Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
@mareko4 mas mapku parkovacich miest, ze ktore je komu priradene?
@mareko4 ..no tak sa neondi a daj tu mapku,zvedavy som jaj opica. 8-)
@mareko4 to by ma teda zaujimalo ;-) a nemohol by si ten super planik zverejnit, nech viem, ako daleko to budeme mat my.... 8-)
.....logika mi hovori,ze by som mal parkovat niekde pri Bille ! 8-(
@kvetinkaseveru podla mapky vyplyva, ze najviac vozickarov je v stiege 1, su len 3 besucher parkovacie miesta na cely komplex... poslite mail na nr.marek@gmail.com, predmet parkovisko a ja vam obratom poslem mapu...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@cyan .....akoze nic odo mna zobral 20 evri,teda skoro..!
@cyan no pockaj, akoze nebudem pytat? :-) moje parkovacie miesto uz je postavene a 10 mesiacov bude nevyuzivane... cize volne k prenajmu 8-)
........EBSG ma milo prekvapilo,nebudem to mat z domu 3km,ale iba 2700 metrov?!?! 8-) :-o /Marek dakujem/
@foxo tak, co uz :-) ja by som bol vobec rad, ze volake parkovacie miesto mi bolo pridelene :-D
@foxo niektori ludia nevedia co by este chceli foxo dostal ZADARMO kazdodennu zdravotnu prechadzku a este sa stazuje :-D
@amicenko .....ja uz sa nemozem dockat ako budem vo fujavici kracat ten kus k autu,potom skrabat v zime namrazu z auta,no povedz aky to bol doteraz zivot chodil som do garaze vytahom pekne v teplucku a nevediet ani co je to skrabka na namrazu ,no proste bol to jeden velky hnus,az sa cudujem ako som takto mohol zit. |-|
Článok sa načítava...
@foxo napodobne, ja mam tiez teraz auto pekne dole v teplucku :) tak ale co uz, aspon sa zahrejeme kym dojdeme ku autu tou prechadzkou :)
@foxo ty to stale beries z toho pesimistickeho pohladu. vtip na rozveselenie Viete aký je rozdiel medzi pesimistom a optimistom? Pesimista povie: "Ten už sa nezdvihne." Optimista povie: "Ako krásne visí!" :-D
@amicenko ....cakal som na reakciu - tak na co tam leze,ked mu je dobre - tak ja Vam neviem,ale ked Kittsee je take rusne mestecko kde to zije a strasne mam rad marhule a hovori sa tam nemecky a ja po nemecky viem iba jedno slovo stiege aj to neviem co znamena a a pockajte co mi tu zena napisala,aha ze milujem marhule a vraj strasne. 8-( :-o
@foxo Ja si myslim ze vsetci dobre vieme preco tam ideme. (marhule) ;-) To parkovanie je dost na figu. Ale ked som rozmyslal nepodarilo sa mi to lepsie rozdelit. Takze som sa s tym zmieril.
@amicenko ...a vies aky je rozdiel medzi parohacom optimistom a pesimistom 8-) ziadny len optimista to este nevie. :-o
@amicenko skoda ze sa neda vchadzat napriklad cez zahradku, to by bolo praktisch :)
@ljboy Dost som o tom uvazoval ci sa nebudu dat prerobit balkonove dvere na zamykanie.
@ljboy tak to je super napad,este by sme sa mali dohodnut,ze cez koho ? :-)
@foxo tak cez tvoju urcite nie lebo ju mas dalej ako je vchod :)
Su v bytoch niekde napr.na wc alebo chodbe svetla,alebo vsade trcia iba kable :-o
@ljboy ....sak preto to navrhujem :-)
Ok mozte chodit cez moju zahradu. V tej plechovej budke budem sediet ja a vyberat myto :-D
@amicenko ......tak to pozor! v Tvojej bude uz sedime s Ijboyom a predavame ziadosti na pouzivanie skratky! 8-) 8-(
@foxo beries pondelok, stredu, piatok alebo utorok, stvrtok a sobotu? v nedelu bude zavrete :)
@foxo Ok ale rataj s poplatkom za uzivanie mojej budy + poplatok za vstup na pozemok + poplatok za znehodnotenie travnika. A pozor vsetky marhule v mojej zahrade budu spocitane, trhanie bude silno pokutovane :-D :-D :-D
@ljboy .....ja beriem nedelu,vtedy idu vsetci do kostola a jednym vrzom vyberiem aj cirkevne poplatky. |-| a amicenko nevie,ze marhule z Kittsee su vlastne fejky z Honkongu. :-.
Ahojte decká...nechcem kaziť vašu radosť z bytov do ktorých sa už čoskoro nasťahujete...všimli ste mô vstup do blogu v júni-v júli na tému RK v Kittsee, na ktorý sa u niektorí z Vás aj zareagovali. Okrem Vás, ktorí byty v Kittsee dostali, boli sme aj takí, ktorí ich chceli a RK ich trochu neštandardne "obslúžila". Pretože veci už naberajú spád, prosím Vás, keď poznáte niekoho, kdo dopadol ako My - zaplatil províziu a nič...nech mi napíše cez internú poštu. Spojím sa s nim. Nemusí to byť priamo v súvislosti s bytom v Kittsee, len nech sa to týka neštandardného spôsobu komunikácie RK. Ďakujem za pochopenie a pomoc. Administrátora tohto blogu prosím, aby tento môj mail nevymazal, lebo súvisí s bývaním v AT, resp. s pokusmi o zaobstaranie si bytu v AT. A tiž Vás prosím o to, aby sa odpovede na tento príspevok nezvrhli do nejakých útokov a tak...Ide advent, budú Vianoce...Ahojte.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?