Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
@dzaro .....si ma chcel urazit kamo,no predca na zakazku z lesenarskych trubiek.!!! 8-(
@foxo nič nečiarkaj, všetko je správne :-P
Caute, prave som sa vratil z Kittsee, steige 1 ma uz interierove a vstupne dvede nahodene zatial bez kovani, maliary to tam flekuju. Trochu sa schladilo a material zacal pracovat a toho co som sa obaval je na svete sadrokarton sa zacina v kutoch malymi prasklinami oddelovat od steny. Mozem vas ukludnit je to v kazdom byte :-S
@korfi už sme kľudný a potešený, kde je vlastne všade v bytoch sadrokarton, čo som si ja všimol, tak hlavná stena v obyyvačke je prekrytá sadrokartonom a vzduchovody sú prekryté, ešte aj v iných miestnostiach je?
@dzaro ...no vidis ja mam este aj bike s tvrdym y!Ze som sa ja lepsie neucil,no ale na tu dobu tri ludove,pekny vysledok + rustina. :-o
@korfi ....zaujimave v tom rakusku este aj material pracuje,keby si videl u nas v robote,tu nemaka tusim nikto! :-o :-)Teda okrem mna.
@dzaro prvá
@korfi nefotil si nahodou? pozeral si aj ten plot ako to tam je porobene, ci to za svetla nevyzera moc krivo?
@mysenka46 inac co je tam krivo? lebo podla mna ono napriklad zahrada musi mat isty spad aby odchadzala voda spravne tusim
@ljboy no to je mozne, ja sa do toho moc nerozumiem, len som pozerala spodok plotu, ktory deli susedov a bolo to krive....som myslela, ze bude aspon trosku zahrabany spodok do zeme. sak uvidime finalnu verziu :-D
@mysenka46 staci zobrat vodovahu a zistit ci je plot vodorovne, zem moze byt ako hovorim v miernom spade
vsak nechas "trosku" vyrast travu, ako na horskej luke a nerovnost ( aj s celym plotom ) sa zakryje. ;-)
Článok sa načítava...
@slavkalala my ideme 30.11.,uvidim ako to tam bude,ale rada pomozem aj potom
@martino1111 to hej len aby som potom nemala furt psa u susedov :)
Profilova fotka
@foxo to auto na leasing mas na firmu a ci seba ako privatnu osobu?
@tajomajo majko,dnes som volala do b netu,ze asi sedem dni predtym,ako ches mat internet im treba zavolat a oni pridu,teda ak ches od nich. 8-)
Profilova fotka
tak dnes som bol doniest na stavbu zvysne obkladacky, ujo Werner od Strobla&Strobla miestnosti bezchybne poobkladal, na 1tku som sa tam aj spoznal aj s dalsimi slovakmi co budu v radovke kusok odo mna byvat, s Martinom a jeho priatelkou - a meno si nepamatam! prosim ak tu chodite dajte o sebe vediet mne to meno vyfucalo z hlavy, ked nas tam ten dilino co robi ostrahu zacal otravovat, ze co tam robime :-p vsak som sa s vami ani nerozlucil! a mohli ste ostat, ten chlap co to tam "zabezpecoval" (inak smrdel po cigeretach a chlaste) po chvili vymekol, este bol rad, ze mu nedavam dalsie debilne otazky :-D
Profilova fotka
@yarus a okren B-netu a A1 nie su nejaki dalsi poskytovatelia? vsak ten internet je nejaky drahy... ja by som chcel aspon nejaky rychlejsi a to tam riadne naskakuju tie ceny
@yarus :) dakujem :)
@pinpo nazdar, v ktorej casti RH si ty? 1 az 5, alebo v tej casti co zacina s RH6?
@pinpo to fakt neviem,ale nejak som nehladala,ale som spokojna. ja mam ten za 25.
@popismenku ktoré stiege?
@yarus mozes prosim ta detailnejsie,cenu uz viem ,dakujem
Profilova fotka
@slummdog ja som rh10
Profilova fotka
@yarus tak u a1 by mal byt za 23E rychlejsi download a aj upload (neporovnavam aktivacne poplatky) ale to je ten Gigaspeed - nie vsade to moze byt, to by trebalo zistit ci a1 tento poskytuje v Kittsee ja to zistovat budem az buduci rok
@dzaro štvorka
@popismenku tak ak máš okná ku stiege 1,tak nám budeš nakúkať do záhradky :-)
@popismenku ahoj,nemas nahodou namontovany elektricky ohrievac v kupelni nad zarubnou?dakujem
@pinpo nevies adresu A1?dakujem
@all chcem sa opytat,kto ma namontovany tenky elektricky ohrievac nad zarubnou v kupelni?dakujem

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?