Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
@foxo Beriem ta za slovo, moj specialny pac robi s krkovickou zazraky. Flasu vina tiez beriem.
@deniska13 ....pekne napichane na spajgle,no v Thajsku je to delikatesa a nam to leze len tak bez osohu v posteli 8-(
@foxo čo chceš napichať na špajgle? vášho psa? x-)
@foxo a koláče kto?? niečo sladké musí byť :-))) však dievčatá!
@slavkalala No bez sladkého sa nikam nejde !!!!
@dzaro to nás ešte v deň odovzdávania kľúčov budú školiť ???? ;-)
@slavkalala sladké bude, ked prídete dievčatá 8-)
vsetko si to budem pamatat,ale mozte prist aj s prazdnou.Kde budem byvat najdete lahko podla napisu nad dverami "host do domu,palica do ruky"Uz teraz sa tesim. 8-)
@deniska13 ja dúfam,že áno, lebo nastaviť podlahovku a ovládať rekuperáciu je pre mňa nová vec a kto sa to nenaučí na školení, priplatí si nadštandart mimo úradných hodín :-)
@dzaro šak to, tak ja radšej budem pozorne počúvať :)
@dzaro Len sa to poriadne nauc,prve preskusanie budes mat v stiege 8 ,siedmeho decembra. :-)
@foxo ok, to už budem mať u nás vtedy pokazené :-D
Článok sa načítava...
@deniska13 ...sladke.sladke,dievcata ja som diabetes,ja nemozem ani tancovat sladak :-o
@dzaro ...pre istotu najprv pojdes k deniske. |-|
@foxo Šak sladké je pre ženu a dve hladné deti......slaďák sa dá tancovať aj pri krkovičke a klobáskach :-D
@dzaro No a keď to pokazíš aj u mňa, tak sa nasťahujeme k foxovcom a k bárz-čomu :-D
@deniska13 tak to bude iná kopa veselosti :-)
....ludia,ked si to tak zosumarizujem,co vsetko sa tu popisalo,tak nech nam je boh milostivy,ked sa tam nastahujeme a ma svatu trpezlivost,bo to bude pohroma :-) :-D
....a aby,ze nam tam dobre bolo
@foxo nazdravie! nechaj niečo aj na december! :-)
@deniska13 Deniska, môj človek!! :- )
@slavkalala Tak to som rada...Slávka, takých nás sladkých a na sladké je tu určite vela :-D
......tak som tam vycapil tu fotku a teraz,co teraz hned potom som to olutoval 8-( Aj zena mi povedala,ze som blbecek,ci si myslim,ze som Brad Pitt a ja ani neviem ci to bolo pred alebo po lieceni,ale antabus mi chuti,beriem ho do vcul. :-o 8-)
@foxo A ja som si najprv fakt myslel ze to je Brad Pitt ;-)
@amicenko ...skor je to moj brat pito 8-( ale dakujem Ti za podporu,raz to musis porozpravat mojej zene,ze taky si mal prvy dojem,dik
@foxo to čo máš vtom poháry naliate, podľa tvojho nešťastného ksichtu nič dobrého, ti dali lieky, bo co? :-D
@amicenko ja som myslela, že to je Sean Conery najprv aha na tú podobu
@dzaro ...vidis a s tymto ja zijem uz tolko rokov 8-( a najhorsie je to rano v kupelni.preto sa uz ani neumyvam. 8-(
@slavkalala ....no boze ma cierny rolak frajer jeden...sa nepo.....m! 8-)aj tak mam vacsie usi ha
@foxo a na mna ste zabudli???

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?