Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
@dzaro daj fotky prosiim :)
@jankamr až vnoci, ked prídem domov, ale je to len trávička a trávička a trávička pred stiege 1, skúšali ste niekto vonkajšiu širokú roletu na terasu? dole ide ľahko a rýchlo, ale kým som ju vytiahol hore, tak bicepsy dali 4cm po obvode navyše :-D tak neviem, či je to tou veľkosťou alebo som raňajkoval pavučiny alebo dali nakrivo vodiace lišty.....
@dzaro Ja som bol tiez v sobotu,vsetko zamknute tak som odchadzal naprazdno,akurat cistili na sedmicke terasu. |-| potom prisli policajti,tak som pre istotu odisiel,nebudem provokovat z mojim ksichtom !Uz minule ma nahanali ked som odtial niesol jeden sprch.kut!!! :-p
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@foxo iba jeden? :-D
@cyan len tam vyznačili toľko invalidných parkovačiek,že už nie je 1byt=1parkovisko
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@cyan ktovie či nemajú nejaké normy koľko musí byť invalidov na počet zdravých
@dzaro cize na odovzdavani dorovnaju normy palicou? :)
@ljboy presne tak, každý si vylosuje číslo parkovacieho miesta a ked na teba padne invalid, tak z teba urobia invalida 8-)
@dzaro chudaci ti co maju rodinne domy, ti tahaju dvakrat :)
ešte netušia koľko budú mať takých miest :-)
Článok sa načítava...
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/m... tu je mapa, kde su invalidi... ta tabula bude na zaciatku parkovacich miest ako je stiege 2
@mareko4 trošku im nedošlo, že dali invalidov v podstate najdalej od vchodov do Stiege, v princípe sa dávajú tie miesta čo najbližšie :-)
@mareko4 budú na tej tabulke cti aj menovky s fotkami obyvateľov? :-p
@jankamr fotky nahodené, asi už posledné pred nasťahovaním :-) potom už budeme robiť druhej etape na písomnú objednávku 8-)
@dzaro tak na druhej strane ti nebude parkovat rovno pred zahradou invalid, ibaze by si niekomu zlamal nohy :-D
@dzaro Dakujem, uz len cakame fotecky vasej novej kuchyne :)
Profilova fotka
@mareko4 akurat som si vsimol ze RHckari nemozu byt invalidi
Profilova fotka
@cyan ja som bol tam v sobotu a zrovna moj dom mali zamknuty, takze neviem ako mi dorobili obkladacky ze ci to mam reklamovat alebo nie
Profilova fotka
@all budu v bytoch od esbg byvat aj rakusaci? v tych bytovkach od toho druheho druzstva tak tam viem ze bude dost rakusakov koli tomu ze tie byty boli lacnejsie a podla mojho nazoru aj su aj lepsie navrhnute... som rozmyslal, ze preco je tam cena nizsia
Ahojte a kde budeme mat vlastne schranky??? Ja viem je to detail ale zaujima ma to dik za odpoved
@shorty Pripajam sa, dobry postreh. Tiez som si ich tam nikde nevsimla. Dufam, ze nejake budeme mat 8-)
@all videl som u niektorych v kupelke trciace drotiky nad umyvadlom (na svetlo)... je to standard alebo SWunch? diiiiiik
@mareko4 je to standart
@jankamr tak tie budem robiť s veľkou radosťou aj s pani kuchárkou v akcii :-D
@shorty diky moc. este jedna frage. nedaju sa tie platten na balkone vymenit za nemrznuce fliesen?
@shorty ja myslím, že budú súčasťou tej menšej časti vchodovej bránky miesto okna, aspoň som to tak videl na niektorých bytovkách.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@cyan no co ja viem, ja mam 71m2 ... 36t a 391/mesacne, takze sa zda ze to lacnejsie bolo :) ... ci to je bez zahradky?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?