Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
@mareko4 tak na tu priecku setri a plati sa stavbyveducemu do vacku aspon v nasom pripade to bolo tak.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
povedal som mu ze to chcem prec, povedal ze zajtra pride architekt a opyta sa ho. Ked som prisiel po odpoved povedal ze to bude stat 260eur, tak som ho vykesoval ale zas mal som tam aj neake veci navyse co murovali tak to asi zobral hromedne no to mal v plane uz predtym.
Profilova fotka
@korfi nam Riegler napisal, ze mu budeme platit normalne na fakturu, ze to spravia a potom dostaneme vyuctovanie. Na ruku by sme im nic nedavali. No a mareko chce burat kratsi mur nez my a jednoduchsi, ale predpokladam, ze cenovo to bude blizko nas, okolo 100vky.
@korfi no nestars ma, dufam, ze sa zmestim do kila, nic by som im nedaval na ruku, 260 euro sa mi zda strasne moc...
Ak by mal niekto zaujem o podorys bytov v DWG formate mozem poskytnut. Mam stiege 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
@all Priznajte sa, kto si kupil spotrebice v TPD a da si ich doviest 1.12 a 2.12 ;-) A ja som sa bala, ze nam to tam nedovezu. Pozriem do ich kalendara a oba dni, ze Kittsee :-D Pobavilo.... Aspon viem, ze nebudeme jedini 8-) co sa budeme stahovat hned.
@amicenko a S1?
@dzaro S1 Nemam :-(
ahojte chcem sa opytat kto ma tento ohrievac v kupelni?(mam ho v albume).menil niekto ten skaredy elektricky ohrievac v kupelni?dakujem
@bublifukk ten chcem aj ja, je to Stiebel Eltron IW 180, mozno 120ka, je to vobec povinne mat v kupelke? pamatam sa, ze za komousov to byvavalo v kupelkach, neviem, naco to tam trepu, ci maju nejake normy na to a musi to tam byt, fakt neviem...
@mareko4 viem ze si to ty fotil,nevies v ktorom stiege?aj dzaro to tusim ma-taky skaredy pri zemi,asi to tam musi byt
Článok sa načítava...
@bublifukk je to stiege za 1kou, ta hned pri osg stavbe... nevem cislo, 3ka alebo 4ka... videl som to len u jedneho, inde som to nevidel. a ze skaredy :-D no lol, to radsej nehovor, lebo to ma kazdy v byte a teraz budu na teba nasrati :-)
@mareko4 tak je to s3.este by sa ta dusa mohla ozvat co to ma a ako ho zohnala.to prekusnu a foxo sa stym urcite zmieril :-D .elekrikarovi si ohladom toho nepisal nahodou? tusim mas v albume vyfotene parkovacie cisla,odkial mas tu foto prosim ta?potreboval by som celu foto zvacsit
@bublifukk posli mi do IP tvaj mail, vecer ti mozem poslat tu fotku... to je tabula, co bola opreta o to zadne stiege 1poschodove, ta tabula bude vycapena pred stiege 2 jak zacinaju parkovacie miesta, vidis tam na fotke ten cerveny kruzok, tak tam to bude...
@mareko4 oki,poslal som ti ip
@all nove fotky z dnesnej obhliadky v albume ... enjoy ... niektore fotky su rozmazane ale tak bolo zima a nemal som rukavice :)
@ljboy supeeeer dakujeme.... :-) vyborne fotos, a kolko velaaaaa....uz sa tak tesim, velmi pekne to tam vyzera.
@kvetinkaseveru :) ja :) hned prveho! ale stahovacka postupne.. :)
@bublifukk máš pravdu, je to desný ohrievač, ak si pozrieš pôdorys bytu čo posielala geppert, tak je tam zakreslený, priznávam,že nie som elektrikár a vôbec ma nenapadlo, že tam niečo také vôbec bude, myslím, že časom ho vykopnem niektorým smerom do preč a dám tam pekný elektricko-vodný rebríkový .-)
@dzaro ten ohrievac je za dverami v mojom pripade, cize to je podla mna uplne jedno ci tam je alebo nie, aj tak tam nic ine dat nemozem
@ljboy všimol som si na fotke, ked zabudneš zavrieť dvere, tak ich pekne pripečieš :-)
@dzaro no neviem akoze neplanujem ten ohrievac zapinat, ci myslis ze bude treba? ved ked tam bude podlahovka tak nevidim dovod na to aby som to zapinal
@ljboy ja verím,že nebude treba, ked bude kupelna vyhriata podlahovkou, len na začiatku kurenia to má nábeh kým začne byť teplo niekoľko hodín a tiež kým vychladne, nie je to také rýchle ako radiátor a asi to tam dali na vyhriatie, ked sa zrazu ochladí a kúrenie nebudeš mať aktívne,aby si nemusel čakať niekoľko hodín na okúpanie :-)
@dzaro ano je tam zakresleny,ale myslel som si ze to bude taky komunisticky co sa dava hore nad zarubnu,ten si vlastne dali ako mareko4 povedal stiege4.a nikto sa nechce prihlasit kto si ho dal namontovat
tak Abbruch steny a odnesenie odpadu 120 korun a 20% dan... kuuuurna
@bublifukk .....tak ja ho tam mam tiez,ten co je dole za dverami a je fantasticky napr. da sa zapinat a dokonca aj vypnut,proste je to uz ako sa ludovo hovori nanotechnika stvrteho tisicrocia,zas nas rakusania predbehli o dobry kus cesty!!! :-o
@ all ten ohrievac co je nad dverami je v S3 a ma ho niekto kto je podomnou ale nikdy som tam nikoho nestretol a neviem kto to je ale mam pocit ze je to asi rakusak neviem preco... asi preto ze neni tu na fore.. :) alebo zeby sa len zatajoval? inak presne za 5 dni o takomto case v hopsode! :) tedaj poniekto :)
@mareko4 ...Marek Ty tajnostkar a coze je na tej tabule,ha ??? ]-(
@foxo jakej tabule? myslis ta mapka komplexu? cil mi doris poslala mapku parkovacich miest, pridelene su jak keby si tam hadzali kockou, stiege 8 si bude pekne dochadzat...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?