Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
@martinasu musíš byť trpezlivá :-) Ja hľadám susedov zo stiege 1 už skoro rok :-) a z 12 bytov poznám iba 2 a jednu trošku.. držím palce!
@pettersen ked uvidis blikat nasu kuchynu,skusam zapajat :)
Profilova fotka
@urbanchaos to fakt? no tak ja jej zavolam a aj napisem a ked uz budem pisat tak zreklamujem ten strop v tych pivniciach a... dik
Ahojte ludkovia tak v stiege 1 sa uz svieti na chobach a uz spustaju kurenie
@bublifukk je to tak len ju nedostanes vyplatenu ale musis si nieco vybrat material al. pracu skor je to ako poukazka a kedze sa blizia vianoce mozes to niekomu darovat, ten bude uuurcite stastny :-) .
@mareko4 nie ten vypinac je drek z plastu ale ten kto vyseka dieru pre vypinac vedie kabel atd nema 3,50euri na hod ale 35euri na hodinu a isty dochodok tak asi tak.
@pettersen zapajam spotrebice ale az po mojich bez zaruky a svajciarske ceny, takze ak mas zaujem volny termin je niekedy az v juny buduci rok :-)
@martinasu no my, teda aspon ja sa na vas z ostatnych etap moc netesim totizto som trochu sebec a viem ze tuto zimu mozem svoju autoflotilu parkovat kde len chcem co sa mi po vasom nastahovani riadne skomplikuje :-) . Inak som aj humorista, dufam ze si rozumieme.
@foxo tak to foxo mas pravdu som si myslel ze svietit bude iba moj balkon ale v tych ostatnych etapach to bude riadne vysvietene.
@foxo .... :-)
@foxo a nehovorí sa sorry, ale prepáčte... :-)
@shorty kúrenie fičí už dva mesiace, skúšobne ho spustili v septembri, som zvedavý, komu to zaúčtujú :-D
Článok sa načítava...
@mongolisko..........tak prepacte jezismariajozef -- dufam,ze som vymenoval vsetkych??? 8-)
@korfi mozem Ta ubezpecit,ze ked budes hocikde parkovat /teda okrem mojho miesta /nebudem s tym mat ziadny problem ale este pockaj vsak nas niekto nase... a potom TAM budeme parkovat obaja?!? 8-(
@dzaro jejda to fakt uz v septembri? Ja som si len v cera vsimol ze sa dymi z kominov...
@ljboy......snimac,polovodic,medium,no dobre bude to zase nase stare dobre foto,ok ? :-o
@shorty bolo teplo, nedymili :-)
Vraj tam bude byvat aj vela turkov,ze z pridu z Hainburgu,tam ich delozuju,tak dievcata pripravte si burky,ci ako sa to vola?!?To len tak na okraj pre tych co doteraz nevedeli kto bude ich sused. |-|Nastastie my slovac s tym nemame problem!!!
@foxo odhalil si ma moje prave meno je Muhamed Salam Ahmed Mubarak :-D Do mojho bytu idem aj s mojimi 3mi manzelkami ;-)
.....chvalabohu to nie su pocetne rodiny /teda na turecke pomery / 10 --12 decak + stary rodicia a bratia a sestry z rodinami proste Seherezada sa uz bude natacat v Kittsee ! =-)
@amicenko Ja z Muhamadom nemam problem,sablu i ked nie turecku hodim po ceste z karcmy hocikedy! ]-(A daj kusok z tej salamy.
@amicenko ja mam 4 manzelky, mozme si ich obcas aj sharovat na par noci 8-)
@foxo Sak pockaj ked budem parkovat s mojim lietajucim kobercom to budete vsetci zavidiet :-p
@mareko4 .....ale manzelka necita modru strechu,že ??? 8-(
@mareko4 @foxo moja priatelka cita modru strechu tak nemozem odpovedat ;-)
@amicenko ...ze koberec,co si za opicami |-| dnes mame lietajuce laminatove podlahy,vsetky verzie ma v garazi Geppertka! :-. Aj moja babka uz lieta na linoleu a to je fakt stary model.
@amicenko Tak teraz neviem ci si zenaty kur....k alebo nezadany mlady suhaj ? :-o
@foxo Ty nechapes nas mladych beduinov ked uz mas 3 manzelky, priatelka je predpriprava na 4-tu. 8-)
@shorty V stiege 1 sa uz svieti a pustaju kurenie.....Ty shorty sa tu vytesujes,chod radcej pozhasinat a kurenie dat na eco,vies preboha co to tam stoji??? :-o
@foxo 2 citaju, zvysne 2 citaju mokru strechu... :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?