Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
ahoj všetci, nevideli ste niekto, či už nám dali záhradné domčeky? Obávam sa, že to budú plechové kadibudky :-)
Neviem ake budu, ale budu mat taku malu striesku nad dverami (videl som v projekte). Dnes po praci tam idem pozriet. Vecer dam vediet.
pekný deň susedia ... máte niekto objednanú inú ako štandardnú podlahu ... a ak áno ... tiež vám dala firma vedieť, že sa pokládka realizuje až po odovzdaní bytu?? ... ďakujem
@slavkalala budeme sa mať aspon kde v lete saunovať :-D
tak chalani si na stavbe tak rychlo pohli, ze uz idem burat priecku medzi kuchynou a obyvackou... som zvedavy, kolko ma to bude stat...
ANo domceky uz nejake v zahradach su Dnes som bol mrknut
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@cyan viem ze ty si si nieco daval burat, toto je len uzka 150 cm vyskoka, 10 cm siroka stena z tehal... s tym nebude moc roboty. komu si pisal ohladne toho burania, doris?
Profilova fotka
@mareko4 my sme si davali tiez zburat murik medzi kuchynou a obyvackou (trosku boli rychly na stavbe a problem s komunikaciou EBSG / architekt / stavmajster), murik mame dlhy 2,8 metra, hrubka ako ty, ale 1,2 metra je vysoky po strop a zvysok je vysoky 1,5 metra, cena bola 100 eur+MwSt, pisali sme priamo Oppenauerovi, kontakt ti mozem hodit do spravy.
Doris mi poslala Zahlungsschein na najomne od 1.1.2012, je to o 6 eur menej, nez predbezna kalkulacia spred roka ;-)
Profilova fotka
@cyan nas vyslo buranie priecky (zrusili sme pocas vystavby spajzu, ktora bola v kuchyni) 0,00 Eur a aj to len z toho dovodu, ze tam zle osadili zaruben a museli by to kvoli prerabke tak ci tak burat.. :-) Takze v ramci reklamacie sme sa dohodli na zburani celej miestnosti gratis:-)
@slavkalala Domceky prave montovali, ked sme tam boli. Nepotesim ta su plechove. je to taky vlnity plech z vnutra je strieborny, z vonkajsej strany je nastriekany na hnedo. V prednej casti pod strieskou je sklo. Ja niesom estet ci zahradny architekt, ale mne sa celkom ten gartenhaus pacil. Foto dodam zajtra rano, a aj to je len nekvalitne z mobilu.
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@amicenko ahoj vďaka za správu, som zvedavá na tie fotky. aspoň nejaký nákuk :-)
@slavkalala Uz je to v mojom albume.
@amicenko fiha, akesi velke to je, to je pri byte alebo pri dome?
@ljboy Je to pri bytoch. Konkretne Stiege 4. roh smer St. 8-7
@amicenko fajne, takze mame pri bytoch o jednu izbu viac :)
@ljboy Prenajmem jednoizbak. Vyborny vyhlad, dostatok cerstveho vzduchu, absolutne sukromie :-D :-D :-D
@amicenko vďaka za foto, ale naozaj je to nejaké veľké! predstavovala som si to o dosť menšie.. :-)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@cyan nooo.. keby sa tam zmestil taký stolný hokej... to by bolo super :-) alebo prerobíme pivnicu na spoločenskú miestnosť? :-))
ten Gartenhaus vypadá ako zelovoc za socíku, už viem, prečo ich dali do našich záhrad, budeme v nich predávať naše vypestované mrkvičky a krtkov :-D
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@dzaro ale tym padom to mali otocit nie smerom do zahrady ale smerom na chodnik, mimo mojej zahrady sa bude pohybovat asi viac zaujemcov o kupu zeleniny :)
@ljboy to bude rakúsky systém, prídeš,natrháš,zaplatíš, odídeš 8-)
@cyan Ahoj, my sme si davali Jasmin :-) Este som ho nevidela nazivo, takze Ti asi velmi nepomozem...Ale podla fotiek usudzujem, ze je to niektore z tych hranatych co tu mal niekto v albume.
Profilova fotka
@cyan ja si davam vlastne umyvadla a vodovodne baterie

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?