí? ťažko povedať, prakticky sú tri, ale jedno je s nami a dve už lietajú kade tade a občas ich aj stretneme :-)
@dzaro to znamena, ze tretie este nebeha? :) alebo beha, len ho este nepustite von? :) a aj pracujete v austrii?
Článok sa načítava...
Jej tema deti kdo vsetko ma deticky ci sa nasa mala bude mat skym hrat
@shorty aaa nech sa nam vsetkym super byva :)
@shorty my mame skoro sedem mesacnu bambulku :) tesime sa, ze tam bude dost deti .. aspon sa na prechadzkach a ihrisku skor spozname:)
@monk83 jej to je super nasa ma dva roky a druhe este len na ceste tak aspon sa nase deti mozu spolu hrat jej a hned bude plne ihrisko
@korfi kedze som nevedel ze tam bude to cudo,dal som si spravit elektricku zastrcku za tazke eurace na radiator.a teraz sa dozviem ze tam bude taky ohrievac.slak ma ide trafit .preto ho chcem dat hore
Profilova fotka
@shorty Neboli ste dnes nahodou okolo 15.30 s malou v Kittsee? :)
all pribudol niekto zo stiege 6?
Ahojte, do temy deti pridam 2 a pol rocnu a 6mesacnu. Ihrisko bude vyuzite, ako citam
Podlahove kurenie v kupelni je, aspon v RHckach, ale isto aj byty maju
@slummdog ....super ja pridavam tiez dve,29 rocna dcera a 28 rocny syncek,dufam,ze deturence budu spolu dobre vychadzat a na ihrisku bude popolnik a bar. 8-)a aby som nezabudol chodit uz vedia.
@michala.s ahoj boli sme v kittsee dnes ale bez malej
@michala.s ......tak sa priznavam,ta mala som bol ja a bol som shortymu v pätach ! |-| :-)z dialky to mohlo vyzerat,ze sme rodina
Profilova fotka
@foxo Na to, ze mas 2 roky a ledva behas, dobre pises ... ale nemal by si rodicom utekat ;-)
@michala.s ......a co mam robit ked ma ten foter tak s...e !!! ]-( A mam uz dva a pol,teda o pol roka! :-p
@michala.s foxa neprehliadnes je to take velke baby skoro o dvoch metroch !! haha :-)
pripajam sa mame dve male deturence skoro 3rocne a 15mesacne, tesime sa, ze nas je viac, aspon sa deturence nebudu nudit @foxo od tvojich deti by som nechcela v pieskovisku lopatkou po hlave, dufam, ze nebudeme musiet zbierat po nich spaky haha
pozor na foxa, on je ten Rakusky spion co nas ma preklepnut. Len som netusil ze zajde az tak daleko a prevteli sa do shortyho 2,5 rocnej dcery. Uz bude mat aj ihrisko pod kontrolou s novou generaciou emigrantou :-D
@ljboy plne suhlasim tie plany niesu uplne aktualne. Pre mna je to idealny podklad na zakreslovanie zmien ktore chceme robit. V ACADe pracujem denne takze pre mna je to vyrazna pomocka. Inak ale nenasiel som tam moc zmien ktore porobili (teda na nasom byte).

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?