Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
@pinpo ja som 6ka. Inac ako si pochodil s reklamaciou toho stropu v pivnici? Ja som posielal mail na Geppert a Branda a Brand mi obratom odpisal, ze to posiela na stavbyveduceho, aby pred odovzdanim zabezpecil odstranenie nedostatkov. Tak snad to urobia aby to vypadalo lepsie.
už len 19/26! tralala ...-)
Profilova fotka
@slummdog zatial este neviem, ked som volal gepertke - potreboval som kontakt na toho archtekta nejakeho Maricica ci tak nejako sa to ma volat, tak bud tam nebola, alebo som volal mimo ich casu poslal som jej teda email a zatial cakam na odpoved
@pinpo skus to preposlat na Brand Philipp p.brand@ebsg.at, on je kontakt pre Technik - Neubau. Odpisal mi behom par hodin na moj mail, tak by mal pomoct aj tebe.
Profilova fotka
@slummdog dik, poslem
pridane nejake foto z dneska...
@mareko4 pekné, ďakujeme
tak to idem okuknúť a nafotiť aj ja 8-)
nafotené uložené :-)
Martinka ďakujeme za nápad, bolo to super stretnutie! Milí susedia, tešilo nás a tešíme sa už..:-)
@dzaro kvalitne fotky a more fotiek, dakujeme dzaro, co pijes? :-)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
@dzaro Vyborne fotky. Kopec fotiek aj z interierov vzdy potesi. Supeeer :-) Dakujeme.
Profilova fotka
@cyan mozem byvat v rakusku, bez toho aby som si nahlasil vedlajsi pobyt? co mozu rakusaci riesit so mnou potom? kontroluje niekto kto kolko kde byva? mam pocit ze za smeti a energie,... sa neplati ako u nas podla poctu osob, takze nevidim dovod, aby ma niekto riesil
Profilova fotka
@bublifukk a1 adresa http://www.a1.net/ bol som sa opytat na poste(vo viedni) ohladom A1 a tam t\my typek tvrdil, ze namestie Kittsee, teda konkretne tam kde je posta, ze tam je aj pripojenie Gigaspeed - teda ten rychlejsi internet takze to v dedzine je, akurat to musia iba na sidlisko dotiahnut
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@diuska24 čo naleješ......práve som sa pozval na návštevu :-D
@dzaro sak kofolku......ja ze na stretku dame aspon po pivku a ja som mala pivko jedina :-D .....pocujte @all vieme si spisat vsetky body a dat si to dokopy vsetko co sa byvania tyka nech nemusime listovat 116 stran? ako internet, telka, auta, doklady k byvaniu, a neviem co vsetko?
@mysenka46 šak by som si dal,ale bol som autíčkom....ked o tom hovoríš, môžeš to za nás spísať, nech nemusíme listovať 116 strán :-D
@dzaro no v bodoch to spisat mozem, ale asi moc info k tomu neviem, taky @cyan by sa mohol podujat, kedze on vie asi najviac
@mysenka46 urcite si nemala pivko ako jedina ;-)
@martino1111 no kym som tam bola tak som mala pocit, ze som tam jediny pivar.....dokedy ste boli?
susedia zo stiege 7/8 podajte aj nam ,co sme nemohli prist nejaku spravu zo stretnutia napr.kto sa ozral,kto vracal,kto sa s kym pohadal,kto nechcel platit,pripadne nejake menej zaujimave veci co sa udiali. |-| 8-)
@foxo mal si prísť, prisunuli by sme ešte zo dva stoly :-D
@foxo lebo si ta tak velmi vazime :) nebudes predsa sediet iba pri jednom :)
@mysenka46 mohli by sme to poriesit tak, zeby sme zosumarizovali vsetky info, a mozem to dat na web tak pripadne mi posli nejake napady, skusim aj ja nieco porozmyslat :) ze co by tam vlastne malo byt, dik
@ljboy jasne, ked budem mat casu dnes tak to spisem a poslem
@ljboy @dzaro ...no dobre budem uz radcej drzat hubu!!! :-(
@foxo to niééééééééééééééé, každý deň sem chodím iba kvôli tvojím veselým poznámkam a hned sa mi lepšie pracuje, držať hubu je foxovi zakázané!!!!!!!!!!!!!! (vykričníky som si požičal od F.gepp :-)
foxik neodchadzaj nam ;-(

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?